CELON PHARMA [CLN]

wszystko na temat spółek publicznych
Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 05 cze 2017 22:11

Kiedyś tu był taki co pokazał 20 mln na rachunku ale nadal nie wierzę że to nie był photoshop. Bo ***, po co siedzieć na forum mając taki hajs :lol:
1/
To pewnie przechodził szkolenie u Aliny bo on jest miszczem od wycinanek kurpiowskich

2/
W 2006 lub 2007 jak byliśmy w wieku w którym się jeszcze pokazywało :lol: :lol: :lol: to po prostu wieszalismy tutaj banke co kończyło dyskusje

np

50,00 .......... 19590 ......... 09:33:23

http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/no ... =V#android

ale z wiekiem człowiek wstydliwy się staje :lol: :lol: :lol:

a poza tym dochodzi do wniosku, że z gielda jest tak jak z kobieta ... ciekawsze jest to czego nie widac

3/
A czemu ma nie siedzieć ... forum to zabawne miejsce, zawsze można się pośmiać, pokłocic, a do tego te "nocne Polaków rozmowy" ... kazdy wszystko wie najlepiej :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 05 cze 2017 22:26 przez Axa-Xax, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 05 cze 2017 22:20

Kiedyś tu był taki co pokazał 20 mln na rachunku ale nadal nie wierzę że to nie był photoshop. Bo ***, po co siedzieć na forum mając taki hajs :lol:
nawet jakbym miał 100 baniek USD to bym siedział na forum bo lepszego kabaretu to nikt nie wymyśli :lol: :lol: :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 05 cze 2017 22:21


:roll: :roll: :roll:

Nie wydaje ci się, ze prawie 100% wzrostu w pol roku i 1,6 mld to trochę dużo na ten moment ...

Ja mysle, ze duzo wiec połowę zamknąłem, a jak ponownie przebije 40 to się zastanowię co dalej
to juz wiadomo skad te obroty dzisaj, widac ze rekin jestes :wink:
Eche....madrala popuscil w majty.....jak mu na GLG....2zeta spadlo..na 3k papieru....nie wytrzymal cisnienia ...po wtopie na cig...i puscil 1.5 k kwitow...

Nadmoenie ze bral te 3k kwitow....niedawno...bo nie mogl scierpiec ze tak puchnie...a on stracil okazje....na jakikolwiek zarobek...

Wiec wszedl za prawie maxa na GLG...bo liczyl na dalsza jazde....

Oczywiscie budowany przez niego...mit o swojej wlasnej wielkosci....nakaxuje mu...pie.prze.nie kocopalow na roznych watkach...tworzac swoja legende....nievtylko dla innych...ale tez dla samego siebie....swirujac ze tu tyle a tyle mial..itp itd...A TAK NAPRAWDE W PIELUCHE POPUSCIL...gdy widzial kilka K straty...na...GLG...
A 40 letni *** dalej swoje :lol: :lol: :lol:

1/
Tak Ci.pcia popuscilem w majty bo bałem się ze moja roczna emeryturę strace

2/
Tak trace na CIG i mnie to nie je.bie tylko martwi, bo każda strata sprawia mi przykrosc, gdyż daje mi do zrozumienia ze dałem d.py

Tylko ze w odroznieniu od ciebie jelopo nie wstydzę się powiedzieć, że stracilem, że popełniłem błąd, czy postąpiłem zbyt impulsywnie i nie wstydzę się przyznac do tego, że to mnie wqrwia choćby to było tylko 100 zł, bo wiem jak trudno zarobić i jak łatwo stracić dlatego szanuje pieniądze które zarabiam na giełdzie i nie jestem hazardzista ...

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 05 cze 2017 22:27

Kiedyś tu był taki co pokazał 20 mln na rachunku ale nadal nie wierzę że to nie był photoshop. Bo ***, po co siedzieć na forum mając taki hajs :lol:
nawet jakbym miał 100 baniek USD to bym siedział na forum bo lepszego kabaretu to nikt nie wymyśli :lol: :lol: :lol:
Ty to jesteś od giełdy uzależniony ot co...

Jak my wszyscy :lol:

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 05 cze 2017 22:33

Kiedyś tu był taki co pokazał 20 mln na rachunku ale nadal nie wierzę że to nie był photoshop. Bo ***, po co siedzieć na forum mając taki hajs :lol:
nawet jakbym miał 100 baniek USD to bym siedział na forum bo lepszego kabaretu to nikt nie wymyśli :lol: :lol: :lol:
Ty to jesteś od giełdy uzależniony ot co...

Jak my wszyscy :lol:
może być :shock: :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Postautor: Fiszer » 05 cze 2017 22:49

nawet jakbym miał 100 baniek USD to bym siedział na forum bo lepszego kabaretu to nikt nie wymyśli :lol: :lol: :lol:
Ty to jesteś od giełdy uzależniony ot co...

Jak my wszyscy :lol:
może być :shock: :lol:
Od giełdy czy od forum?

Jeśłi ktoś czerpie taką samą przyjemność z oglądania rosnącego kursu bez komentarzy na forum, to jest mu ono zbędne.
Jak komuś lepiej "smakuje" rosnący kurs w towarzystwie komentujących na forum, to możemy mówić o uzależnieniu.

Choć trzeba przyznać, że ilość jednostek chorobowych, zwichrowanych, obsesyjnych i złośliwych na forum znacznie przewyższa średnią społeczną. :)

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 05 cze 2017 23:01


Choć trzeba przyznać, że ilość jednostek chorobowych, zwichrowanych, obsesyjnych i złośliwych na forum znacznie przewyższa średnią społeczną. :)
Nie ... w społeczeństwie jest tyle samo tylko tu lepiej to widac

NowicjuszGPW
Chorąży
Posty: 725
Rejestracja: 06 sty 2006 19:46

Postautor: NowicjuszGPW » 05 cze 2017 23:13


Choć trzeba przyznać, że ilość jednostek chorobowych, zwichrowanych, obsesyjnych i złośliwych na forum znacznie przewyższa średnią społeczną. :)
Nie ... w społeczeństwie jest tyle samo tylko tu lepiej to widac
Panowie wyp. do hyde parku. Zleca sie wszyscy zawodowcy tu jak na Polimex i swoje madrosci tu beda rzucac. A tymczasem celon robi swoje i choc kapitalizaxja wysoka to perspektywy jeszcze lepsze. Wszystko jak zawsze sie dopiero okaże ale jak zleca sie Giganci tego forum to bedzie *** nie merytoryka.
2 juz jest. Alik ktory uczyl sie od madrali i traktowal jak guru na poczatku a po roku zaczął dyskutowac a teraz juz wszyscy widzicie. Chłopaki dajcie se po razie w realu alvo do ignorow i już bo ja z tego forum noe korzystalem przrez 5 lat wlasnie przez takie *** jakie tu sie zaczyna.
P.s zaluje ze nie dokupilem 3 transzy Cln. Jutro peqnie to zrobie ale u mnie co transza to mniejsza wiec bedzie to pewnie raptem 200 szt. Pozdro

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 05 cze 2017 23:17

Ty to jesteś od giełdy uzależniony ot co...

Jak my wszyscy :lol:
może być :shock: :lol:
Od giełdy czy od forum?

Jeśłi ktoś czerpie taką samą przyjemność z oglądania rosnącego kursu bez komentarzy na forum, to jest mu ono zbędne.
Jak komuś lepiej "smakuje" rosnący kurs w towarzystwie komentujących na forum, to możemy mówić o uzależnieniu.

Choć trzeba przyznać, że ilość jednostek chorobowych, zwichrowanych, obsesyjnych i złośliwych na forum znacznie przewyższa średnią społeczną. :)
Nieda sie tego ukryc....ze wielu jest...przetarganych przez rynek...gdzie zlosc ...zawisc.... komplexy.....sie ma cno ujawniaja....

Mozna to poznac po postach...na czym sie skupiaja...czy na gadce o ***...maryni ...roznych przytykach do...innych....i prawie zawsze gadkach o niczym istotnym....

Tacy ludzie ktorzy nie maja konktetneho przekazu...o danej spolce ...jakiejs swojej analizy...wkladu w pewna merytoryke na temat samej spolki.....sa wlasnie takimi...KOLESIAMI....

Nie maja nic madrego do powiedzenia...ani rzeczowego...to..pier.dzie.la...jakies koco.Paly...tak zeby tylko istniec...i moc tworzyc jakis wymyslony swoj mit....

A dlaczego tak jest...bo nie czuja rynku spolek..nie kumaja co robic...co myslec o danej spolce...ich analizy merytoryczne nie istnieja....dlatego skupiaja sie na gad.ce ..o wszystkim i niczym...czyli glownie nastawieni na ataki personalne....Tacy ludzie sa cie.niasami...w wielu wymiarach...

Niektorzy zyja moze przeszloscia....kiedys im sie udawalo..np w dawnej hossie....i nie moga zaczaic...dlaczego teraz tak biednie im idzie....wiec to rodzi dodatkowe komplexy....przekladajace sie na ....agresje w pisaniu...o tym w czym sa dobrzy......czyli wylewaniu tej zolci ktora ich zalewa z wlasnej ...BEZRADNOSCI...

Czesto tacy ludzie...uwielbiaja kopiowac rucy innych...ale i tak to nieeiele daje....BO PSYCHA NIMI RZADZI...jednego dnia cos kupi...drugiego spadnie...i juz pi.sra.ny chodzi.....DZIWI SIE....I NIE MOZE TOTALNIE ZAKUMAC....jak ktos inny moze eytrzymywac,spokojnie na korekty na swoich kwitach...i tym sie nie przejmowac....TO JEST DLA NICH NIE DO POJECIA....bo ich wlasna psycha by ich samych...roz.je.bala.... :lol:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 05 cze 2017 23:31


Choć trzeba przyznać, że ilość jednostek chorobowych, zwichrowanych, obsesyjnych i złośliwych na forum znacznie przewyższa średnią społeczną. :)
Nie ... w społeczeństwie jest tyle samo tylko tu lepiej to widac
Panowie wyp. do hyde parku. Zleca sie wszyscy zawodowcy tu jak na Polimex i swoje madrosci tu beda rzucac. A tymczasem celon robi swoje i choc kapitalizaxja wysoka to perspektywy jeszcze lepsze. Wszystko jak zawsze sie dopiero okaże ale jak zleca sie Giganci tego forum to bedzie *** nie merytoryka.
2 juz jest. Alik ktory uczyl sie od madrali i traktowal jak guru na poczatku a po roku zaczął dyskutowac a teraz juz wszyscy widzicie. Chłopaki dajcie se po razie w realu alvo do ignorow i już bo ja z tego forum noe korzystalem przrez 5 lat wlasnie przez takie *** jakie tu sie zaczyna.
P.s zaluje ze nie dokupilem 3 transzy Cln. Jutro peqnie to zrobie ale u mnie co transza to mniejsza wiec bedzie to pewnie raptem 200 szt. Pozdro
Ja madrale...mam w ignorach...nie ma sensu...caly czas mawijac z nim O niczym istotnym....bo tylko to ma,wlasnie do poeiedzenia...wszedzie gdzie sie pojawial/pojawia....NIC ISTOTNEGO...

Co do tego ...ze madrala byl jakims moim guru...to chyba....cie po.gie.lo

Co do mnie...i moich wypowiedzi...przedstawiam na spolkach moj tok myslenia...uwazam ze w wielu przypadkach...jest on prawidlowy...co pozniej przeklada sie na potencjalne zyski....i to nie jest jakas ***...i swirowanie guru...bo tez sie myle....od czasu do czasu.....tylko zaufanie do swoich decyzji inwestycyjnych...opartych na,wlasnej jakiejs analizie...i systemie ....inwestycyjnym wypracowanym przez wlasne doswiadczenia....

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 05 cze 2017 23:32

może być :shock: :lol:
Od giełdy czy od forum?

Jeśłi ktoś czerpie taką samą przyjemność z oglądania rosnącego kursu bez komentarzy na forum, to jest mu ono zbędne.
Jak komuś lepiej "smakuje" rosnący kurs w towarzystwie komentujących na forum, to możemy mówić o uzależnieniu.

Choć trzeba przyznać, że ilość jednostek chorobowych, zwichrowanych, obsesyjnych i złośliwych na forum znacznie przewyższa średnią społeczną. :)
Nieda sie tego ukryc....ze wielu jest...przetarganych przez rynek...gdzie zlosc ...zawisc.... komplexy.....sie ma cno ujawniaja....

Mozna to poznac po postach...na czym sie skupiaja...czy na gadce o ***...maryni ...roznych przytykach do...innych....i prawie zawsze gadkach o niczym istotnym....

Tacy ludzie ktorzy nie maja konktetneho przekazu...o danej spolce ...jakiejs swojej analizy...wkladu w pewna merytoryke na temat samej spolki.....sa wlasnie takimi...KOLESIAMI....

Nie maja nic madrego do powiedzenia...ani rzeczowego...to..pier.dzie.la...jakies koco.Paly...tak zeby tylko istniec...i moc tworzyc jakis wymyslony swoj mit....

A dlaczego tak jest...bo nie czuja rynku spolek..nie kumaja co robic...co myslec o danej spolce...ich analizy merytoryczne nie istnieja....dlatego skupiaja sie na gad.ce ..o wszystkim i niczym...czyli glownie nastawieni na ataki personalne....Tacy ludzie sa cie.niasami...w wielu wymiarach...

Niektorzy zyja moze przeszloscia....kiedys im sie udawalo..np w dawnej hossie....i nie moga zaczaic...dlaczego teraz tak biednie im idzie....wiec to rodzi dodatkowe komplexy....przekladajace sie na ....agresje w pisaniu...o tym w czym sa dobrzy......czyli wylewaniu tej zolci ktora ich zalewa z wlasnej ...BEZRADNOSCI...

Czesto tacy ludzie...uwielbiaja kopiowac rucy innych...ale i tak to nieeiele daje....BO PSYCHA NIMI RZADZI...jednego dnia cos kupi...drugiego spadnie...i juz pi.sra.ny chodzi.....DZIWI SIE....I NIE MOZE TOTALNIE ZAKUMAC....jak ktos inny moze eytrzymywac,spokojnie na korekty na swoich kwitach...i tym sie nie przejmowac....TO JEST DLA NICH NIE DO POJECIA....bo ich wlasna psycha by ich samych...roz.je.bala.... :lol:
I znowu je.bal elaborat :lol: :lol: :lol:

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 05 cze 2017 23:40

Nie ... w społeczeństwie jest tyle samo tylko tu lepiej to widac
Panowie wyp. do hyde parku. Zleca sie wszyscy zawodowcy tu jak na Polimex i swoje madrosci tu beda rzucac. A tymczasem celon robi swoje i choc kapitalizaxja wysoka to perspektywy jeszcze lepsze. Wszystko jak zawsze sie dopiero okaże ale jak zleca sie Giganci tego forum to bedzie *** nie merytoryka.
2 juz jest. Alik ktory uczyl sie od madrali i traktowal jak guru na poczatku a po roku zaczął dyskutowac a teraz juz wszyscy widzicie. Chłopaki dajcie se po razie w realu alvo do ignorow i już bo ja z tego forum noe korzystalem przrez 5 lat wlasnie przez takie *** jakie tu sie zaczyna.
P.s zaluje ze nie dokupilem 3 transzy Cln. Jutro peqnie to zrobie ale u mnie co transza to mniejsza wiec bedzie to pewnie raptem 200 szt. Pozdro
Ja madrale...mam w ignorach...nie ma sensu...caly czas mawijac z nim O niczym istotnym....bo tylko to ma,wlasnie do poeiedzenia...wszedzie gdzie sie pojawial/pojawia....NIC ISTOTNEGO...

Co do tego ...ze madrala byl jakims moim guru...to chyba....cie po.gie.lo

Co do mnie...i moich wypowiedzi...przedstawiam na spolkach moj tok myslenia...uwazam ze w wielu przypadkach...jest on prawidlowy...co pozniej przeklada sie na potencjalne zyski....i to nie jest jakas ***...i swirowanie guru...bo tez sie myle....od czasu do czasu.....tylko zaufanie do swoich decyzji inwestycyjnych...opartych na,wlasnej jakiejs analizie...i systemie ....inwestycyjnym wypracowanym przez wlasne doswiadczenia....
Ci.pcia złap w końcu kontakt ze światem realnym :lol: :lol: :lol:

1/
Obaj wiemy, że czytasz z wypiekami i ze złością

2/
Wiekszosc uczestnikow forum ma w d.pie twój belkot :lol: :lol: :lol:

a twoja wiara w to, że to co piszesz ma znaczenie świadczy jedynie o twojej megalomani :lol: :lol: :lol:

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 05 cze 2017 23:53


Choć trzeba przyznać, że ilość jednostek chorobowych, zwichrowanych, obsesyjnych i złośliwych na forum znacznie przewyższa średnią społeczną. :)
Nie ... w społeczeństwie jest tyle samo tylko tu lepiej to widac
Panowie wyp. do hyde parku. Zleca sie wszyscy zawodowcy tu jak na Polimex i swoje madrosci tu beda rzucac. A tymczasem celon robi swoje i choc kapitalizaxja wysoka to perspektywy jeszcze lepsze. Wszystko jak zawsze sie dopiero okaże ale jak zleca sie Giganci tego forum to bedzie *** nie merytoryka.
2 juz jest. Alik ktory uczyl sie od madrali i traktowal jak guru na poczatku a po roku zaczął dyskutowac a teraz juz wszyscy widzicie. Chłopaki dajcie se po razie w realu alvo do ignorow i już bo ja z tego forum noe korzystalem przrez 5 lat wlasnie przez takie *** jakie tu sie zaczyna.
P.s zaluje ze nie dokupilem 3 transzy Cln. Jutro peqnie to zrobie ale u mnie co transza to mniejsza wiec bedzie to pewnie raptem 200 szt. Pozdro

:roll: :roll: :roll:

Ja bym w ogóle nie wtracał się tutaj do dyskusji bo to nie jest papier w przypadku którego dyskusja ma większy sens ... to jest papier który się ma albo nie ma i tyle

To tak jakbym chciał dyskutować o PZU, KGHM, PKO, etc. owszem można, tylko to bez znaczenia

ale jak widzę co ten Zarozumialy Kretyn i Naganiacz wypisuje to nie mogę sobie odmowic przyjemnosci aby przekluc ten balon glupoty i pychy

No ale proszę bardzo ... zobowiązuje się do tego, że czego by ten kretyn nie napisał to nie odezwę się na tym watku do końca czerwca :oops:

delfinio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 08 paź 2015 16:07

Postautor: delfinio » 06 cze 2017 11:06

Coś czuje że oddający w przedziale 32-36 nie bedą, mieli wesołych min wkrótce :wink:

blackburn
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 14 kwie 2007 11:19

Postautor: blackburn » 06 cze 2017 12:26

Fiszer,
Czy mógłbyś odpowiedzieć na pozostałe zagadnienia z Twojej Listy. Na poprawionym filmie z prezentacji nie ma pytań.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości