CI GAMES [CIG] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 17 cze 2016 16:16

A gdzie piszą że to gra sniperska?
To jest gra taktyczna taka jaka ma byc SW3...masz wiele mozliwosci jej rozegrania ale jest tez duzo elementow sniperskich jesli chcesz....przynajmniej ja tak pamietam... z przed lat 2010...
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

REKLAMA


alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 17 cze 2016 16:20

data premiery - 7 marca - jesteśmy pierwsi a to sporo daje
Jesli sie wyrobia....

A po drugie ludzie w takim zageszczeniu beda czytali reko....i to na steamie...po to aby wybrac najlepsza gre....z tych ktore maja sie ukazac w odstepie 1-2miesiecy...jesli opinie beda takie se na steamie itp jak w s2...i Lotf...to moze byc krocho....zarobic przy takich kosztach produkcji....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5453
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 17 cze 2016 16:27

data premiery - 7 marca - jesteśmy pierwsi a to sporo daje
Nic kompletnie nie daje, wszystko zależy tylko i wyłącznie od jakości gry - jak będzie słaba (kiepskie recenzje / komentarze graczy) to klient nie musi bynajmniej wydawać pieniędzy, tylko sobie poczeka raptem kilka tygodni na premierę konkurencji - a wybór na początku 2017 będzie okazały. Gdyby było kilka miesięcy różnicy to tak, mogłoby to mieć znaczenie. Natomiast usilne poszukiwanie najodleglejszego możliwego terminu ale koniecznie przed konkurencją świadczy raczej o obawach co do jakości oferowanego produktu.

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 17 cze 2016 19:19

Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 17 cze 2016 20:13

Nie pograzajcie tej spółki. Konkurencja pokazuje świetne materiały, a CIG opracował rok temu demko pod pompowanie kursu, a potem Chińczycy obraził się. Co to za spółka, co musi zlecać produkcję gier innym. Na ten moment mają tylko markę, którą rynek wycenia na blisko 300 baniek, a w rzeczywistości graczy ona nie interesuje.

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 17 cze 2016 21:17

Przy okazji...
16/06/2016 11.06pm: Lords of the Fallen developer Deck13 has revealed new gameplay of its upcoming sci-fi adventure The Surge.
http://www.eurogamer.net/articles/2016- ... -the-surge

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 17 cze 2016 21:33

Przy okazji...
16/06/2016 11.06pm: Lords of the Fallen developer Deck13 has revealed new gameplay of its upcoming sci-fi adventure The Surge.
http://www.eurogamer.net/articles/2016- ... -the-surge
No przecież nie napiszą, że LOTF było stworzone przez CIG skoro to nieprawda hehe.
Spółka to na ten moment wydawca gier na kredyt. Jak w końcu to dotrze do tłumoków z akcjonariat, to kurs padnie w przepaść.

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5453
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 17 cze 2016 22:44

Zostało to już dawno wyjaśnione i CIG w oficjalnym komunikacie po zawarciu ugody przyznał że Deck13 wykonał LOTF-a a sam CIG był tej gry wydawcą. http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=2272395
CI Games: Premiera mobilnej wersji 'Lords of the Fallen' za kilka miesięcy
ISBnews - Biznes
8 Kwi 2016, 9:19


Warszawa, 08.04.2016 (ISBnews) - Warszawa, 08.04.2016 (ISBnews) - Globalna premiera mobilnej wersji gry "Lords of the Fallen" (LotF) odbędzie się w najbliższych miesiącach, poinformował prezes CI Games Marek Tymiński. Natomiast wydanie drugiej części tego tytułu na stacjonarne platformy jest realne w 2017 r.
"Gra jest gotowa do wydania. Wygląda bardzo dobrze, jest grą przeznaczoną do bardzo szerokiego grona odbiorców. Uważamy, że jest jedną z najlepszych gier w swojej klasie. Obecnie prace skupione są na szeroko pojętej monetyzacji. Globalna premiera odbędzie się za kilka miesięcy" - powiedział Tymiński podczas chatu zorganizowanego przez ISBnews.

Dodał w odpowiedzi na inne pytanie, że na pewno odbędzie się ona przed premierą "Snajper Ghost Warrior 3".

W kwestii "Lords of the Fallen 2" prezes CI Games stwierdził, że w obecnym modelu biznesowym produkowany on jest tak, jak "Sniper". "Częściowo u nas w firmie, z dużym wsparciem partnerów. Nie podaliśmy żadnej daty, natomiast podtrzymujemy, że realne jest wydanie 'LotF2' w przyszłym roku" - wskazał Tymiński.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

(ISBnews)
Tak się zastanawiam kto jest tym partnerem dłubiącym LOTF2 skoro Deck13 robią swój własny tytuł na 2017...

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 17 cze 2016 23:55

Nikt nie robi. Za co?

MarcinDK_538007
Młodszy chorąży
Posty: 646
Rejestracja: 20 wrz 2011 18:33
Lokalizacja: ................pochwały : 5/5 Ostrzeżenia: 0/5

Postautor: MarcinDK_538007 » 20 cze 2016 11:41

Nie moglem sie powstrzymac :D :D :D

To taki ma nicka hiehie naganiacz z forum bankiera :D :D :D

Oto jak zarabiac na CiG
UWAGA< UWAGA ! Mam genialny sposob jak zarobic nie tylko na CiG ale na kazdej spolce.Sposob przetestowalem na sobie i dziala !Kupilem w 2013 roku akcje CiG na gorce. Liczylem na wzrosty pod S2. StockExpert (dzis ma tu nicka AnalitykCiG) pisal ze bedzie 50zl, byl wiarygodny, wykresy wklejal. Gra miala byc hitem swiatowym. Prezes obiecal to ja to kupilem. No wiec kupilem po 26zl. Spadalo jak kamien a ja tego nie przyjmowalem do wiadomosci i walczylem dzielnie z wszystkimi na forach ze te spadki to..fatamorgana. Na CDRed roslo a ja im wklejalem balony i hiper przewartisciowanie i walczylem tam z wzrostami pelna moca mozgu.Gryzlem palce i staralem sie ich przekonac,ze od 7zl na CDRed wszystkich czekaja tylko spadki. Szczegolna wojne toczylem z naganem. On zarabial (co bylo dla mnie nie do zniesienia)a ja coz? ... Uczylem sie efektu domina i nucilem ManamZ dołu do góry, z góry na dół Z ciemności w słońce, z ciszy w krzyk Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie Miraż tworzenia, złuda istnienia Im wyżej skaczesz, tym bliżej dnaItd..itd...Ta piosenka dwa lata nie dawala mi spac...Teraz jak ja slysze w radio od razu przypomina mi sie moja walka z koniem ktorym sie kopalem po zakupie CiG po 26zl w lutym-marcu 2013 rokuTak spadlo mi do 7zl. Przezylem to.Czas zawsze szybko mija jak zajmowalem sie pyskowka i wklejalem ciagle swoje profesjonalne analizy. Stracilem 70% . Ale uwaga! Rok nie wytrok Dwa lata nie odsiadka...Zmienilem sie jak bylo po 10zl i okazalo sie ze zarabiam.EUREKA ? Zmiana nicka pozwala zmienic sytuacje.Pamietajcie. Macie 70% strat. Nic sie nie stalo Polacy, nic sie nie stalo. ..... Zmieniacie nicka jak jest po mega spadkach i jak rosnie to jak ja juz mozecie pisac ze zarabiacie ! Naturalnie nie przyznajecie sie ze wczesniej mieliscie jakiegos tam nicka "Buhahaha". Zmienia sie IP i juz gites i jestescie kims innym.Proste co ? Ten co stracil resetuje sie nowym IP i nickiem. Juz nie jestescie luzerzy i frajerzy.Nie ma brzemienia straty i porazki. Jest sie absolutnym zwyciezca. A leszcz lubi wygranych, wiec cichosza o poprzednich porazkach. Jedziemy na fali sukcesu i naganiamy z pozycji wielkiego zarobionego. Cyk nowy nick i jest jazda.A jak spadnie zapytacie. To i znowu zmieniacie nick.Jak ktos ma stres ze spada i nie jest twarcielem jak ja.Nie dasz rady dwa lata zaciskac zwieracze to jest sposob aby spokojnie w letargu przeczekac. Walimy kilka mocnych i idziemy na wiejskie disco. Podchodzimy do duzeeego bramkaza. Im wiekszy ma kark i lysa glace tym nasz sukces jest pewniejszy. I mowimy mu czule i subtelnie w ucho ze robilismy frywolne rzeczy z jego mama. Dostajemy ekspresowo w bambus i zapadamy w spiaczke. Budzimy sie po roku i jest git. Bylo minelo. Nie bojcie sie kupowac balonow. Nigdy nie stracicie ! Genialne co? Nagan nigdy by na to nie wpadl i wlasnie dlatego mi dokucza. On mi zazdrosci !!!! Moj sposob idzie do opatentowania. I co ? Zaskoczeni ? Dziala! Oczywiscie ! Ja zarabiam !!!! Ja robie hajs od 10zl. Robcie i wy ! Siemka !!


:D :D :D :D :D

dorotkasmiechotka
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 291
Rejestracja: 07 mar 2014 10:21

Postautor: dorotkasmiechotka » 23 cze 2016 21:53

Kundle poszczekały, poszczekały a tu karawana jedzie dalej :)
A co to sie stalo, że już całe spadki tak szybko odrobione? :)

Oj dzieci dzieci do pisakownicy a nie na GPW sie pchacie :)
W styczniu 2017 bedzie lykac po 50zl i bedzie mowic, ze tanio :)

Pozdrawiam
dorotka

kto?_1653870
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 280
Rejestracja: 29 wrz 2015 13:01

Postautor: kto?_1653870 » 23 cze 2016 22:53

Na motylach sie nei znam,ale na dziennym widac pieknie wylamanie trendu.
na dziennym..mozna zobaczyc NP....cos takiego.....


Obrazek
Jak tam trepie skończony? Nasz forumowy miszczu AT :oops: Kiedy schodzimy w okolice 19 zł? Daj głos! Hał Hał!

kto?_1653870
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 280
Rejestracja: 29 wrz 2015 13:01

Postautor: kto?_1653870 » 23 cze 2016 22:56

Dlaczego gdy były spadki to forumowe bezdomne kundle ujadały tak, że sąsiedzi spać nie mogli, a teraz cichutko siedzą w budzie? Napiszcie kundelki jakie to spadki będą w najbliższych miesiącach przed premierą S3 i LotF mobile :lol:

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 23 cze 2016 22:58

Oj dzieci dzieci do pisakownicy a nie na GPW sie pchacie :)
W styczniu 2017 bedzie lykac po 50zl i bedzie mowic, ze tanio :)
:D Nie ma to jak wypinanie klaty przez wyznawców strategii biznesowej Marka T. Ty odrozniasz pompowanie balona od fundamentalnych wzrostow ? :D

francuz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 305
Rejestracja: 29 lip 2013 10:28

Postautor: francuz » 24 cze 2016 12:56

dzisiaj całkiem nieźle, szybki powrót do wczorajszych poziomów


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości