CD PROJEKT [CDR] księga XXXII sukces W3, czekamy na CP2077

wszystko na temat spółek publicznych
GraczX1
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2017 13:21

Postautor: GraczX1 » 27 cze 2017 22:31

Tam ktoś pisał że mu się marzy Wiedźmin 3 na Nintendo Switch...raczej każdy zainteresowany ma świadomość że to niemożliwe ze względów technicznych. Natomiast widzę potencjał dla Gwinta na Switchu. Pojedynki sieciowe wersji zdokowanej, lokalne pojedynki z przyjaciółmi w wersji mobilnej....to by się mogło udać.

A Cyberpunk hmmm....stawiam Q4 2019/Q1 2020

REKLAMA


glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 27 cze 2017 23:20

Nieuważnie czytałeś, ja napisałem, że marzy mi się, by następna gra Reddów wyszła na Switcha, choć wiadomo, że moc tej konsoli nie predysponuje jej do tego typu produkcji. Szkoda, jako, że samo urządzenie okazało się większym hitem niż zakładano. Już w przyszłym roku na rynku powinno być kilkanaście milionów Nintendo Switch.

Premiera Cyberpunk w podanym przez ciebie okresie ?
Nie sądzę. CDR jest fanem wypuszczania gier w maju, to najlepsza dochodowo pora po zawsze obleganych pażdzierniku/listopadzie.
Twórca świata Cyberpunk niedawno wypowiedział się o grze, że wygląda niesamowicie. Nie sądzę by potrzebowali jeszcze aż 2,5 roku tak jak sugerujesz. To kupa czasu. Zresztą nie jest to zgodne z ich niedawno ogłoszonym planem motywacyjnym.
Dla mnie pozytwnym zaskoczeniem byłaby jesień 18', aczkolwiek skłaniam się ku terminowi maj 2019.

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 27 cze 2017 23:32

Nieuważnie czytałeś, ja napisałem, że marzy mi się, by następna gra Reddów wyszła na Switcha, choć wiadomo, że moc tej konsoli nie predysponuje jej do tego typu produkcji. Szkoda, jako, że samo urządzenie okazało się większym hitem niż zakładano. Już w przyszłym roku na rynku powinno być kilkanaście milionów Nintendo Switch.

Premiera Cyberpunk w podanym przez ciebie okresie ?
Nie sądzę. CDR jest fanem wypuszczania gier w maju, to najlepsza dochodowo pora po zawsze obleganych pażdzierniku/listopadzie.
Twórca świata Cyberpunk niedawno wypowiedział się o grze, że wygląda niesamowicie. Nie sądzę by potrzebowali jeszcze aż 2,5 roku tak jak sugerujesz. To kupa czasu. Zresztą nie jest to zgodne z ich niedawno ogłoszonym planem motywacyjnym.
Dla mnie pozytwnym zaskoczeniem byłaby jesień 18', aczkolwiek skłaniam się ku terminowi maj 2019.
Ja z kolei uważam że cyberpunk będzie miał premiere najpóźniej w 2018 poniewaz o czym już kolega wspominał do 2021 ma powstać kolejna gra Aaa więc potrzebuja tych 3/4 lat na nowe cacko... Może coś w uniwersum W3....
====U know I keep it real====

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 27 cze 2017 23:34

CD Projekt kontynuuje wzrosty po odbiciu się od długoterminowej linii trendu wzrostowego w połowie maja. Wczoraj wybił się górą z kilkudniowej konsolidacji, a długa biała świeca na wykresie sugeruje dalszy ruch w górę na najbliższych sesjach. Jego minimalny zasięg należy szacować na 89,32 zł, ale prawdopodobnie wzrosty sięgną 93,32 zł lub 96,79 zł i wyżej. http://marketinvest.pl/gielda/komentarz ... zrostoweg5
W sumie poprowadźcie linie prostą, po co się wygłupiać z AT.
Albo kolejne liczby pierwsze.
Ps
Nadchodzi korekta. Pociągnijcie 50-63,% zniesienia fibo, jak na innych spółkach, no chyba że wierzycie że rosnie prosto do nieba :D
Ps.
Cyberpunk 2020. Cudów nie ma.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 27 cze 2017 23:38

To ze 2 ostatnie wieski wyszly w maju to wypadek przy pracy a nie przemyslana decyzja. W3 mial wyjsc w sierpniu 2014, potem pazdzierniku 2014, nastepnie w lutym 2015 a ostatecznie wyszedl w maju.
Gra zarobila spore pieniadze jak na nasze warunki ale patrzac na liczbe sprzedanych egzemplarzy to szalu nie ma (porownujac do swiatowych hitow).
Wiec jest sporo miejsca do poprawy wynikow a tytul GOTY i niezliczone nagrody tylko pomoga to osiagnac. Teraz moga wydac CP KIEDY BEDA CHCIELI nie patrzac na "okienka" pomiedzy duzymi premierami. Teraz raczej inni beda unikac premiery w podobnym terminie . Zarzad ma leb na karku i według mnie premiera CP odbedzie sie w okresie swiatecznym 2019 zeby osiagnac jak najlepsza sprzedaz, a zapowiedziana bedzie na E3 w 2019.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017 23:41 przez seal6, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 27 cze 2017 23:39

CD Projekt kontynuuje wzrosty po odbiciu się od długoterminowej linii trendu wzrostowego w połowie maja. Wczoraj wybił się górą z kilkudniowej konsolidacji, a długa biała świeca na wykresie sugeruje dalszy ruch w górę na najbliższych sesjach. Jego minimalny zasięg należy szacować na 89,32 zł, ale prawdopodobnie wzrosty sięgną 93,32 zł lub 96,79 zł i wyżej. http://marketinvest.pl/gielda/komentarz ... zrostoweg5
W sumie poprowadźcie linie prostą, po co się wygłupiać z AT.
Albo kolejne liczby pierwsze.
Ps
Nadchodzi korekta. Pociągnijcie 50-63,% zniesienia fibo, jak na innych spółkach, no chyba że wierzycie że rosnie prosto do nieba :D
Ps.
Cyberpunk 2020. Cudów nie ma.
Spoko 2020 nie ma szans... A dgdzie kolejna gra do 2021 wg strategii?
====U know I keep it real====

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 27 cze 2017 23:58

CD Projekt kontynuuje wzrosty po odbiciu się od długoterminowej linii trendu wzrostowego w połowie maja. Wczoraj wybił się górą z kilkudniowej konsolidacji, a długa biała świeca na wykresie sugeruje dalszy ruch w górę na najbliższych sesjach. Jego minimalny zasięg należy szacować na 89,32 zł, ale prawdopodobnie wzrosty sięgną 93,32 zł lub 96,79 zł i wyżej. http://marketinvest.pl/gielda/komentarz ... zrostoweg5
W sumie poprowadźcie linie prostą, po co się wygłupiać z AT.
Albo kolejne liczby pierwsze.
Ps
Nadchodzi korekta. Pociągnijcie 50-63,% zniesienia fibo, jak na innych spółkach, no chyba że wierzycie że rosnie prosto do nieba :D
Ps.
Cyberpunk 2020. Cudów nie ma.
Spoko 2020 nie ma szans... A dgdzie kolejna gra do 2021 wg strategii?
W gamedevie jest zawsze później, nigdy wcześniej.

Ps.
Macie tu finał impulsu wzrostowego.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017 00:04 przez ggn., łącznie zmieniany 1 raz.

GraczX1
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2017 13:21

Postautor: GraczX1 » 28 cze 2017 00:04

Nieuważnie czytałeś, ja napisałem, że marzy mi się, by następna gra Reddów wyszła na Switcha, choć wiadomo, że moc tej konsoli nie predysponuje jej do tego typu produkcji. Szkoda, jako, że samo urządzenie okazało się większym hitem niż zakładano. Już w przyszłym roku na rynku powinno być kilkanaście milionów Nintendo Switch.

Premiera Cyberpunk w podanym przez ciebie okresie ?
Nie sądzę. CDR jest fanem wypuszczania gier w maju, to najlepsza dochodowo pora po zawsze obleganych pażdzierniku/listopadzie.
Twórca świata Cyberpunk niedawno wypowiedział się o grze, że wygląda niesamowicie. Nie sądzę by potrzebowali jeszcze aż 2,5 roku tak jak sugerujesz. To kupa czasu. Zresztą nie jest to zgodne z ich niedawno ogłoszonym planem motywacyjnym.
Dla mnie pozytwnym zaskoczeniem byłaby jesień 18', aczkolwiek skłaniam się ku terminowi maj 2019.
Ja z kolei uważam że cyberpunk będzie miał premiere najpóźniej w 2018 poniewaz o czym już kolega wspominał do 2021 ma powstać kolejna gra Aaa więc potrzebuja tych 3/4 lat na nowe cacko... Może coś w uniwersum W3....
Ok, ale to oznacza że pokażą cokolwiek w tym roku. Przynajmniej jeden trailer na silniku gry, cokolwiek co nakręci wreszcie graczy, a z tego co wiem to na E3 nawet za zamkniętymi drzwiami niczym się nie chwalono.

Koniec 2018 to też prawdopodobnie BioWare i ich Anthem, czyli największy projekt firmy od lat. Choć ostatnimi czasy mają jakiś kryzys twórczy, to ja bym ich tak łatwo nie skreślał.

Tal wiec jeśli 2018, to koniec roku i to pod warunkiem że w temacie gry coś się ruszy, bo jak nie to szczerze mówiąc realniejszy jest ten Maj 2019. Ja dalej będę obstawał przy końcu 2019, bo projekt jest duży, bardzo duży a opcji wyłożenia się na nim jest sporo.

A co do łatki z obsługą PS4PRO/XONEX to pamiętajcie że bazowo po tej łatce poprawi się grafika i to nie o żadne nowe elementy, a to co mamy dostępne w wyższych detalach na PC. Odblokowanie ustawień i optymalizacja pod nowy sprzęt nie jest ani czasochłonne ani kosztowne, bo mogą przy tym pracować 2-3 osoby, a pewnie znajdzie się wielu takich co zagra jeszcze raz z ładniejszą oprawą.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 28 cze 2017 00:43

Macie tu finał impulsu wzrostowego.
AT tu jest co najwyżej na 2 planie, w obliczu niepewności rynku co do Gwinta. Roczne przychody mogą potencjalnie wynieść zarówno 40 jak i 300 mln zł (nie mówię o tym roku). Wskaźniki ciągle na rozsądnych poziomach.
W długim okresie nie ma przeszkód do dwukrotnego wzrostu CDR pod warunkiem podtrzymania dobrej passy.
Ok, ale to oznacza że pokażą cokolwiek w tym roku. Przynajmniej jeden trailer na silniku gry, cokolwiek co nakręci wreszcie graczy, a z tego co wiem to na E3 nawet za zamkniętymi drzwiami niczym się nie chwalono. [/b]
Wprost przeciwnie, gra ma zostać ogłoszona zaledwie kilka miesięcy przed premierą.

GraczX1
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2017 13:21

Postautor: GraczX1 » 28 cze 2017 01:01

Zobaczymy. Osobiście nie wyobrażam sobie tego, by nowe IP szeroko prezentować zaledwie kilka miesięcy przed premierą. Nikt tego w branży nie praktykuje, bo to średnio rozsądne. Aczkolwiek zobaczymy jak faktycznie będzie ;)

Póki co Cyberpunk 2077 to jeden świetny pre-render i czysta spekulacja czym ta gra faktycznie może być w ostatecznym rozrachunku.

Ja prorokuje że produkcja marketingowe zwiąże się z SONY a pierwszy konkretny materiał zobaczymy w grudniu na Playstation Experience

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 28 cze 2017 01:03

Macie tu finał impulsu wzrostowego.
AT tu jest co najwyżej na 2 planie, w obliczu niepewności rynku co do Gwinta. Roczne przychody mogą potencjalnie wynieść zarówno 40 jak i 300 mln zł (nie mówię o tym roku). Wskaźniki ciągle na rozsądnych poziomach.
W długim okresie nie ma przeszkód do dwukrotnego wzrostu CDR pod warunkiem podtrzymania dobrej passy.
Ok, ale to oznacza że pokażą cokolwiek w tym roku. Przynajmniej jeden trailer na silniku gry, cokolwiek co nakręci wreszcie graczy, a z tego co wiem to na E3 nawet za zamkniętymi drzwiami niczym się nie chwalono. [/b]
Wprost przeciwnie, gra ma zostać ogłoszona zaledwie kilka miesięcy przed premierą.
Zapowiadali ze ogłoszą CP jak będzie gotowy, taka spółka z taką kapitalizacją nie może i nie pozwoli sobie na dzikie jazdy ujawniania nie osadzonych precyzyjnie w czasie zapowiedzi.
AT tu jest co najwyżej na 2 planie
Reguła cyklu zawsze jest na pierwszym planie i nie ma nic wspólnego z długoterminowymi oczekiwaniami dotyczących wzrostów nawet najlepszych spółek.
Proponuję potraktować poważnie to co wcześniej napisałem.

GraczX1
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2017 13:21

Postautor: GraczX1 » 28 cze 2017 01:13

"Zapowiadali ze ogłoszą CP jak będzie gotowy" - co to znaczy że ogłoszą jak będzie gotowy? Znaczy jak będzie gra na etapie w którym można ją ukończyć i będą ją szlifować co może potrwać nawet rok, czy jak będzie w fazie gold i pojedzie do tłoczni?

Tutaj nie chodzi o konkretyzowaniu daty premiery, ale o pokazaniu gry. Pierwszy trailer na silniku lub gameplay, tak jak choćby zrobiło to na E3 EA z BioWare i grą Anthem. Pokazali zajawkę na konfie EA, potem gameplay na konfie Microsoftu i tyle. Wiemy już czego można się mniej więcej spodziewać, a o konkretnych datach nikt jeszcze nie gada.

Nikt od nich nie oczekuje że pokażą trailer na końcu którego wyskoczy data premiery, ale skoro do dzis nie pokazali nic, to może równie dobrze oznaczać tyle, że gra nie jest wcale w tak zaawansowanym stadium jakby to się mogło wydawać.

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 28 cze 2017 01:24

"Zapowiadali ze ogłoszą CP jak będzie gotowy" - co to znaczy że ogłoszą jak będzie gotowy? Znaczy jak będzie gra na etapie w którym można ją ukończyć i będą ją szlifować co może potrwać nawet rok, czy jak będzie w fazie gold i pojedzie do tłoczni?

Tutaj nie chodzi o konkretyzowaniu daty premiery, ale o pokazaniu gry. Pierwszy trailer na silniku lub gameplay, tak jak choćby zrobiło to na E3 EA z BioWare i grą Anthem. Pokazali zajawkę na konfie EA, potem gameplay na konfie Microsoftu i tyle. Wiemy już czego można się mniej więcej spodziewać, a o konkretnych datach nikt jeszcze nie gada.

Nikt od nich nie oczekuje że pokażą trailer na końcu którego wyskoczy data premiery, ale skoro do dzis nie pokazali nic, to może równie dobrze oznaczać tyle, że gra nie jest wcale w tak zaawansowanym stadium jakby to się mogło wydawać.
No ale to ich słowa i te pytania to do nich.
Pewnie będzie znienacka i z konkretem jak Fallout 4.

GraczX1
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2017 13:21

Postautor: GraczX1 » 28 cze 2017 01:41

No ok, ale Fallout 4 to duża i znana marka, istniejąca w świadomości graczy od LAT. A kojarzysz jakieś nowe, duże IP gdzie gra jest zapowiadana w czerwcu i wychodzi w listopadzie? Ja w ostatnich latach nie jestem wstanie sobie przypomnieć.

No nic, już nie ma co gdybać. Czekamy cierpliwe.

jeronimobb
Chorąży
Posty: 902
Rejestracja: 15 lip 2010 00:12

Postautor: jeronimobb » 28 cze 2017 08:09

Normalnie same mądrale. Każdy lepszy od drugiego. Mojższa racja. Takie same mądrale pisały jak cd chodził po 4 zeta, 10, 30... Gdzie teraz są? Zabrakło ich.
Najwięcej w swoim życiu zainwestowałem w alkohol i powiem wam zwróciło się nawet kilka razy.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 183 gości