AFORTI HOLDING [AFH]

wszystko na temat spółek publicznych
max55
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2017 17:47

Postautor: max55 » 09 cze 2017 16:31

I jeszcze to:
Taki mamy akcjonariat tak dla przypomnienia, wiec nie panikować i siedzieć na łapkach a nie szukać dołków i górek.
Akcjonariat:http://afortiholding.pl/wp-content/uplo ... tabela.png



a tutaj wywiad z dowódcą rakiety
https://www.youtube.com/watch?v=cHQt3CHW_qg[img][/img]

REKLAMA


izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Postautor: izajasz » 10 cze 2017 09:49

"
~Lechpoznan : Wystarczy spokojnie obserwować i cieszyć sie rosnącym portfelem.Akcje we wrześniu muszą kosztować w granicach 40zl a to co teraz oglądamy ,to próba wyciągnięcia akcji od drobnych inwestorów.
W przyszłym tygodniu rozpoczęcie pompowania.Pozdrawiam"

Jedno jest pewne ,zainteresowanie Aforti rosnie...

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Postautor: rafxex » 10 cze 2017 20:18

Ostatni czas wysmienity jesli chodzi o zachowanie kursu. Wg mnie kurs zatrzymal sie pod istotnym oporem - 2 zl. Kto pokusi sie o przebicie ma szanse na spory zbior bo kolejny opor na wykresie to ok. 3 zl. Zobaczymy jak bedzie. Z reguly ok. 15 jest biuletyn moze distarczy nowego paliwa do wzrostow.

izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Postautor: izajasz » 12 cze 2017 13:21

Jesli schemat ma miec sens ,to dzis powinno byc grubo...

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Postautor: rafxex » 15 cze 2017 07:46

No i mamy biuletyn
http://afortiholding.pl/wp-content/uplo ... erwiec.pdf

A w nim wzrosty działalności o setki procent. Zobaczymy jak zareaguje rynek.

izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Postautor: izajasz » 17 cze 2017 07:43

Ciekawa wizja z forum onetu dla Aforti hollding,przy takim ff nawet realna :lol:

"Obiektywnie podchodzac do tematu Aforti,przyznac trzeba ,ze ryzyko pewne jest:

1.Kazda firma ma lepsze i gorsze okresy,teraz jest ten dobry i nie ma problemu ze splata obligacji,ale...no wlasnie,co bedzie jak sie zaczną chude lata?Skoro teraz przy takim bądź co bądź rozkwicie przychodów i zysków mamy szorowanie po min cenowym za akcje?
2.Z drugiej strony,wejdźcie w buty prezesa i pomyślcie,co może z tym fantem zrobić?No właśnie;
-napompowac cene akcji do 30-50 zl i utrzymac poziom w okolicach 20-30zl wtedy kapitalizacja bedzie w okolicach 160-240mln zl
- wlasnie wtedy ostre wejscie na GPW ,rynek glowny i nowa emisja akcji dla nowych graczy, okolo 8-10mln akcji z cena emisyjna 15zl a to daje 120-150mln zl
- Jest to kapitał firmy i nikt im tego nie odbierze.I w ten sposób problem obligacji nie istnieje.
-splata obligacji i 1,8mln wchodzi w zysk firmy

Na najbliższy rok ,potencjał pożyczkowy i wymiany waluty jest,a i leasingowanie jest w perspektywie roku(leasing to również dobry biznes)

Według mnie ,cały czas ,cisną akcje ,by znajomi królika skupili jak najwięcej i bedzie to trwało tak długo ,jak na to pozwolą drobni inwestorzy,bo trzymający kurs,tez ryzykuje opróżnienie rachunku z akcji i wtedy pozamiatany plan.Tyle w temacie

Warto miec pakiet..."

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Postautor: demotywator » 19 cze 2017 07:49

Ciekawa wizja z forum onetu dla Aforti hollding,przy takim ff nawet realna :lol:

"Obiektywnie podchodzac do tematu Aforti,przyznac trzeba ,ze ryzyko pewne jest:

1.Kazda firma ma lepsze i gorsze okresy,teraz jest ten dobry i nie ma problemu ze splata obligacji,ale...no wlasnie,co bedzie jak sie zaczną chude lata?Skoro teraz przy takim bądź co bądź rozkwicie przychodów i zysków mamy szorowanie po min cenowym za akcje?
2.Z drugiej strony,wejdźcie w buty prezesa i pomyślcie,co może z tym fantem zrobić?No właśnie;
-napompowac cene akcji do 30-50 zl i utrzymac poziom w okolicach 20-30zl wtedy kapitalizacja bedzie w okolicach 160-240mln zl
- wlasnie wtedy ostre wejscie na GPW ,rynek glowny i nowa emisja akcji dla nowych graczy, okolo 8-10mln akcji z cena emisyjna 15zl a to daje 120-150mln zl
- Jest to kapitał firmy i nikt im tego nie odbierze.I w ten sposób problem obligacji nie istnieje.
-splata obligacji i 1,8mln wchodzi w zysk firmy

Na najbliższy rok ,potencjał pożyczkowy i wymiany waluty jest,a i leasingowanie jest w perspektywie roku(leasing to również dobry biznes)

Według mnie ,cały czas ,cisną akcje ,by znajomi królika skupili jak najwięcej i bedzie to trwało tak długo ,jak na to pozwolą drobni inwestorzy,bo trzymający kurs,tez ryzykuje opróżnienie rachunku z akcji i wtedy pozamiatany plan.Tyle w temacie

Warto miec pakiet..."
Judasz znowu ciebie ubrali w tego gniota :lol: :lol: :lol:
napiszę tak mam nosa i coś mi tu śmierdzi od dawien dawna wiec uważaj :lol: :lol: :lol:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Postautor: izajasz » 19 cze 2017 09:04

Zrozumiesz to,ale jak sie domyslam zbyt pozno 8)

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Postautor: demotywator » 19 cze 2017 09:09

Zrozumiesz to,ale jak sie domyslam zbyt pozno 8)
tak, tak rozumiem ciebie od kilku lat :lol: :lol: :lol:
tu się nie moga przebić przez 2 zł bo ktoś sypie i pewnie może to robić w ramach progu a podobno lock-up się kończy więc armagedon bo jak sobie nie poradzili z tak małym ff to co dopiero w 2-3 krotnie większym :lol: :lol: :lol:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Postautor: rafxex » 19 cze 2017 09:27

Trzeba sobie obiektywnie powiedziec ze skoro wyniki pokazywane przez spolke przez ostatnie miesiace nie ruszyly to nic tu prawdopodobnie nie wydarzy.

izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Postautor: izajasz » 19 cze 2017 11:02

Rafex.Mysle,ze to nie w tym rzecz.Tez dlugi czas liczylem na korelacje zysku,przychodow itd.z kursem akcji.Tu nie o to chodzi.
"Spoldzielnia"jak zwal tak zwal,robi wszystko by odebrac akcje i w jakis sposob zniechecic ludzi do kupowania akcji,co spowoduje,ze przy pierwszym lepszym wzroscie w okolice 2,5-3zl co zrobia posiadacze akcji?No ,oczywiscie wywala wszystko w rece "spoldzielni" :shock:

Tu jest tak niski FF ,ze Janek z Kaziem +Mariolka zbiora te akcje i nagle stanie sie cud,akcje wzrosna a ci co wywalali po 3zl beda kupowac po 7-15zl

I rzecz jeszcze jedna:Prezes oswiadczyl,ze chca wejsc na GPW rynek glowny za rok.Sam sprzedawac akcji nie bedzie,Bednarczyk ma loc up na swoje akcje a do kapitalizacji pozwalajacej wejsc na Glowny rynek brakje :
48mln-12,4mln=35,6mln zl

Czyli akcja musi kosztowac-6,1zl

Wiec wzrost realny musi nastapic minimum do 10zl -15zl 8)

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Postautor: demotywator » 19 cze 2017 12:30

Rafex.Mysle,ze to nie w tym rzecz.Tez dlugi czas liczylem na korelacje zysku,przychodow itd.z kursem akcji.Tu nie o to chodzi.
"Spoldzielnia"jak zwal tak zwal,robi wszystko by odebrac akcje i w jakis sposob zniechecic ludzi do kupowania akcji,co spowoduje,ze przy pierwszym lepszym wzroscie w okolice 2,5-3zl co zrobia posiadacze akcji?No ,oczywiscie wywala wszystko w rece "spoldzielni" :shock:

Tu jest tak niski FF ,ze Janek z Kaziem +Mariolka zbiora te akcje i nagle stanie sie cud,akcje wzrosna a ci co wywalali po 3zl beda kupowac po 7-15zl

I rzecz jeszcze jedna:Prezes oswiadczyl,ze chca wejsc na GPW rynek glowny za rok.Sam sprzedawac akcji nie bedzie,Bednarczyk ma loc up na swoje akcje a do kapitalizacji pozwalajacej wejsc na Glowny rynek brakje :
48mln-12,4mln=35,6mln zl

Czyli akcja musi kosztowac-6,1zl

Wiec wzrost realny musi nastapic minimum do 10zl -15zl 8)
weź nie naganiaj na ta kapitalizacje bo mogą zrobić emisję przed wejściem na główny a tak zwyczajowo się to odbywało na innych spółkach przechodzących na główny :lol: :lol: :lol: :lol:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Postautor: izajasz » 19 cze 2017 12:48

Rafex.Mysle,ze to nie w tym rzecz.Tez dlugi czas liczylem na korelacje zysku,przychodow itd.z kursem akcji.Tu nie o to chodzi.
"Spoldzielnia"jak zwal tak zwal,robi wszystko by odebrac akcje i w jakis sposob zniechecic ludzi do kupowania akcji,co spowoduje,ze przy pierwszym lepszym wzroscie w okolice 2,5-3zl co zrobia posiadacze akcji?No ,oczywiscie wywala wszystko w rece "spoldzielni" :shock:

Tu jest tak niski FF ,ze Janek z Kaziem +Mariolka zbiora te akcje i nagle stanie sie cud,akcje wzrosna a ci co wywalali po 3zl beda kupowac po 7-15zl

I rzecz jeszcze jedna:Prezes oswiadczyl,ze chca wejsc na GPW rynek glowny za rok.Sam sprzedawac akcji nie bedzie,Bednarczyk ma loc up na swoje akcje a do kapitalizacji pozwalajacej wejsc na Glowny rynek brakje :
48mln-12,4mln=35,6mln zl

Czyli akcja musi kosztowac-6,1zl

Wiec wzrost realny musi nastapic minimum do 10zl -15zl 8)
weź nie naganiaj na ta kapitalizacje bo mogą zrobić emisję przed wejściem na główny a tak zwyczajowo się to odbywało na innych spółkach przechodzących na główny :lol: :lol: :lol: :lol:
Chcialbym dosadnie ocenic poziom twojej wiedzy ,ale sie powstrzymam ,bo musialbym cie obrazic :wink:

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Postautor: rafxex » 19 cze 2017 15:27

Nie ma wierzyc w jakies teorie spiskowe. Rynek wycenia spolke jak wycenia i to jest zawsze ostateczna ocena spolki choc nie wiem jakby zaklinalo sie rzeczywistosc

izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Postautor: izajasz » 19 cze 2017 19:20

Zgodziłbym sie z tym co mowisz gdyby nie to,ze Aforti spadlo ze 155zl,oczywiście mam świadomość ,ze akcji było wtedy dożo mniej.Bardziej interesuje mnie fakt,ze do zjazdu z 155zl na 8zl w ciągu miesiąca potrzebne było 205550 akcji, czyli 685% całego FF...To nie byl przypadkowy ruch ,tak samo jak i maxymalna cena akcji- 155zl.
Według mnie było to wyznaczenie targetu dla tej spółki.

Ps.Dzis po raz kolejny dobrałem(za co serdecznie dziękuje sprzedającym) a czasu coraz mniej 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości