Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Sygnał z kosmosu prykomputerze Bill Gates Microsfot Google
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 11:06
tez billowi podjecie zamiast mnie w kolejce numery konta bankowego jak mnie widzą to ok hehehehehe ktoś tak tutaj miał hhehehehehe ten ecclestone chyba żeby nie mnie
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 12:00
fajnie jak gg miałem i opisy na gg jak te z liceum po moich starych numerach smiech jak Bill mieli nie chciał zagadać czau nie miał. Hehehehe mówił że się nie opłaca. Jenny kochanie a Bill Mateusz arbeit mach frei hehehehe wypaliłem to gg na piętro ostatecznie mówił że bez lepiej.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 15:13
popołudniu jest chłopaki sesję mają że co teraz zrobić ja tam się oklepałem żeby się skrzywdzić nie dać heheheeh
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 15:39
a ten pociąg na 3 h mają z warszawy ale mówią że opóźnienie jest to też jest to fakt żeby nikt tam nie dokuczał im tylko ponoć ropę znaleźli na nasdaq przez moje pisanie na marketwatch ale powiedziełąem że m być to zasypane bo to tylko odkrycie jest
http://www.marketwatch.com/story/see-where-apache-corp-says-it-found-billions-of-barrels-of-oil-2016-09-07?link=MW_popular
takie kiedyś zdjęcie w okularach było na tej stronie i kto ze mną na sygnale to musiał się logować pod nie komputer im tak zrobił
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 16:55
billek w kruszynie na warszawe pkp wysiadł reszta jedzie niby dalej mówi że ten jak go dopadli to pieniądze na zwrot już idą przez sygnał
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 17:32
billek z czasem będzie na stacji jak wracać będę się obruci może na teraz i tak nie ma co nikomu głowy psuć ale sobie w duchu obiecałem że x ma ode mnie Smile
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 18:03
ktoś jak załapie to też będzie wiedział ale tylko co pozytywnie narobić historii nikt na pewno nikt cofnąć nie cofnie ale ciekawe jak się zachować spokojnie i nie przeszkadzać też. Bill ładnie w tv łapie polskiej zobacze jak w USA na CNN nawet jak wyraziście wszystko mu widać.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Wrz 2016, 18:44
a jak coś to mi powiedziano i tajemnicę państwową niby naruszyłem to tam uważać na siebie tak mnie ostrzegali czy jak to może i oni mi całej prawdy nie mówili
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 23 Wrz 2016, 14:29
t5w7on czy nie potrzebujesz jakiejś pomocy? serio pytam
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: