Ranking brokeró FOREX
Powrót do góry Post Ranking brokeró FOREX
Wysłany: Sob, 14 Sty 2017, 15:44
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking-brokerow-forex-wedlug-wynikow-klientow-IV-kwartal-2016-7493141.html
Wysłany: Wto, 31 Sty 2017, 10:41
A ja znalazłem taki oto ranking: forex - opinie Smile
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 01 Mar 2017, 10:40
Zestawienie najlepszych brokerów na rynku handlu walutami Forex Arrow Ranking brokerów Forex
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 25 Mar 2017, 0:51
a co myślicie o tych szkoleniach? https://www.tms.pl/szkolenia-walutowe Mają w sobie zagadnienia pod forexa. Ja chce trochę w to zainwestować, więc potrzebuje jakiejś solidnej opinii. Spory zakres tematyki na tym szkoleniu, jestem nieuczony więc chciałbym zacząć od całkowitych podstaw.
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 30 Kwi 2017, 21:14
Najpierw to sami poczytajcie, posprawdzajcie. Demo a potem konta cent, czyli nano loty i będzie git
Wysłany: Czw, 25 Maj 2017, 18:29
opesa napisał:
a co myślicie o tych szkoleniach? https://www.tms.pl/szkolenia-walutowe Mają w sobie zagadnienia pod forexa. Ja chce trochę w to zainwestować, więc potrzebuje jakiejś solidnej opinii. Spory zakres tematyki na tym szkoleniu, jestem nieuczony więc chciałbym zacząć od całkowitych podstaw.

Też to przechodziłem, na szkoleniu byłem tylko raz (ale nie w tms). Jako początkujący wybrałem sobie płatne szkolenie, bo myślałem, że jak trochę kasy wydam to mi się opłaci i z nawiązką tą kasę odrobię - do dziś szkoda mi wydanych pieniędzy. Jeśli te szkolenie w tms są niepłatne, to zapisz się, ale jeśli płatne to daruj sobie, znajdziesz w necie masę niepłatnych szkoleń. Jeśli chcesz się uczyć to rób to od profesjonalistów, czyli ludzi którzy zarabiają na rynku, a nie uczą jak na nim zarabiać. Na You Tube i na facebooku jest grupa (Trading Jam Session PL), w której są zawodowcy i początkujący, którzy inwestują i dzielą się wiedzą. Kiedyś dużo siedziałem na tej grupie, bardzo dużo się od nich nauczyłem i obrałem swój kierunek. Jestem na rynku przeszło 3 lata i wiem, że warto zacząć od ich grupy, a dowiesz się tam wszystkiego za darmo. Mają różne działy: z książkami, które trzeba przeczytać, żeby mieć jakąś wiedzę, dzielą się informacjami o najlepszych i najgorszych brokerach, inwestują na żywo i puszczają na You Tube wszystko robią za darmo. Polecam
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Maj 2017, 18:38
polskafx napisał:
Zestawienie najlepszych brokerów na rynku handlu walutami Forex Arrow Ranking brokerów Forex

wow, widzę że 3 lata temu podjąłem dobrą decyzję. XM.COM na I miejscu - gratulację. Sam też mogę z mojego doświadczenia ich polecić, bo spełniają moje oczekiwania. Przez 3 lata nie miałem z nimi żadnego problemu, mam nadzieję, że nadal tak będzie Very Happy
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: