MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych
pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 13 cze 2017 19:53

Ale jakie to ma znaczenie czy będzie plus czy minus jutro? Wszystkie znaki wskazują ze lek działa, ze grają na kilku frontach - nie tylko badania ale tez dofinansowania, dodatkowo w tle toczą się rozmowy z reszta świata. Siedzieć i dokupować i czekać na grudzień
czemu na grudzień?

i którego roku? :D
Bo jak dobrze pójdzie to do końca roku zrobią emisję i jakby nie patrzeć wyceną spółki zajmą się fachowcy, a nie jakieś TFI, które bladego pojęcia nie ma, czym się spółka zajmuje.

REKLAMA


zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 13 cze 2017 21:00

prawdopodobnie znalazłem odpowiednią technikę na moment wejścia w Mabion, dającą duże prawdopodobieństwo sukcesu. jest ona nawet prostsza, niż granie na lukę. otóż należy poczekać, aż najbardziej przeciętny Polak (którego znakomitą egzemplifikacją jest użytkownik "laptop"- i nie jest to ani obelga, ani komplement) zauważy że np. "padlina leci do otchłani, he", po czym można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że potencjał spadków się wyczerpuje.
technika wymaga jeszcze testów na większej liczbie prób, ale pierwsze sygnały są bardzo optymistyczne.

wers1
Sierżant
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2017 14:58

Postautor: wers1 » 13 cze 2017 21:36

Dobry artykuł o Mabionie w parkiecie.
Ogólnie niby wszystko wiadomo ale warte przypomnienia i uwypuklenia.
Myślę, że warto dokupić bo to już wszystko tuż, tuż.

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 13 cze 2017 21:43


hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Postautor: hantar » 13 cze 2017 22:24

Ale jakie to ma znaczenie czy będzie plus czy minus jutro? Wszystkie znaki wskazują ze lek działa, ze grają na kilku frontach - nie tylko badania ale tez dofinansowania, dodatkowo w tle toczą się rozmowy z reszta świata. Siedzieć i dokupować i czekać na grudzień
czemu na grudzień?

i którego roku? :D
Bo jak dobrze pójdzie to do końca roku zrobią emisję i jakby nie patrzeć wyceną spółki zajmą się fachowcy, a nie jakieś TFI, które bladego pojęcia nie ma, czym się spółka zajmuje.
Bez przesady. Pojęcie mają lepsze niż my. Ale już sporo akcji popakowane po funduszach.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 13 cze 2017 22:43

Dobry artykuł o Mabionie w parkiecie.
Ogólnie niby wszystko wiadomo ale warte przypomnienia i uwypuklenia.
Myślę, że warto dokupić bo to już wszystko tuż, tuż.
w jutrzejszym?
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

wers1
Sierżant
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2017 14:58

Postautor: wers1 » 13 cze 2017 22:51

Dobry artykuł o Mabionie w parkiecie.
Ogólnie niby wszystko wiadomo ale warte przypomnienia i uwypuklenia.
Myślę, że warto dokupić bo to już wszystko tuż, tuż.
w jutrzejszym?
Tak

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 13 cze 2017 23:01

dzieki
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 14 cze 2017 00:42

nie lubię wszystkich co są z kulczykami powiązani... a jeszcze bardziej nie lubię wszystkich od solorza.....uwłaszczone sk...r....y.. :lol: :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 14 cze 2017 08:45

Wszyscy pracujący przed 89 wspierali komunizm…takie gadanie

zbroz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 261
Rejestracja: 02 lut 2006 16:38

Postautor: zbroz » 14 cze 2017 09:21

Pomijając ścieżkę zawodową kandydata, to ciekawe jakiego akcjonariusza reprezentuje. I ewentualnie jeżeli podprogowego to ff coraz mniejszy.

Artykuł nic nowego nie wnosi, takie podsumowanie plus stwierdzenie, że obecne moce wystarczą na Europę - 2019, rozbudowa potrzebna na 2020 na USA. Pośród firm potencjalnych partnerów na resztę świata (z wyłączeniem USA) nie ma Mylana.

Co w sumie, biorąc pod uwagę spekulacje/obawy o ewentualnym wchłonięciu Mab przez Mylana jest pozytywne bo je oddala, choć zawsze mogą się pewnie włączyć na finiszu.

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 14 cze 2017 09:30

Wszyscy pracujący przed 89 wspierali komunizm…takie gadanie
ja tam widzę ogromną różnicę między byciem członkiem pzpr a byciem ubekiem, sbkiem czy TW... ale pass z polityką bo zaraz będzie jatka...
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Miły
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2299
Rejestracja: 27 paź 2010 11:11

Postautor: Miły » 14 cze 2017 10:52

Mabion został zaklasyfikowany do dofinansowania po procedurze odwoławczej. W październiku 2016 wniosek został odrzucony. Co ciekawe, jak rozumiem ale mogę się mylić, ze względu na niespełnianie (wg oceniającego) kryterium innowacyjności. Czyli wniosek nie spełniał kryteriów formalnych i nie był rozstrzygany na poziomie merytorycznym. Mabion widać skutecznie wytłumaczył w NCBiR innowacyjność procesu wytwarzania, a że pieniędzy jest dużo więc podpisanie umowy jest raczej pewne.
decyduje data stempla pocztowego

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 14 cze 2017 11:11

Po latach szukania szczęścia w przeróżnych innych aspektach inwestycyjnych, nie koniecznie giełdowych, postanowiłem pojawić się w akcjonariacie MAB.

Witam długoterminowych weteranów, którym gratuluję cierpliwości i sukcesu. Pozdrawiam też grajków i tych, którzy pojawiają się zawsze, gdy spada.
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 14 cze 2017 11:47

Po latach szukania szczęścia w przeróżnych innych aspektach inwestycyjnych, nie koniecznie giełdowych, postanowiłem pojawić się w akcjonariacie MAB.

Witam długoterminowych weteranów, którym gratuluję cierpliwości i sukcesu. Pozdrawiam też grajków i tych, którzy pojawiają się zawsze, gdy spada.
Witamy :lol:

Zostań z nami co najmniej do grudnia - opłaci się 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jarek111 i 89 gości