Najlepszy Leasing, gdzie najtaniej?
Powrót do góry Post Najlepszy Leasing, gdzie najtaniej?
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 14:02
W którym banku są najlepsze oferty leasingu? Chodzi mi o taki samochodowy, operacyjny.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 14:08
Ja dostałem najlepszą ofertę w PKO na drugim był Getin, ale w sumie sprawdziłem tylko 4 czy 5.

To tak ciężko określić, który bank daje najlepsze oferty, bo każdy przypadek jest bardzo indywidualny, poszukaj w kilku najpopularniejszych.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 14:10
Zwykle to są firmy leasingowe, a nie banki. Te które działają pod nazwą banków często są z nimi powiązane, ale zazwyczaj są to osobne spółki.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 14:12
Idea Leasing, Getin, PKO. Do tych bym poszedł. Warto też do jakiegoś brokera. Oczywiście nie znaczy, to że tam dostaniesz najlepszą ofertę, ale możesz porównać kilka. Potem sobie wybierzesz tę najlepszą.

Najlepiej to wybrać dwie najlepsze i pokazać tą lepszą temu odrobinę gorszemu, to potem obniży. Tylko, że to są niewielkie różnice już po obniżkach, ale i tak jak to na długi okres, to warto trochę ponegocjować.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 14:18
To chyba nie ten dział.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 14:54
Oreu napisał:
To chyba nie ten dział.

Żaden mi nie pasował za bardzo, a ten jest o różnych instytucjach, wydał mi się najodpowiedniejszy.

Ostatnio zmieniony przez Eonel82 dnia Wto, 07 Mar 2017, 14:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 16:06
KaeR napisał:
Warto też do jakiegoś brokera.

Broker + samodzielne szukanie w kilku tańszych firmach. Polecam artykuł o tym jak wybrać najlepszy leasing http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html
https://antyranking.blogspot.com/2017/02/najlepszy-leasing-najtanszy-gdzie.html

Najtańszy leasing to niekoniecznie najlepszy. Zwykle to co jest najtańsze jest d... Przy leasingu mogą być różne problemy z bankami, fakturami itp.

Nie zmienia to fakty, że warto negocjować warunki, wziąć ofertę do brokera i jeszcze porównać z tymi co się zebrało. To nie jest żadna robota, bo dzisiaj można takie rzeczy robić przez internet. Zostawiasz dane na stronie jakiejś firmy, czy banku, a oni zadzwonią do Ciebie i przygotują ofertę.

Ostatnio zmieniony przez Porun dnia Wto, 14 Mar 2017, 14:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 16:24
Mimo wszystko jest z tym trochę zachodu jeśli chce się wybrać najlepszą ofertę to tak jak z kredytem. No im więcej się porówna tym lepiej, ale trzeba mieć na to czas, bo to żeby obniżyli, to trzeba im wysyłać inne oferty i tak w kółko.

Do tego jeszcze są inne kwestie jak ubezpieczenie, wykup itp.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Lut 2017, 16:41
Mam z PKO. Nie licząc może jakiejś tam opłaty, na początku, o której mnie nikt nie poinformował (nie pamiętam już za co do to było), to poza tym ogólnie jest ok. To mój pierwszy leasing więc nie mam porównania.

Getin też miał dobrą ofertę. Masterlease i EFL za to były jedne z droższych, dalej potem już po otrzymaniu wstępnych ofert wybór padł na PKO, bo wyszło najtaniej.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 07 Mar 2017, 14:29
Ok mam już oferty, Getin, PKO, Idea, EFL i MasterLease, warto jeszcze gdzieś zapytać?
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 24 Maj 2017, 13:48
Mógłbyś też pomyśleć nad kredytem samochodowym - to również bardzo ciekawe rozwiązanie. Warto jednak sprawdzić oferty banków, by spośród nich wybrać taką, która będzie w danym przypadku najbardziej atrakcyjna. Polecam do tego porównywarkę kredytów taką jak http://direct.money.pl/kredytysamochodowe/, ponieważ pozwoli ona szybko sprawdzić wiele banków.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Cze 2017, 10:32
Czy kredyt, czy leasing to w każdym przypadku jest indywidualna kwestia i zależy od relacji przychodów i kosztów w firmie.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Cze 2017, 10:58
Trzeba po prostu usiąść na spokojnie, przeanalizować, policzyć zastanowić się przemyśleć jak może firma funkcjonować w przyszłości i dopiero na tej podstawie podjąć jakąś decyzję, bo leasing zwykle bierze się na kilka lat.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Cze 2017, 11:09
no dokładnie dla jednego będzie lepszy i taniej wyjdzie taki, a dla innego inny.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Cze 2017, 12:33
Niby tak, ale jedne firmy są tańsze, a inne droższe. Na start z reguły dają droższe oferty, żeby w razie czego mieć z czego schodzić jak klient szuka też u innych.
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: