11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

wszystko na temat spółek publicznych
M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: M6-SAAB-M6 » 05 cze 2018 22:26



Pochwal się jeśli to taka góra kasy chętnie będziemy się tym napawać wspólnie z Tobą .. to cudownie cieszyć się z czyjegoś szczęścia i sukcesu
nie wszyscy są tak zawistni jak niektórzy tutaj :lol:

Mam nieodparte wrażenie, że na drugie imię masz Alina może nie ten sam styl bo zamiast miliona kropek dajesz milion buziek ale co tam.
Nie wiem czy przebijesz zarobiony przez Alinę - już nawet nie pamiętam ile to było milionów ale możesz powalczyć a nóż się uda.
Na tym forum pewnie było już dużo mega-milionerów (megalomanów). Ciekawi mnie czy mniej głośni forumowicze nie mają lepszych wyników ?
Mógłbyś pochwalić się kiedy wszedłeś i kiedy wyszedłęś i dlaczego teraz - może coś się nauczymy od Ciebie :mrgreen:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nie dość że starszy gruby pan w okularach robiacy sobie slitfocie z leszcze longterm to teraz jeszcze mam być Alina :lol: :lol: :lol: :lol:

Ile ... strasznie ciekawy jesteś - niepotrzebnie, ale niech ci będzie - Jak milion kropek dodasz do miliona buziek to w przyblizeniu uzyskasz ... kwotę podatku do zaplacenia
miliard podatku :roll: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Matematyka nie była twoja mocna strona, ale potraktuje to jako wróżby na przyszłość ... będę miał cel

REKLAMA


M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: M6-SAAB-M6 » 05 cze 2018 23:21



:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nie dość że starszy gruby pan w okularach robiacy sobie slitfocie z leszcze longterm to teraz jeszcze mam być Alina :lol: :lol: :lol: :lol:

Ile ... strasznie ciekawy jesteś - niepotrzebnie, ale niech ci będzie - Jak milion kropek dodasz do miliona buziek to w przyblizeniu uzyskasz ... kwotę podatku do zaplacenia
miliard podatku :roll: :shock:
raczej bilion :P :mrgreen:
:roll: :roll: :roll:

Pan Naczelnik zrobił ze mnie najbogatszego człowieka na ziemi, który zarobił na CDR 60 razy wiecej niż wynosi jego kapitalizacja :shock: :shock: :shock: (w zasadzie to (60/2)×10 bo mówimy o podatku)

Obaj Panowie są bardzo łaskawi, ALE ... chodzi o dodawanie a nie mnożenie :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 06 cze 2018 00:12 przez M6-SAAB-M6, łącznie zmieniany 1 raz.

M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: M6-SAAB-M6 » 06 cze 2018 00:09

ML zsunal się na drugą strone, tak jak i FP

ciekawe czy uda się sprzedać 1 mln kopii FP do końca czerwca- w mojej ocenie do tej pory sprzedali ok 750 tys sztuk, a dzienna sprzedaż obniżyła się do około 3 tys kopii

ALE pytaniem jest jaki wpływ na wielkość sprzedaży na steam ma
GR -18% rabat
GOG - 10% rabat
co ciekawe na GG FP jest przed ML

PS
HF bardzo dobrze się spisuje, ale nadal nie sprzedali tylu kopii co FP w dwa dni, a FP jest o się 50% drozszy
Agory totalna klapa - juz świat o nich zapomniał - koniec 11 strony co jest dramatyczne biorąc pod uwagę ze to mial być główny produkt

Generalnie PLAYWAY potwierdził to co sądziłem, ze to zwykły zlepek zakładów rzemieślniczych - jeżeli HF przez przypadek okazał się ich najbardziej dochodowa gra to słabo widzę ich przyszlosc

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Pandziora » 06 cze 2018 11:09

Znów pojawiło się sporo promocji i dwie większe nowe gry, stąd dalsze miejsca. Na Moonlighterze spłynęła już część zaległych recenzji, ale patrząc na czas gry wychodzi przelicznik 90 i aż 111k egzemplarzy. Na konsolach powinna być lepsza sprzedaż, a jeszcze nie ruszyły Chiny i Nintendo.

Aktualizacja do Frostpunka powinna według mnie wyjść w przyszłym tygodniu tak gdzieś 14 czerwca i być połączona z promocją -10% taką jak na gog.com
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5453
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: klaxon » 06 cze 2018 21:39

12000 komentarzy na steam. Pytanie tylko jaki przelicznik: bardziej x60 czy bardziej x70? Taki jak TWOM czyli x67 dawałby już 800k kopii po ok. 50zł z kopii przy tym kursie USD czyli 40 mln przychodu.

W każdym razie plan sprzedażowy DM BOŚ na 2018 z przedpremierowej rekomendacji tj. 760k szt. został wykonany w 6 tygodni zamiast 8 miesięcy. :lol: :lol:

edit: 760k miało sprzedać się w 12 miesięcy od premiery a nie w samym 2018, zatem w 6 tygodni zrobiony został przedpremierowy target na 12 miesięcy. :P
Ostatnio zmieniony 08 cze 2018 09:33 przez klaxon, łącznie zmieniany 2 razy.

M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: M6-SAAB-M6 » 07 cze 2018 11:04

:roll: :roll: :roll:

a czego ty oczekujesz od analyyyytykow - gdyby mieli rozum to by sami zarabiali a nie żyli z pisania

duży-Bolo
Starszy plutonowy
Posty: 33
Rejestracja: 03 maja 2018 23:42

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: duży-Bolo » 07 cze 2018 11:42

:roll: :roll: :roll:

a czego ty oczekujesz od analyyyytykow - gdyby mieli rozum to by sami zarabiali a nie żyli z pisania
M6
Często się z Tobą nie zgadzam a często nawet uważam za spamera takiego jak Alik przez ten sam sposób pisania i powielania całych wielokrotnie powielanych tekstów często bez sensu.
Tyle, że teraz masz całkowitą rację. Analitycy w większości piszących piszą o czymś o czym często nie mają lub mają mgliste pojęcie.
Mam jednak przekonanie, że najlepsi z nich dawno już rzucili to zajęcie i w ciszy zarabiają sobie prawdziwe pieniądze i nie interesują ich już jakieś "wirtualne portfele" dlatego, że mają te realne dość wypchane.
Inteligentny gość nawet dość leniwy. Inwestując gażę za kilka porządnych artykułów przyjmijmy 10tyś przez ostatnie 10 lat bez dużego wysiłku mógł pomnożyć 10 razy nawet tylko na WIG20.
Tylko w 2009 KGHM dał zarobić około 300% podobnie BRE czy PEKAO i PKO. Prze kolejne 9 lat wystarczyłoby tylko potroić tą kwotę - proste prawda ?
Nie trzeba być analitykiem aby to zrobić.

M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: M6-SAAB-M6 » 07 cze 2018 19:26

To nie takie proste, jak się po czasie wydaje

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: jarek111 » 11 cze 2018 05:12

Children of Morta załapała się do oficjalnej prezentacji gier na Xboxa na E3.

https://www.youtube.com/watch?v=uaGjFDob37k

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Pandziora » 13 cze 2018 23:15

Zbliża się aktualizacja Frostpunka. Tak się zastanawiam czy dadzą jutro czy w poniedziałek, bo sporo promocji ostatnio się pojawia, a duża część z nich kończy się w niedzielę. Darmowe dodatki to dobry kierunek, bo trzeba najpierw zbudować bazę graczy, a dopiero potem oferować płatne rozszerzenia. Moonlighter też będzie miał swoją mapę drogową i zapewne dodadzą nowe poziomy i urozmaicą potwory.

Jak ktoś chce przetestować "Layers of Fear" Bloobera, to może za darmo dodać grę do konta steam (po raz kolejny zresztą). Trochę to dziwne, bo gry się sprzedaje, a nie rozdaje, ale może rozstanie z wydawcą w przypadku Nintendo wcale nie było bezproblemowe... Nie ma przeceny na DLC ani observera, a powinna być jakaś zachęta do kupna nowszej gry...
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

blah8760
Chorąży
Posty: 718
Rejestracja: 27 mar 2012 15:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: blah8760 » 14 cze 2018 12:36

"Kolejny patch do "Frostpunka" usuwający zgłaszane przez graczy problemy zostanie udostępniony w niedługim czasie. Trwają ostatnie testy."

No w końcu.

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: jarek111 » 14 cze 2018 21:48

jutro z rana spadek czy wzrost ? pozdr


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: glowacki4 » 14 cze 2018 22:46

Zależy kogo zapytasz.
Czego potrzebujesz Jarku ? :D

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: jarek111 » 14 cze 2018 23:22

Zależy kogo zapytasz.
Czego potrzebujesz Jarku ? :D

niczego nie potrzebuje a moze inaczej : informacji jak zagrac jutro :)stad moje pytanie dla siebie i dla innych .co by jednak nie pisac po dzisiejszej sesji 11 bit ma otwarta droge na 510zl a redzi bijac rekord sa bez limitu choc ja stawialbym max w okolicy 170zl na obecna chwile .to by bylo na tyle :) pozdr


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: glowacki4 » 15 cze 2018 00:03

Na CDR do 179,30 póki co.
Mi jutro i tak zamkną 2/3 kontraktów więc będę rolował.

Aż mi się przypomniało... pozdrawiam typowego kowalskiego, który grał w drugą stronę :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości