Idź do strony Poprzedni  1, 2
Branża internetowa - ile można zarobić?
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 01 Paź 2015, 1:59
W internecie dalej można zarobić, trzeba tylko podążać za trendami.
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 04 Paź 2015, 13:16
RobertMarc napisał:
Teraz tylko aplikacje mobilne. W USA ruch mobilny przewyższa już ruch z tradycyjnych urządzeń. Zresztą widać że ostatnio największe sukcesy to firmy które łączą internet z tradycyjnym biznesem jak Uber

Moim zdaniem to chwilowy trend. Za chwilę świat naprodukuje tyle aplikacji, że będzie można w nich utonąć i tylko jedna na milion zarobi. W internecie dziś można zarobić m.in. na portalach tematycznych ale to inwestycja długoterminowa.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 16 Lis 2015, 19:21
Dobry blog zawsze zarobi, ale trzeba to robić z pełnym zaangażowaniem.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 18 Lis 2015, 18:51
Nie ma granicy, najlepiej zarabiają ponoć celebryci, 1,5 tys za wpis?
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 19 Lis 2015, 10:15
fejm12 napisał:
Dobry blog zawsze zarobi, ale trzeba to robić z pełnym zaangażowaniem.

Wystarczy systematyczność Wink Jak wygląda sprawa z wypełnianiem ankiet itp? Dalej podpucha, czy coś można z tego zarobić?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 29 Lut 2016, 19:29
Złote czasy minęły, teraz duże korporacje przejęły internet i ciężko jest się z czymś przebić.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 16 Mar 2016, 21:04
Korporacje przejęły internet? Wydaje mi się, że ciężko komukolwiek byłoby to zrobić. Wiele nie trzeba do zaistnienia w sieci - dobry pomysł, domena, serwer i świat stoi otworem:-)
Powrót do góry Post Re:
Wysłany: Pią, 18 Mar 2016, 10:25
Może nie jest już tak łatwo, jak kilka lat temu, bo każdy chce coś zarobić w internecie. Ale z dobrym pomysłem i zapleczem na pewno się da to zrobić.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 13 Paź 2016, 9:15
Może masz jakiś ciekawy pomysł na otwarcie hurtowni internetowej? Obecnie rynek e-commerce bardzo szybko rośnie i jest jeszcze miejsce na zakładanie biznesu np. hurtowni odzieży online. Widziałem, że trochę już takich hurtowni jest w polskim internecie, ale jak dobrze ogarniesz temat to jest duża szansa, że na tym zarobisz Smile
Wysłany: Sob, 15 Paź 2016, 18:57
Jeżeli szukacie informacji, dotyczących spraw finansowych lub nie ufacie przypadkowo znalezionym stronom, polecam portal: http://www.ak-ubezpieczenia.pl/ Znajdziecie tam sprawdzone informacje ze świata finansów i biznesu, które z pewnością przydadzą Wam się w życiu codziennym! Serdecznie zapraszam!
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 07 Lis 2016, 11:08
RobertMarc napisał:
Teraz tylko aplikacje mobilne. W USA ruch mobilny przewyższa już ruch z tradycyjnych urządzeń. Zresztą widać że ostatnio największe sukcesy to firmy które łączą internet z tradycyjnym biznesem jak Uber

Nie jestem pewna, czy faktycznie ruch mobilny jest większy niż ruch z urządzeń deskopowych, ale na pewno z roku na rok udział urządzeń mobilnych jest dużo większy i nie sądzę, żeby był to chwilowy trend. Nawet Google niedawno wprowadził zmiany, o których możecie przeczytać tutaj http://feedink.com/pl/shopping-ads-launched-for-google-images-search/ . W skrócie Google wprowadził w zakładce Grafika na urządzeniach mobilnych reklamy Google Shopping Ads, które jak pewnie wiecie są popularne również w Polsce i przyczyniają się do sporego zwiększenia sprzedaży w sklepach internetowych.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 22 Cze 2017, 16:21
jak wiadomo, najlepszy zysk jest ze sprzedaży Smile i to nie ważne czy w necie czy stacjonarnie. każdy kto ma parcie na kase właśnie na tym bazuje Smile ja tez Razz nawet sobie dziś czytałam fajny artykuł o pozyskiwaniu klientów http://melle.com/blog/technika-sprzedazy-c-z-k?utm_source=ms
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: