FinTech Ventures S.A. [FIV] księga I - dawniej MobiMedia Solution S.A.

wszystko na temat spółek publicznych
rajtuz007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 234
Rejestracja: 31 mar 2012 21:26

Postautor: rajtuz007 » 18 cze 2017 21:44

w tym wszystkim informacja ktora dal nobiles jest bardzo istotna .. jesli bedzie ok
to tu rzeczywiscie nie bedzie papiera!
Nobiles Wkleil Wam
Szanowny Panie,
W związku z Pana zapytaniem skierowanym do Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego i przekazanym Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. uprzejmie informuję, że liczba akcji spółki MOBIMEDIA SOLUTION S.A. będących przedmiotem obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu NewConnect wynosi 10.000.000.

Przedmiotem obrotu w ASO NewConnect są wyłącznie akcje serii A ww. emitenta, natomiast akcje serii B oraz C w łącznej liczbie 62.000.000 nie są przedmiotem obrotu na ww. rynku.
Z poważaniem
Bartosz Kula
Główny Specjalista
Zespół Nadzoru nad Emitentami / Dział Emitentów
T: +48225377092
E: Bartosz.Kula@gpw.pl

pamietamy :P

REKLAMA


rajtuz007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 234
Rejestracja: 31 mar 2012 21:26

Postautor: rajtuz007 » 18 cze 2017 21:49

Ktoś napisał jego i mojemu wspólnemu znajomemu SMSA, że cytuje: "jestem posrany i pisze więcej niż Rege w szczytowym momencie"

zatem ostatni post:

Napisałem, bo miałem prośby od Was , na priv , żeby powiedzieć co na walnym było. Opowiedziałem. I temu komuś napisze . Nie kupiłem akcji pod jakieś bajki i nazwiska wklejane z netu. Chociaz poźniej rożne osoby widziałem na walnych.

Po infie na ESPI: Na mocy porozumienia Verifone staje się wyłącznym partnerem MobiMedia Solution S.A. w zakresie dystrybucji rozwiązań, narzędzi i oprogramowania z zakresu płatności elektronicznych. ... Verifone zobowiązuje się ze swojej strony uiścić wynagrodzenie prowizyjne na rzecz MobiMedia Solution SA napisałem do VERIFONE , czy to prawda, i jak to wygląda. Skontaktował się ze mną pracownik Verifone Cezary M. , który wyjaśnił na czym polegały próby technologi i co zdecydowało, że Verifone podpisało umowę i chce miec wyłaczność na technologię spólki MMS.

Sprawdziłem info ESPI o spółce z P2P z USA. Napisałem i dzwoniłem do USA , aby samemu sie dowiedzieć na czym polega dostosowanie platfromy płatniczej MMSu do amerykańskiej P2P. Odpowiedz uzyskałem pisemnie.

Wiem, że MMS bedzie miało dochodowy biznes , a dochody spólki MMS maja pochodzić według porozumienia ze spółka P2P Z:
(1) opłat jednorazowych za wdrożenie i serwis rozwiązania oraz opłat miesięcznych,
(2) opłat za przeprowadzane transakcje,
(3) spreadów występujących w przypadku transakcji walutowych[/i]. Sposób dokonania podziału przychodów ze współpracy pomiędzy MMS oraz P2P zostanie ustalony w ostatecznej umowie pomiędzy stronami

Żeby samemu zapytać o spółke, pojechalem na walne. Pisałem Wam , że posiadacie razem w kilkunastu ponad 30% akcji z NC uprawnionych do głosowania na ostatnim walnym. ponad 3 mln na 10 mln. Wystarczyło przyjechać na walne i zrobić wszystko samemu. Pisaliście, ze będziecie. Sam drobny akcjonariat zgłoszony na walne miał więcej niż Rosberg. Bo około 1400 000. Pszczoła nie zgłosił nie mógł więc głosowac. A Prawnik Tevnela poszedł bo sie przedłużało. Macie akcje i nie zgłaszaliście. Nikt nie wie o czym ONI rozmawiali ze Szwedami i na jakich ustaleniach skończyli.

Zdaje sobie sprawę, że te działania spółki spowodowały, iż Szwedzi zmienili zdanie co do opuszczenia akcjonariatu pomimo podpisanych umów. Dlatego było wezwanie do płatności - które dalej obowiązuje? Czy teraz Szwedzi wprowadzą do spółki pieniądze , które mieli wprowadzić za akcje ? 60 mln? Dlatego pytanie o płatność na piśmie do załączników. Na tym polegało wezwanie do zapłaty 60 mln. Szwedzi objęli akcje nie płacąc za nie, mieli oddać akcje do końca 2016, potem przedłużono. Nie oddali to wezwanie ma 58 mln za akcje - albo kasa albo akcje. Szwedzi są nam winni według umów handlowych 60 mln. Zadałem pytanie Prawnikowi ROSBERGA reprezentującemu Szwedów o to, powiedział przy stole że płatność wpłynęła. Pytanie czy teraz zapłacili, żeby nie stracić spółki, czy twierdził, że kiedyś były płatności? Jesli platnosci były to Spólka w raporcie rocznym musi wykazac majatek wart 60 mln. Jeśli nie było platnosci, to takiego majątku nie ma, zatem wezwanie jest aktualne i muszą zapłacić.

W waszym imieniu złożyłem jak obiecałem pytania do Zarzadu, muszą odpowiedzieć do tygodni komunikatem.
- zapytałem czemu ukryli testy przed akcjonariuszami.
- na jakim etapie jest obecnie dostosowanie platformy MMS do platformy P2P
- gdzie bedą umieszczone punkty POS
- do kiedy jest wezwanie do zapłaty i inne

Czekam na odpowiedz na ESPI na pytania, ktore tu zaproponowaliście. I nie jestem osrany, bo jeśli nie kłamali o Finteczu i umowach, to bedzie wysoko. Akcje włascicielskie nie sa notowane na NC. Umorzenie lub nie - nie wpływa na ilośc akcji na rynku - ale na tego kto jest własicielem. I nie jestem osrany bo jesli chociaz jedna odpowiedź na moje pytania zadane jako załącznik do aktu notarialnego spólki bedzie nieprawdziwa, że podano na ESPI cos co nie istnieje - to kązdy sad nakaze im zwrocic mi tyle pieniedzy ile wydalem do zakupu na podstawie falszywego infa na ESPI i uniewazni tranzakacje zawarte po terminie ESPI. Wiec i wiekszosci WAM jak cos nie tak ze spolka uratuje dupska.
:!:
:P

lille_large
Chorąży
Posty: 919
Rejestracja: 11 lut 2017 00:08

Postautor: lille_large » 18 cze 2017 22:11

widzę ze akcjonariusze w dobrych nastrojach po dłuuuuuuugim weekendzie .
4 dni odpoczynku od giełdy każdemu dobrze zrobił
:lol: :lol:

widzę , że dobra cena sie robi na zakupy :roll:
na wykluczenie raczej sie nie zanosi ,co niektórzy wieszczą ze to piach będzie,
powisi i skruszeje :wink:

jappa
Młodszy chorąży
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2017 21:34

Postautor: jappa » 18 cze 2017 22:12

raport odwieszenie i jazda

rajtuz007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 234
Rejestracja: 31 mar 2012 21:26

Postautor: rajtuz007 » 18 cze 2017 23:41

mam swoja teorię, może głupia, ale mam. Szwedzi wyrzucili Rosberga z rady nadzorczej, zatem coś do niego mają. Wątpię żeby oddał im akcje. Siedzę i liczę. Wydrukowałem sobie co tu pisaliście.
Na walne zgłoszono ponad 4 mln. do tego podobno Pszczoła zgłosił na walnym, że ma 2, 4 mln , to mamy 6,5 , dodać to co pisaliście , niech będzie 7 mln minimum. Nowa rada jak chce zarobić to może tylko na akcjach z NC, Kupić, zrobić ten finteh, split, może pp. Nie wiem, nie znam się. Piszecie, że piach. Nie zgodzę się. Nie walczyliby o spółkę, oddaliby akcje do umorzenia. Jeśli chcą wnieść lub wnieśli 60 mln zł, to znaczy że co? Ze ta spółka jest dla nich warta te 60 mln. A jak oni zapłacili te 60 mln i dlatego przełożony raport ? Mi się wydaje , że oni musieli wpłacić kasę, skoro ci co chcieli przejąć ustąpili. Czekamy na 60 mln aktywów w raporcie. Jeśli nie będzie aktywów na 60 mln pisze do prokuratury.
ja pie.rdo.le gosciu nie ma zadnych 60 mln zl i nie bedzie na tyle sobie wycenili swoje aporty bezgotowkowe. mialo byc umorzenie ale sie nie dogadali i bedzie kaplica.
PS mi na walnym jeden mowil ze ma 3mln to razem z pszczola i reszta jest 9,5 to ff 500 kilo o moj boze ale bedzie ponpa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mialem nie pisac - zrobie wyjatek. nie pisz powolujac sie na obrady walnego zgromadzenia bo Cie nie bylo. Pisalem Ci na priv. Wyrazac mozesz o spolce co chcesz ale bez powolywania sie na walne bo wprowadzasz ludzi w blad / przy takim ff jaki tu jest moga zrobic z nami wszystko w dol i w gore. W wolnej chwili wytne nazwiska i dane osobowe z listy zgloszonej na walne - pozostawie same ilosci , dodam do tego ujawnione na walnym i zapisane w akcie notarialnym akcje, i pokaze Wam, ze bez Waszych akcji jest udokumentowane ponad 7 mln akcji z tych na 10. ( bylo na 15 i 26 maja )
A obecne prawo MAT i MAR po nowelizacji, przewiduje Kary dla Emitenta za falszywe ESPI na miliony dolarów, i mozliwosc żadania od Spólki odkupu akcji po cenie zakupu z powodu falszywego ESPI. Dlatego teraz pytanie jest czy zarobimy jesli nas oszukali musza oddac pieniadze. Dlatego sa kupujacy lub skupujacy. W sumie najlepiej by bylo gdy zawiesili do dania raportu, ale jest ryzyko ze nie zawiesza. Trzeba podjac decyzje - sprzedac lub trzymac , nic wiecej.
Nie wiecie jakie macie prawa jako inwestorzy w tej chwili. kara za opoznienie informacji mogacej wplynac na kupno i sprzedaz akcji to kilka milionow dolarów dla spolki tazke z NC. Mozna dochodzic strat sadownie. Ukrywane przez spolke informacji jest karalne. Nawet Ci co sprzedali akcje MMS , moga jelsi sie ujawnia informacje ukrywane do tej pory zadac odszkodowan.
polecam lekture:
1/ https://strefainwestorow.pl/artykuly/20 ... portowaniu

2/ art 12 - manipulacje na rynku
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/ ... 96&from=PL

Dlatego zadalem pytania do Aktu Notarialnego. Musza odpowiedziec na ESPI , taki maja obowiazek, i jesli przez te kilka miesiecy ukrywali przed nami umowy - a podawali ze byly , moglo to spowodowac wzrost kursu lub spadek, odpowiadaja finansowo jak Rada Nadzorcza. Napisali Nam w komentarzu Zarzadu ostatnio ze maja podpisane umowy - wedlug prawa MUSIELI JE OPUBLIKOWAC .

zmiany obowiazują od 6 maja 2017 roku.

http://gessel.pl/newsletters/newsletter ... ecien-2017

nobiles
Starszy chorąży
Posty: 1710
Rejestracja: 18 lis 2006 14:30

Postautor: nobiles » 19 cze 2017 13:08

Nobiles dostałeś odpowiedz ? :P
odpisali. W wolnrj chwili wam wkleje bo oparlo sie o knf. Zaslaniaja sue tajemnica technologii. Ale poszlo pismo do knf i mam odpowiedz wiec powinni otworzyc usta

rajtuz007
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 234
Rejestracja: 31 mar 2012 21:26

Postautor: rajtuz007 » 19 cze 2017 13:11

tajemnica technologi czyli jednak jest cos :P

lille_large
Chorąży
Posty: 919
Rejestracja: 11 lut 2017 00:08

Postautor: lille_large » 19 cze 2017 13:53

Nobiles dostałeś odpowiedz ? :P
odpisali. W wolnrj chwili wam wkleje bo oparlo sie o knf. Zaslaniaja sue tajemnica technologii. Ale poszlo pismo do knf i mam odpowiedz wiec powinni otworzyc usta
knf po *** jak "walnięte miedzy oczy "
oj tutaj bedzie sie dziać :lol:

nobiles
Starszy chorąży
Posty: 1710
Rejestracja: 18 lis 2006 14:30

Postautor: nobiles » 19 cze 2017 14:06

Nobiles dostałeś odpowiedz ? :P
odpisali. W wolnrj chwili wam wkleje bo oparlo sie o knf. Zaslaniaja sue tajemnica technologii. Ale poszlo pismo do knf i mam odpowiedz wiec powinni otworzyc usta
knf po *** jak "walnięte miedzy oczy "
oj tutaj bedzie sie dziać :lol:
pominęli w odpowiedzi fakt, że domagałem sie w imieniu wszystkich akcjonariuszy i zostało to złożone na piśmie. Zawiadomiłem KNF , że wbrew prawu i wbrew piśmie zlożonemu na NWZA na rece natariusza żeby odpowiedzli wszystkim akcjonariuszom na ESPI , nie uczynili tego. Odpowiedz uzyskaną z KNF pozostawiam sobie.
Czekamy na raport, i na inne infa. Jesli chca informować cały rynek jak pisza, to czekamy.


Obrazek

nobiles
Starszy chorąży
Posty: 1710
Rejestracja: 18 lis 2006 14:30

Postautor: nobiles » 19 cze 2017 14:21

przypomnę, że składałem w imieniu wszystkich akcjonariuszy:
Notariusz Marek Hrymak
Proszę o załączenie tego pisma do złożonego na ręce Pana Przewodniczącego NWZA M. Pszczoły w Pana obecności , po zakończeniu przerwy 0 16.30, jako uwzględnienie jednakowego prawa dostępu do informacji dla wszystkich akcjonariuszy spółki MMS< tak aby Zarząd z powodu nieobecności na 1 części NWZA Osób z Zarządu i Członków Rady Nadzorczej - odpowiedział na pytania złożone w formie załącznika zgodnie z prawem z art 428 par 5 KSH. w trybie komunikatu ESPI nie później niż do 2 tygodni zgodnie z prawem . załączam odręczne pismo w tej sprawie.
i nie dotyczyło to informacji tajnych tylko wyjasnienia juz podanych raportów ESPI . Mozecie zatem sami pisac teraz do spolki ządając ujawnienia i wyjasnienia tresci raportów.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 19 cze 2017 14:26

Napisali, że złożyłeś pismo do zarządu, który zarządem nie jest i nowy zarząd nie może Ci udzielić informacji bo to poufne. Nie wiem czy to legalne ale na mój gust spółka powinna odpowiedzieć akcjonariuszowi na każde pytanie.

nobiles
Starszy chorąży
Posty: 1710
Rejestracja: 18 lis 2006 14:30

Postautor: nobiles » 19 cze 2017 14:35

Napisali, że złożyłeś pismo do zarządu, który zarządem nie jest i nowy zarząd nie może Ci udzielić informacji bo to poufne. Nie wiem czy to legalne ale na mój gust spółka powinna odpowiedzieć akcjonariuszowi na każde pytanie.
według KNF tak.

kargulix
Młodszy chorąży
Posty: 524
Rejestracja: 17 paź 2011 20:41

Postautor: kargulix » 19 cze 2017 14:35

Doloza wszelkich staran .. raport i dzida

kargulix
Młodszy chorąży
Posty: 524
Rejestracja: 17 paź 2011 20:41

Postautor: kargulix » 19 cze 2017 14:37

Nobiles dostałeś odpowiedz ? :P
odpisali. W wolnrj chwili wam wkleje bo oparlo sie o knf. Zaslaniaja sue tajemnica technologii. Ale poszlo pismo do knf i mam odpowiedz wiec powinni otworzyc usta
gdzie tu o tajemnicy technologi ?

kargulix
Młodszy chorąży
Posty: 524
Rejestracja: 17 paź 2011 20:41

Postautor: kargulix » 19 cze 2017 14:38

odpisali. W wolnrj chwili wam wkleje bo oparlo sie o knf. Zaslaniaja sue tajemnica technologii. Ale poszlo pismo do knf i mam odpowiedz wiec powinni otworzyc usta
knf po *** jak "walnięte miedzy oczy "
oj tutaj bedzie sie dziać :lol:
pominęli w odpowiedzi fakt, że domagałem sie w imieniu wszystkich akcjonariuszy i zostało to złożone na piśmie. Zawiadomiłem KNF , że wbrew prawu i wbrew piśmie zlożonemu na NWZA na rece natariusza żeby odpowiedzli wszystkim akcjonariuszom na ESPI , nie uczynili tego. Odpowiedz uzyskaną z KNF pozostawiam sobie.
Czekamy na raport, i na inne infa. Jesli chca informować cały rynek jak pisza, to czekamy.


Obrazek
? Gdzie tu o tajemnicy technologi co pisales


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości