Rwa ***

luźne dyskusje inwestorów
annabajon
Sierżant sztabowy
Posty: 163
Rejestracja: 09 lip 2015 15:54

Rwa ***

Postautor: annabajon » 29 wrz 2016 06:45

Czy ktos z Was miał? Czy chorobę można calkowicie wyleczyć?

REKLAMA


Alex33
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 277
Rejestracja: 11 wrz 2014 09:46
Kontakt:

Postautor: Alex33 » 29 wrz 2016 07:32

Ponoc nie. Jeśli raz Cie złapie to jest spore ryzyko,ze w przyszłości ponownie na nią zachorujesz.
Na stronie jest kilka informacji o chorobie:
http://www.***.pl/

Moja mama jednak chorowała na rwę prawie 20 lat temu. Po wyleczeniu nie zachorowała już ani jednego razu Tak więc w pewien sposób można ją wyleczyć.

Kupermach
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 213
Rejestracja: 18 maja 2016 11:40

Postautor: Kupermach » 29 wrz 2016 08:24

Mi na rwę kulszową pomógł sport. Najpierw basen i pływanie na plecach, potem akupunktura. Teraz planuję jechać na narty :) Mój rehabilitant mi tego nie zabronił, mam nadzieję, że dam radę. Kupiłem już nartki na www.skifanatic.pl więc ich nie oddam przecież prawda? :) Tylko czekać na śnieg.

galantis
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2016 18:45

Postautor: galantis » 01 mar 2017 01:46

Leczy się w zasadzie objawowo, to choroba na całe życie. Ważna jest rehabilitacja, bo przeprowadzana regularnie pozwala normalnie funkcjonować. Wiem to stąd, że kiedyś się zaniedbałam, przez co dzień w dzień czułam ból od pośladków w dół. To już było zbyt zaawansowane stadium dlatego zdecydowałam się na domowe wizyty rehabilitanta z Medikar Home Care. Już sobie ustaliliśmy plan, będziemy się widzieć co 2 tygodnie, a przez okres przerw mam wykonywać określone czynności, które mnie usprawnią

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5456
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 01 mar 2017 21:42

Atak w 2000 roku - ból nieziemski :cry: :cry: :cry: Jedyny skuteczny środek zaradczy jeśli nie chce się wydawać kasy na specjalistów i zabiegi to czynne uprawianie sportu. Mi nietypowo najlepiej pomaga bieganie (przeważnie jest odwrotnie bo to jednak wstrząsy i uderzenia o podłoże). Rower też może być dobry. Pływanie tak jak wyżej napisał kolega generalnie tylko na plecach (żaba podobno wykluczona). Ogólnie ruszać się, pracować nad wzmocnieniem mięśni grzbietu i unikać lekarzy. :wink:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości