Idź do strony Poprzedni  1, 2
Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 10 Lut 2016, 22:44
Nie wszystko, co w internecie jest najtańsze. czasem najlepsze oferty sa pod nosem. Nie każdy wie, że na poczcie można kupić najtańsze ubezpieczenie OC...
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 15 Paź 2016, 18:28
Najtańsze wg mnie jest Liberty, ale jak bierze się ubezpieczanie OC razem z AC.

Wysłany: Sob, 15 Paź 2016, 19:02
Szukacie informacji na tematy związane z branżą finansową? A może potrzebujecie dobrego sposobu na rozwiązanie jakichś problemów, związanych z tą tematyką? Polecam Wam stronę: http://24ubezpieczenia.com.pl/
Znajdziecie tam to wszystko i wiele więcej. Zaglądnijcie koniecznie!
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 05 Gru 2016, 10:07
Ja ubezpieczyłam auto w MTU http://www.mtu24.pl/ - to firma, która jest częścią grupy ERGO Hestia, więc wiem, że można im zaufać. Zdecydowałam się na polisę OC i AC, ponieważ uważam, że samo OC to zbyt mała ochrona, szczególnie, że sporo jeżdżę, a stłuczka może przecież przydarzyć się każdemu, nawet najlepszemu kierowcy. Miałam taką sytuację w zeszłym roku i dzięki tej polisie nie musiałam płacić za szkody z własnej kieszeni.Warto skorzystać z kalkulatora OC i AC, który znajduje się na ich stronie, dzięki temu od razu można się dowiedzieć, ile wyniesie składka.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 16 Sty 2017, 17:44
Warto sprawdzić u kilku ubezpieczycieli jednocześnie albo najlepiej pójść do takiego który współpracuje z kilkoma różnymi ubezpieczycielami i oni wybiorą nam najkorzystniejszą ofertę. Jeśli jeszcze będzie nam za drogo możemy spróbować przez internet, już za obsługę online powinniśmy otrzymać rabat ok. 5/10%
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: