Jak zacząć zarabiać na blogu?
Powrót do góry Post Jak zacząć zarabiać na blogu?
Wysłany: Czw, 25 Sie 2016, 10:32
Jak w temacie - w jaki sposób można zacząć zarabiać na blogu/stronie związanej tematycznie ze sprawami lokalnymi: newsy, wydarzenia, imprezy kulturalne. Czy ktoś już może to przerabiał?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Sie 2016, 12:57
Zarabiać można na różne sposoby:
- Google Adsense;
- Emisja linków;
- Artykuły sponsorowane;
- programy partnerskie;

Jeżeli dysponujecie jakimiś interesującymi treściami, go odsyłam tutaj: http://zarabiajblogujac.pl/
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 26 Wrz 2016, 21:13
Teraz rynek jest wykrystalizowany i zarabianie nie jest takie proste jak kiedyś - jest duża konkurencja.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 03 Sty 2017, 15:32
Oczywiście, że jest konkurencja ale ważne jest, żeby wciąż robić dobrej jakości treści i przyciągnąć użytkowników interesującymi tematami. Ze swojej strony mogę też dodać, że Google Adsense to bardzo dobre rozwiązanie, zarówno na początek jak i na przyszłość. Wystarczy mieć dobrze zoptymalizowane reklamy i wyciągać z nich jak najwięcej. Najlepiej to się zgłosić do profesjonalistów Ci od http://www.optad360.com/ wiem, że robią to dobrze.
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 22 Sty 2017, 18:34
Serwisy lokalne najlepiej zarabiają na reklamach lokalnych biznesów (katalogi firm, banery). Drugi sposób na zarobek to publikacja artykułów sponsorowanych:
1. Bezpośrednio
2. Przez platformy takie jak: Whitepress, ReachaBlogger, Linkhouse.
Programy partnerskie raczej się nie sprawdzą. Reklama typu AdSense też pewnie nie zapewni kokosów.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 19 Cze 2017, 11:29
najpierw to musisz zrobić spory ruch, ale to zaczyna się od samych podstaw. nawet w takich rzeczach ważny jest naming. to na pewno pomoże ci ściągnąć więcej osób. do póki będzie ich malo to szans na zarobek niestety nie ma...
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: