kurs do CFA

TFI, PTE i inne...
ikleon
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2005 12:24

kurs do CFA

Postautor: ikleon » 21 lip 2005 12:21

czy ktoś może robił kurs do CFA w Polsce organizowany przez Ernst&Young i mógłby mi powiedzieć na jakim poziomie on stoi?

REKLAMA


koshine
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 230
Rejestracja: 05 maja 2005 16:05

Odp:kurs do CFA

Postautor: koshine » 21 lip 2005 12:45

Ja robilem taki kurs ale organizowany przez Instytut Rozwoju Biznesu. Gwiazdą kursu byl Victor Marek Borun z USA. Reszta chociaz merytorycznie niezla nie potrafila w tak doskonaly sposob przekazac ogrom wiedzy w krotkim czasie. Ponadto cześć polskich wykladowcow o znanych nazwiskach srednio wladala angielskim. Najbardziej wartosciowe byly materialy przygotowane dla kursantow. Sam kurs "przelatywał" przez wiekszosc zagadnien bardziej wskazujac czego nalezy sie uczyc by zdac egzamin niz przygotowujac do niego.

annabajon
Sierżant sztabowy
Posty: 163
Rejestracja: 09 lip 2015 15:54

Postautor: annabajon » 24 lip 2015 14:25

Podbijam temat . Również jestem zainteresowana. Kto Waszym zdaniem oferuje wysoki poziom takiego kursu?

pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Postautor: pitar » 24 lip 2015 15:13

Witaj. Kursy takie w tym momencie prowadzi Academy of Business. Na tej stronie możesz się obecnie zapoznać z ich programem:
http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/cfa,52/
Sa one prowadzone w Warszawie. Taki kurs to w tym momencie najlepszy sposób na karierę zawodową dla osób, które chcą zrobić karierę w doradztwie inwestycyjnym oraz finansowym czy bankowości. Różne firmy na pewno docenią taki wpis w Twoim cv.


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości