Jakie szkolenia dla sprzedawców
Powrót do góry Post Jakie szkolenia dla sprzedawców
Wysłany: Sro, 03 Sie 2016, 7:47
Czy możecie zasugerować jakieś dobre szkolenia? Najlepiej w wersji e learningowej. Z góry dzięki.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 03 Sie 2016, 9:04
Musisz mniej więcej okreslić jaka jest to dziedzina sprzedazy Inne szkolenia będą dla osoby ,która zajmuje się sprzedaża ubezpieczeń a na przykład zupełnie inne szkolenia zostaną przygotowane dla osoby, która zajmuje się sprzedażą w przemyśle.....

Polecam zerknąć sobie na strone platformy Gromar:
https://gromar.eu/oferta/baza-szkolen-gotowych/sprzedaz/

Z uwagi na to,że mają tam sporo gotowych szkoleń z zakresu sprzedazy. Technik jakie się w niej stosuje.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 07 Sty 2017, 21:41
Rzeczywiście przydałoby się określenie dziedziny. Mogę zasugerować coaching mocnych stron http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ , który uczy liderów świadomie budować swój zespół. Nie wiem czy szkolenie jest prowadzone także w formie e learningowej, najlepiej się dopytać
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 07 Sty 2017, 23:27
Miałem kiedyś szkolenie dla sprzedawców w formie wyjazdu. Ale głównie to właściciel chciał wydusić pieniądze z funduszy europejskich.

Wysłany: Sob, 14 Sty 2017, 0:21
Z doświadczenia powiem, że kursy e-learningowe, średnio się sprawdzają, lepiej już naprawdę wynająć jakąś salkę, a w Gdańsku mogę polecić Q Hotel Gdańsk i ich sale konferencyjne, nauczyciela/wykładowce i niech tak się szkolą ludzie, to bardziej trafia do człowieka, szkolenie jest skuteczniejsze.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 21 Kwi 2017, 12:17
Szkoleń dla sprzedawców jest wiele, warto się wybrać zwłaszcza na szkolenie ze skutecznych technik sprzedaży, czy sprzedaży produktów premium. W mindsupporters.com organizują takie szkolenia, aktualnie m.in. szkolenie skuteczne techniki sprzedaży - warto posłać pracownika na takie szkolenie.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 28 Kwi 2017, 10:22
A co sądzicie o szkoleniach dzieci w wieku szkolnym? W artykule opisano ciekawą platformę, która umożliwia takie nauczanie po przez gry.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 17 Cze 2017, 17:30
Sprzedaży z e-learningu się nie nauczysz niestety..
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: