Rajdy 4x4_znowu gdzieś się zapodziały

wszystko na temat spółek publicznych
Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 24 cze 2017 08:23

o następny do kolekcji już przeżyłeś porażkę na Mobimedia hehe słuchaj dalej laptopa to następną kasę stracisz ogarnij się 😁
Badz spokojna myskisz ze rade odwolali ot tak????

Zmiany ida inaczej nie wywaliliby wszystkich starych

Pewnie inwestor czysci sobie nadzor najpierw rada pewnie potem prezes bo rada wybiera zarzad itd

Ja jestem spokojny nie wiem jak ty ale kto ma racje czas pokaze

tak tak czytalem twoje wpisy o wielkiej wiedzy na Mobimedia tu widzę już zaczynasz hehe nie zapomnij wychwalać pana laptopa buhehe 😁

REKLAMA


RageAgainstT_Machine_1426
Podporucznik
Posty: 10127
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: KATOWICE

Postautor: RageAgainstT_Machine_1426 » 24 cze 2017 08:23

o następny do kolekcji już przeżyłeś porażkę na Mobimedia hehe słuchaj dalej laptopa to następną kasę stracisz ogarnij się 😁
Badz spokojna myskisz ze rade odwolali ot tak????

Zmiany ida inaczej nie wywaliliby wszystkich starych

Pewnie inwestor czysci sobie nadzor najpierw rada pewnie potem prezes bo rada wybiera zarzad itd

Ja jestem spokojny nie wiem jak ty ale kto ma racje czas pokaze
Regus daj spokoj :) zobacz kto na watku siedzi nie maja akcji a najbardziej szczekaja he
No wlasnie Laptop mysla ze odwalali rade dla jaj 🙉

Kazdy kto mysli wie ze idzie nowe i tyle

Szkoda nerwow na pisanie z nimi

RageAgainstT_Machine_1426
Podporucznik
Posty: 10127
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: KATOWICE

Postautor: RageAgainstT_Machine_1426 » 24 cze 2017 08:24

o następny do kolekcji już przeżyłeś porażkę na Mobimedia hehe słuchaj dalej laptopa to następną kasę stracisz ogarnij się 😁
Badz spokojna myskisz ze rade odwolali ot tak????

Zmiany ida inaczej nie wywaliliby wszystkich starych

Pewnie inwestor czysci sobie nadzor najpierw rada pewnie potem prezes bo rada wybiera zarzad itd

Ja jestem spokojny nie wiem jak ty ale kto ma racje czas pokaze

tak tak czytalem twoje wpisy o wielkiej wiedzy na Mobimedia tu widzę już zaczynasz hehe nie zapomnij wychwalać pana laptopa buhehe 😁

Dobra chlopie

Meczysz mnie jest weekend ogarnij sie wyjdz na dwor zobscz jam wyglada slonce poczuj wiatr we wlosach a nie tylko komp non stop

konopielka
Starszy plutonowy
Posty: 31
Rejestracja: 22 cze 2017 21:41

Postautor: konopielka » 24 cze 2017 08:27

Badz spokojna myskisz ze rade odwolali ot tak????

Zmiany ida inaczej nie wywaliliby wszystkich starych

Pewnie inwestor czysci sobie nadzor najpierw rada pewnie potem prezes bo rada wybiera zarzad itd

Ja jestem spokojny nie wiem jak ty ale kto ma racje czas pokaze
Regus daj spokoj :) zobacz kto na watku siedzi nie maja akcji a najbardziej szczekaja he
No wlasnie Laptop mysla ze odwalali rade dla jaj 🙉

Kazdy kto mysli wie ze idzie nowe i tyle

Szkoda nerwow na pisanie z nimi
jak odwolali znaczy przejeli spole wiaderka logiczne chyba teraz kwestia kto wejdzie na plecach rajdow no ale *** undegrande siedzial do polnocy leczac swoje komplexy po wtopie na bumechu gdzie pajaca zlapal sutek na chinczyka :) almatea mirunia to wiadomo bez mozg opolski kaligula wodospady juz wkleja od 38 gr artur na grengu go uposledzil he wcisnal mu towar po 12 gr i nagania 2 rok :)

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Postautor: CNA » 24 cze 2017 08:29

widzę, że Lux łacha z Was ciągnie a wszyscy łykają jak młode pelikany :lol: :lol: :lol:

Gulliwer
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2119
Rejestracja: 08 maja 2013 17:42

Postautor: Gulliwer » 24 cze 2017 08:32

w poniedziałek -40% :cry: :cry:
tak tak to ja Guliwer...

nikomu nic nie proponuje i nikogo na nic nie namawiam ... kazdy decyduje sam !!!

konopielka
Starszy plutonowy
Posty: 31
Rejestracja: 22 cze 2017 21:41

Postautor: konopielka » 24 cze 2017 08:37

widzę, że Lux łacha z Was ciągnie a wszyscy łykają jak młode pelikany :lol: :lol: :lol:
ta podnicily sie *** az spac nie mogli :)

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Postautor: danek_112_reaktywacja » 24 cze 2017 08:44

przerwe zrobili na walnym hahahah
Zerknij na walkę o przewodniczącego. To wiele wnosi.
Bardzo wiele :lol: w poniedziałek ratuj sie kto może :lol: i na dodatek odwołali wszystkich członków rady nadzorczej :lol: ale jaja :lol: 8)
Mogłem moich mentorów posłuchać :evil: :lol: czapka z głowy a ja głupi znowu dałem wpuścić sie w maliny :cry: :oops:
to może oddasz mi troche tych malin w poniedziałek, co? :D :D :D :D :D

:wink:

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Postautor: danek_112_reaktywacja » 24 cze 2017 08:49

Badz spokojna myskisz ze rade odwolali ot tak????

Zmiany ida inaczej nie wywaliliby wszystkich starych

Pewnie inwestor czysci sobie nadzor najpierw rada pewnie potem prezes bo rada wybiera zarzad itd

Ja jestem spokojny nie wiem jak ty ale kto ma racje czas pokaze

tak tak czytalem twoje wpisy o wielkiej wiedzy na Mobimedia tu widzę już zaczynasz hehe nie zapomnij wychwalać pana laptopa buhehe 😁

Dobra chlopie

Meczysz mnie jest weekend ogarnij sie wyjdz na dwor zobscz jam wyglada slonce poczuj wiatr we wlosach a nie tylko komp non stop

skąd ty sie tu wzialeś? :) ja ty tu jesteś to pewnie i drago nie pojawi, i wątek caymi dniami będzie na samej górze :D

Martyr
Kapitan
Posty: 43715
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 24 cze 2017 08:52

No to jak tam rajdowcy, co ciekawego i jakie scenario na przyszly tydzień :) :) :) :)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

konopielka
Starszy plutonowy
Posty: 31
Rejestracja: 22 cze 2017 21:41

Postautor: konopielka » 24 cze 2017 08:53

No to jak tam rajdowcy, co ciekawego i jakie scenario na przyszly tydzień :) :) :) :)
przewiduje krecenie wora :)

konopielka
Starszy plutonowy
Posty: 31
Rejestracja: 22 cze 2017 21:41

Postautor: konopielka » 24 cze 2017 08:55

a tak na marginesie ale na tym forum to sa tez tluki jak na bankierze przewodzi brat chinczyka undegrande :) ktos spole przejal a ci teksty wieczorne ze to zle jakim zje be m trza byc ale to trauma po bumechu *** bral pod chinczyka i dostal wpie r dol -50% az mu du pa spuchla i teraz lata podpytuje wszystkich jak ja odrobic he

Martyr
Kapitan
Posty: 43715
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Postautor: Martyr » 24 cze 2017 08:59

a tak na marginesie ale na tym forum to sa tez tluki jak na bankierze przewodzi brat chinczyka undegrande :) ktos spole przejal a ci teksty wieczorne ze to zle jakim zje be m trza byc ale to trauma po bumechu *** bral pod chinczyka i dostal wpie r dol -50% az mu du pa spuchla i teraz lata podpytuje wszystkich jak ja odrobic he
O to cały czas przecież chodziło i się na to zapowiada, więc gitarrrra :wink:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

konopielka
Starszy plutonowy
Posty: 31
Rejestracja: 22 cze 2017 21:41

Postautor: konopielka » 24 cze 2017 09:03

a tak na marginesie ale na tym forum to sa tez tluki jak na bankierze przewodzi brat chinczyka undegrande :) ktos spole przejal a ci teksty wieczorne ze to zle jakim zje be m trza byc ale to trauma po bumechu *** bral pod chinczyka i dostal wpie r dol -50% az mu du pa spuchla i teraz lata podpytuje wszystkich jak ja odrobic he
O to cały czas przecież chodziło i się na to zapowiada, więc gitarrrra :wink:
dokladnie a te maja kisiel w majtach od wczoraj :) a dwa nie bylo jazdy pod te listy he

Drago
Chorąży
Posty: 840
Rejestracja: 13 mar 2016 13:31

Postautor: Drago » 24 cze 2017 10:22


tak tak czytalem twoje wpisy o wielkiej wiedzy na Mobimedia tu widzę już zaczynasz hehe nie zapomnij wychwalać pana laptopa buhehe 😁

Dobra chlopie

Meczysz mnie jest weekend ogarnij sie wyjdz na dwor zobscz jam wyglada slonce poczuj wiatr we wlosach a nie tylko komp non stop

skąd ty sie tu wzialeś? :) ja ty tu jesteś to pewnie i drago nie pojawi, i wątek caymi dniami będzie na samej górze :D
ja tu już dawno jestem i sporo zarobiłem a ten *** jak zwykle się pojawił na samym końcu i wali swoje mądrości jak na Mobimedia a tam stopione ponad 50 koła zwykły ***


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości