Pożyczka na szybki remont mieszkania
Powrót do góry Post Pożyczka na szybki remont mieszkania
Wysłany: Pon, 27 Mar 2017, 11:58
Szukam opcji otrzymania ok. 8-10 tysięcy pożyczki na remont mieszkania. U kogo dostaniemy takie pieniądze? Dodam, że nie mamy zdolności w banku, a pożyczki nigdy nie braliśmy. Czy ma to jakiekolwiek znacznie?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 27 Mar 2017, 20:26
Taką kwotę można dostać tylko w banku, darmowa chwilówka czy inna pożyczka na raty to chyba za duży koszt.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 28 Mar 2017, 11:50
Darmowa pożyczka zbyt droga? Nie bardzo rozumiem? Wink
Nie zbyt droga, tylko ograniczona. Pożyczyć 1500 zł na 30 dni to żadna atrakcja. Nie spłać w terminie i masz gorszą ofertę niż w klasycznych pożyczkach.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 29 Mar 2017, 19:01
Dostaniesz te środki od Mikro Rata - okres spłaty rozłożony na max 2 lata, do 10 tysięcy. RRSO racjonalne, ogólne warunki naprawdę w porządku. Większość firm faktycznie przy darmowej pożyczce daje koło tysiąca na 30 dni. Ale to bez sensu. Pełna kwota po 30 dniach?
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 30 Mar 2017, 12:02
No w moim przypadku coś takiego raczej absolutnie nie wchodzi w grę. Z opisu warunki są w porządku. Puszczę wstępny wniosek i sprawdzę jaka będzie oficjalna propozycja. Skoro trzeba wykazywać jakieś dochody, to zakładam, że oni też warunki od tych dochodów uzależniają.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 30 Mar 2017, 12:48
Tylko przed podpisaniem umowy upewnij się, ze jesteś odpowiednio zaznajomiony z wszelkimi poradami prawno-finansowymi. Smile
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 15 Maj 2017, 12:20
Ja przeglądam włąśnie mieszkania w Krakowie konkretnie na Cystersów 26B tutaj zdjęcia mieszkań mozna zobaczyć http://www.budrem.pl - jeśli chodzi o kresyt to nie jest łątwo czekam na rozpatrzenie wniosków w dwóch bankach i się to strasznie przeciąga...
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 18 Maj 2017, 7:54
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 09 Cze 2017, 9:15
Myślę, że pożyczka nie będzie potrzebna jeśli dobrze zagospodarujecie te pieniądze, jeśli ewentualnie na czymś zaoszczędzicie. Ja sama szukam tanich rozwiązań jak np fototapeta na jedną ścianę http://sklep.foteks.pl/fototapety-26-Do-sypialni.html a reszta ścian pomalowana na biało, uważam że takie rozwiązania są całkiem korzystne.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 12 Cze 2017, 8:14
Wszystkie informacje uzyskasz z tej strony http://www.powierzchniehandlowe.com.pl/rozne-miejsca-do-pobierania-pozyczek/ Zazwyczaj pożyczki można pobierać w kilku różnych miejscach. Jeśli więc jesteś osobą, która nie ma na przykład zdolności kredytowej to na pewno nie jest to powód do tego, żeby całkowicie rezygnować z różnorodnych rozwiązań kredytowych.
Powrót do góry Post Re: Pożyczka na szybki remont mieszkania
Wysłany: Wto, 20 Cze 2017, 11:18
pakers napisał:
Szukam opcji otrzymania ok. 8-10 tysięcy pożyczki na remont mieszkania. U kogo dostaniemy takie pieniądze? Dodam, że nie mamy zdolności w banku, a pożyczki nigdy nie braliśmy. Czy ma to jakiekolwiek znacznie?

Jasne że tak. Nie wiem czy orientowałeś się ale koszta takich włąśnie pożyczek są o wiele wyższe niż koszta pożyczek w bankach. W banku dostaniesz 10-20% oprocentowania. W przypadku pożyczki w firmie prywatnej w najszepszej wersji spłacisz drugie tyle co pożyczyłęś. Niektóre firmy mają oprocentowanie na kilkaset procent (widziałem i oprocentowanie na kilka tysięcy).
Na stronie jest artykuł o kredycie na remont mieszkania - poczytaj sobie. Moze w jakiś sposob dałoby się podwyższyć Twoją zdolnosć kredytową?
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: