kurs do CFA
Powrót do góry Post kurs do CFA
Wysłany: Czw, 21 Lip 2005, 12:21
czy ktoś może robił kurs do CFA w Polsce organizowany przez Ernst&Young i mógłby mi powiedzieć na jakim poziomie on stoi?
Powrót do góry Post Odp:kurs do CFA
Wysłany: Czw, 21 Lip 2005, 12:45
Ja robilem taki kurs ale organizowany przez Instytut Rozwoju Biznesu. Gwiazdą kursu byl Victor Marek Borun z USA. Reszta chociaz merytorycznie niezla nie potrafila w tak doskonaly sposob przekazac ogrom wiedzy w krotkim czasie. Ponadto cześć polskich wykladowcow o znanych nazwiskach srednio wladala angielskim. Najbardziej wartosciowe byly materialy przygotowane dla kursantow. Sam kurs "przelatywał" przez wiekszosc zagadnien bardziej wskazujac czego nalezy sie uczyc by zdac egzamin niz przygotowujac do niego.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 24 Lip 2015, 14:25
Podbijam temat . Również jestem zainteresowana. Kto Waszym zdaniem oferuje wysoki poziom takiego kursu?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 24 Lip 2015, 15:13
Witaj. Kursy takie w tym momencie prowadzi Academy of Business. Na tej stronie możesz się obecnie zapoznać z ich programem:
http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/cfa,52/
Sa one prowadzone w Warszawie. Taki kurs to w tym momencie najlepszy sposób na karierę zawodową dla osób, które chcą zrobić karierę w doradztwie inwestycyjnym oraz finansowym czy bankowości. Różne firmy na pewno docenią taki wpis w Twoim cv.
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: