Czy po OFE kolej przyjdzie na lokaty?

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Kaplica » 04 lip 2016 21:09

to w co lokować nadwyżki finansowe?
wszystko mogą zabrać,opodatkowac, z lokatami moga zrobic to co na cyprze itp, itd
kur... wychodzi na to ,że najlepiej nie miec duzo tylko w sam raz :lol:

Janek_Majeranek
Chorąży

Postautor: Janek_Majeranek » 04 lip 2016 21:12

Teraz czas na tego sędziego Stękałę co chodzi od misięcy po TuskVN i stęka żeby wystękał jako jedyny obrońca praw i swobód obywatelskich i tak dzielnie bronił mojego prawa własności przed kradzieżą łysa wuja Rostowskiego pomagiera rudego szkodnika Tuska.

Żeby sędzia Stękała ożekł że opi.e.rdolenie PIS-u OFE to zamach na prywatne oszczędności bo konta w OFE od kiedy zaczął rządzić PIS stały się od razu prywatne.

Forumowy pożyteczny idiota alkoidiota już ma przygotowane laboraty na dówód że tak jest tylko czeka żeby wkleić na oficjalne sędziego Stękały oświdczenie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tomasz Lis vel Lisienko o pogrzebie majora Zygmunta Szendzielarza: "Prezydent oddawał cześć mordercy cywilów, Łupaszce".

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 04 lip 2016 21:12

Najgorsze ze esbeckie emerytury odbiora!
I jak tu teraz grac na gieldzide :lol:
bedziesz musial to jakos przezyc

a moze i przestac grac na gieldzie to tym ciosie dla ciebie :D

welts
Chorąży sztabowy

Postautor: welts » 04 lip 2016 21:39

Najgorsze ze esbeckie emerytury odbiora!
I jak tu teraz grac na gieldzide :lol:
bedziesz musial to jakos przezyc

a moze i przestac grac na gieldzie to tym ciosie dla ciebie :D

Masz kiepskie poczucie humoru chlopyszku.

Gigismara
Starszy sierżant

Postautor: Gigismara » 23 lis 2016 14:24

Ja lokuje pieniądze w IKE i to już od roku. Moi rodzice i rodzice znajomych mają bardzo niskie emerytury. Jednym ledwo wystarcza na życie, innym muszą pomagać dzieci. Nie chcę być zależna od swoich dzieci i na stare lata prosić ich o pomoc, a wiem że nie dostanę wysokiej emerytury z ZUS nawet mimo tego, że pracuje na umowę o prace od 20 roku życia i płacę stosunkowo wysokie składki emerytalne. A po tej zmianie w wysokości wieku emerytalnego nie sądzę że będzie lepiej... Polecam ten kalkulator https://www.leggmason.pl/pl/kalkulatory ... emerytalne , mozecie tam obliczyć wysokośc wypłat z IKE i IKZE.

Wróć do „Polska”