Jakie szkolenia dla handlowców?
Powrót do góry Post Jakie szkolenia dla handlowców?
Wysłany: Pon, 30 Maj 2016, 14:13
Jak w temacie - jakie polecacie szkolenia dla handlowców i osób do kontaktów z klientem. Możecie polecić coś w tym temacie?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 31 Maj 2016, 9:50
W moich poprzednich firmach szkolenia produktowe i zmiany ofertowe robione były we własnym zakresie. Miały one na celu poinformowanie pracowników o zmianach cen, ofertowych itd. Tak aby nie wprowadzali klientów w błąd.
Jeżeli chodzi o szkolenia zewnętrzne to warto zainteresować się tymi z tzw umiejętności miękkich a więc technik nawiązywania nowych relacji i utrzymywania starych. Technik negocjacji, technik motywacji etc.
W każdym większym mieście można znaleźć takie punkty. Np w Krakowie będzie to http://akademiasokrates.pl/
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 31 Maj 2016, 10:43
Ostatnio mieliśmy takie szkolenia jak opisujesz. Było całkiem fajnie i nawet konspekty dostaliśmy na SMSy. Wystarczyło potem wydrukować to na http://sms-vmsg.org i mieliśmy gotową kopię wykładów do nauki. Polecam kto nie był.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Cze 2017, 9:33
W przyszłym tygodniu (22 czerwca 17:00-20:00) w Krakowie organizowane jest bezpłatne szkolenie dotyczące sprzedaży - "Dyskretny urok sprzedaży, czyli co każdy handlowiec widzieć powinien". Tutaj można znaleźć więcej informacji - https://dyskretnyuroksprzedazy.evenea.pl/
Wyświetl posty z ostatnich:  
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach