PORZADEK POD KRZYZEM

luźne dyskusje inwestorów
eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 15 sie 2010 13:30

podobno Mrok incognito w przebraniu próbuje niepotrzeżenie podkraść się z powrotem pod Krzyż :shock:


Obrazek
:lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

REKLAMA


mike_05
Podporucznik
Posty: 11612
Rejestracja: 05 kwie 2006 14:40
Kontakt:

Postautor: mike_05 » 15 sie 2010 13:31

nie jestem rasistą ogólnie lubię ludzi ale dobrych ale...zastanawialiscie sie kiedyś jakby wygladał dzisiaj swiat gdyby niemcy nie zrobili tego co zrobili podczas II wojny swiatowej :?:
dureń
http://www.dzieciom.pl/2708 Many thanks in advance.
tu mnie znajdziesz:
http://forum.comparic.pl/index.php

areka_74186
Podporucznik
Posty: 12198
Rejestracja: 12 kwie 2006 21:42
Lokalizacja: Tuskowyje

Postautor: areka_74186 » 15 sie 2010 21:46

nie jestem rasistą ogólnie lubię ludzi ale dobrych ale...zastanawialiscie sie kiedyś jakby wygladał dzisiaj swiat gdyby niemcy nie zrobili tego co zrobili podczas II wojny swiatowej :?:
dureń
Bardzo dobre pytanie, "to" musiało wybuchnąć wcześniej czy później.
Polecam: "Hitler studium tyranii": Alana Bullocka, jeżeli jeszcze nie czytałeś.


A ty miku, schamiałeś do reszty, ***.

areka_74186
Podporucznik
Posty: 12198
Rejestracja: 12 kwie 2006 21:42
Lokalizacja: Tuskowyje

Postautor: areka_74186 » 15 sie 2010 21:51

KRZYŻE do KOŚCIOŁA

ŻYDZI do IZRAELA


wszystko ma swoje miejsce....

....

Pasta do zębów :!:

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 15 sie 2010 21:57

Jeżeli chcesz mnie naśladować to weź swój krzyż na każdy dzień
I chodź ze mną zbawiać świat w dwudziesty pierwszy już wiek.
ps

20 juz wiek
brzmiało lepiej
pamietam z komunii

pies_łańcuchowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3114
Rejestracja: 11 paź 2007 10:45
Lokalizacja: z Giełdowej

Postautor: pies_łańcuchowy » 15 sie 2010 22:37

nie jestem rasistą ogólnie lubię ludzi ale dobrych ale...zastanawialiscie sie kiedyś jakby wygladał dzisiaj swiat gdyby niemcy nie zrobili tego co zrobili podczas II wojny swiatowej :?:
dureń
Bardzo dobre pytanie, "to" musiało wybuchnąć wcześniej czy później.
Polecam: "Hitler studium tyranii": Alana Bullocka, jeżeli jeszcze nie czytałeś.


A ty miku, schamiałeś do reszty, ***.
po raz pierwszy zgadzam się z areka (pisowskim kundlem) :lol:

Ogólnoświatowa nienawiść do żydów nie wzięła się znikąd (nie jest mi znany globalny antyperuwianizm ani antynorwegizm..). W historii miało miejsce wiele fal nienawiści do tego ze wszech miar WYJĄTKOWEGO narodu, i żadna z nich nie była bez przyczyn.

ja z kolei gorąco polecam jeden z rozdziałów książki zdaje się 'Frajerzy' Ziemkiewicza (ale nie jestem pewien na 100% czy to ten tytuł akurat) traktujący o niebywałych w skali naszej planety zasadach na których funkcjonuje pańśtwo IZRAEL i jego obywatele - i na które społeczność międzynarodowa daje nie wiadomo czemu przyzwolenie.
you were doing pretty good until the fight started

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 15 sie 2010 22:46

nie jestem rasistą ogólnie lubię ludzi ale dobrych ale...zastanawialiscie sie kiedyś jakby wygladał dzisiaj swiat gdyby niemcy nie zrobili tego co zrobili podczas II wojny swiatowej :?:
dureń
Bardzo dobre pytanie, "to" musiało wybuchnąć wcześniej czy później.
Polecam: "Hitler studium tyranii": Alana Bullocka, jeżeli jeszcze nie czytałeś.


A ty miku, schamiałeś do reszty, ***.
po raz pierwszy zgadzam się z areka (pisowskim kundlem) :lol:

Ogólnoświatowa nienawiść do żydów nie wzięła się znikąd (nie jest mi znany globalny antyperuwianizm ani antynorwegizm..). W historii miało miejsce wiele fal nienawiści do tego ze wszech miar WYJĄTKOWEGO narodu, i żadna z nich nie była bez przyczyn.

ja z kolei gorąco polecam jeden z rozdziałów książki zdaje się 'Frajerzy' Ziemkiewicza (ale nie jestem pewien na 100% czy to ten tytuł akurat) traktujący o niebywałych w skali naszej planety zasadach na których funkcjonuje pańśtwo IZRAEL i jego obywatele - i na które społeczność międzynarodowa daje nie wiadomo czemu przyzwolenie.
jeden cycat
a ze cztery zagadniea albi i z 6

od najwazniejszych zaczne
prosze nie mylic nienawisci do zydow z zasadami funkcjonowania panstawwa izrael
nienawis do zydow wziela sie z tego iz zarabiali kase na bogaczach (upadłych) i ci te kase chcieli im zabrac
a ze stanowili kulturalnie ZAWSZE innosć było łatwiej


panstwo izrael, to temat swierzy kazdy leniuch na wikipedii sie z nim zapozna (dodam od siebie, ze 1/3 armii andrersa *****.lila i je zakladała).

mike05 ... men(d/t)or... tyle w tym temacie

co dalej ?


hitler, zdaje sie :)
o to trza pytac rodzine radia maryja i kaczynskiego
bo jak to jest w prawie polskim ? popieranie symboli i ideologii nazistowskiej i komunistycznej jest karane ?
to trza by śprytnego prawnika i kaczynskiego wsadzi za kraki z calym radiem co ma ryja.


o czy jeszcze ?

pies_łańcuchowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3114
Rejestracja: 11 paź 2007 10:45
Lokalizacja: z Giełdowej

Postautor: pies_łańcuchowy » 15 sie 2010 23:26

prosze nie mylic nienawisci do zydow z zasadami funkcjonowania panstawwa izrael
nie rozumiem co tu jest do mylenia

1. izrael zastrzega sobie prawo nie dopuszczania do ekstradycji swoich obywateli niezależnie od zarzutow jakie im są stawiane
2 izrael stale okupuje obce terytoria
3 izrael posiada broń atomową i odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na ten temat komukolwiek (vide co zrobili z Mordechajem Vanunu)

mógłbym tak wymieniać

zasady funkjonowania państwa izrael przyczyniają się w znacznej mierze do ogólnoświatowego 'antysemityzmu' (oczywiście chodzi o antySYJONIZM, antysemityzm to słowo ukute przez Przedsiębiorstwo Holocaust..)

niezależnie od tego, są oczywiście dodatkowo inne powody tej nienawiści, nie mające nic do rzeczy z samym państwem Izrael..
you were doing pretty good until the fight started

marcinecki_69537
Porucznik
Posty: 31543
Rejestracja: 14 mar 2006 18:28
Lokalizacja: Gdanisko

Postautor: marcinecki_69537 » 15 sie 2010 23:35

prosze nie mylic nienawisci do zydow z zasadami funkcjonowania panstawwa izrael
nie rozumiem co tu jest do mylenia
krótko ?


nienawisc do zydów jest tworem ich bogactwa, całkiem niezaleznym od ich państwowości.
poczytaj kolego
doucz sie
i sprawdz czy najbogatsi zydzi płacą podatki w panstwie izrael ?
czy je dotuja ?


poza tym, o panstwie izrael wzgledem nienawisci mozemy mowic dopiero po wybuchu konfliku izr pal po utworzeniu tego panstwa,
o nienawisci do zydów od chyba 2 stulecia ne, a na powaznie to od 5 stulecia. kiedy to zadłuzone po uszy cr chcialo sie pozbyc długów i wykorzystało pewne trendy.


ale to sie trza UCZYC !!!!

pies_łańcuchowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3114
Rejestracja: 11 paź 2007 10:45
Lokalizacja: z Giełdowej

Postautor: pies_łańcuchowy » 15 sie 2010 23:40

fajnie sie z toba rozmawia...ok poczytam , douczę się
dzieki za rady
pzdr
you were doing pretty good until the fight started

trampek3
Starszy chorąży
Posty: 1928
Rejestracja: 02 mar 2010 14:49

Postautor: trampek3 » 15 sie 2010 23:55

prosze nie mylic nienawisci do zydow z zasadami funkcjonowania panstawwa izrael
nie rozumiem co tu jest do mylenia
krótko ?


nienawisc do zydów jest tworem ich bogactwa, całkiem niezaleznym od ich państwowości.
poczytaj kolego
doucz sie
i sprawdz czy najbogatsi zydzi płacą podatki w panstwie izrael ?
czy je dotuja ?


poza tym, o panstwie izrael wzgledem nienawisci mozemy mowic dopiero po wybuchu konfliku izr pal po utworzeniu tego panstwa,
o nienawisci do zydów od chyba 2 stulecia ne, a na powaznie to od 5 stulecia. kiedy to zadłuzone po uszy cr chcialo sie pozbyc długów i wykorzystało pewne trendy.


ale to sie trza UCZYC !!!!
DOKLADNIE
U ZYDA POZYCZALO SIE FAJNIE
ALE JAK PRZYCHODZIL CZAS ODDANIA DLUGU
TO LEPIEJ BYLO JAKIS POGROM ZAINSPIROWAC
:lol: :lol: :lol:

TAK JAK TERAZ
PISZA W TYCH GAZETACH ZE GO ZA DLUGI ZABILI
ZA DLUGI NIKT NIE ZABIJA
BO JAK POTEM ODZYSKAC
CHYBA ZE WIERZYCIELA
ZEBY NIE ODDAWAC
:lol:

trampek3
Starszy chorąży
Posty: 1928
Rejestracja: 02 mar 2010 14:49

Postautor: trampek3 » 16 sie 2010 00:03

prosze nie mylic nienawisci do zydow z zasadami funkcjonowania panstawwa izrael
nie rozumiem co tu jest do mylenia

1. izrael zastrzega sobie prawo nie dopuszczania do ekstradycji swoich obywateli niezależnie od zarzutow jakie im są stawiane
2 izrael stale okupuje obce terytoria
3 izrael posiada broń atomową i odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na ten temat komukolwiek (vide co zrobili z Mordechajem Vanunu)

mógłbym tak wymieniać

zasady funkjonowania państwa izrael przyczyniają się w znacznej mierze do ogólnoświatowego 'antysemityzmu' (oczywiście chodzi o antySYJONIZM, antysemityzm to słowo ukute przez Przedsiębiorstwo Holocaust..)

niezależnie od tego, są oczywiście dodatkowo inne powody tej nienawiści, nie mające nic do rzeczy z samym państwem Izrael..
JAKBY NIE HOLOCAUST
TOBY NIKT NA TAKIE PRZYWILEJE PANSTWU IZRAEL NIE POZWOLIL
A JAKIE TO DODATKOWE SA POWODY TEJ NIENAWISCI
JESTEM ZYDEM I CHCIALBYM WIEDZIEC CO TAKIEGO ZROBILEM ZE MNIE NIENAWIDZISZ

zomos
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3829
Rejestracja: 11 kwie 2007 22:31

Postautor: zomos » 16 sie 2010 17:50

prosze nie mylic nienawisci do zydow z zasadami funkcjonowania panstawwa izrael
nie rozumiem co tu jest do mylenia

1. izrael zastrzega sobie prawo nie dopuszczania do ekstradycji swoich obywateli niezależnie od zarzutow jakie im są stawiane
2 izrael stale okupuje obce terytoria
3 izrael posiada broń atomową i odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na ten temat komukolwiek (vide co zrobili z Mordechajem Vanunu)

mógłbym tak wymieniać

zasady funkjonowania państwa izrael przyczyniają się w znacznej mierze do ogólnoświatowego 'antysemityzmu' (oczywiście chodzi o antySYJONIZM, antysemityzm to słowo ukute przez Przedsiębiorstwo Holocaust..)

niezależnie od tego, są oczywiście dodatkowo inne powody tej nienawiści, nie mające nic do rzeczy z samym państwem Izrael..
JAKBY NIE HOLOCAUST
TOBY NIKT NA TAKIE PRZYWILEJE PANSTWU IZRAEL NIE POZWOLIL
A JAKIE TO DODATKOWE SA POWODY TEJ NIENAWISCI
JESTEM ZYDEM I CHCIALBYM WIEDZIEC CO TAKIEGO ZROBILEM ZE MNIE NIENAWIDZISZ
Z takich przywilejów same złe rzeczy tylko rosną... jak świat robił embarga na Niemców a Ci zawarli sojusz z sowietami to tam się wypromowali i w końcu ***** jedną z najgorszych wojen na świecie...
Identycznie robi Izrael.
Mają wokoło samych wrogów każdy na nich tam rypie i łypie. Żaden islamista ich nie toleruje. USA i reszta buraków im pomaga i użycza technologi itp. Zobaczycie że z tego jeszcze będzie wojna świat kontra islam.
W sumie już dziś jest tak tylko jeszcze nie na zastraszającą skalę...
Pomyślcie za kim w takim konflikcie mogą stanąć Chiny a raczej przeciwko komu(Rosja i jej zasoby naturalne coś wam mówią?)...
wegiel nasza nadzieja....

zomos
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3829
Rejestracja: 11 kwie 2007 22:31

Postautor: zomos » 16 sie 2010 17:56

Powiem wam że starszych trzeba szanować a mój jeszcze żyjący dziadek kiedyś mi opowiedział taką historię.
Pare lat po wojnie on jako młody pojechał ze starszymi ludźmi ze wsi do młyna. Był tam stary facet Polak co zdezerterował z armii bo nie chciał jechać do Mandżurii. I mówił że przyjdą czasy że Polaka i Rosjanina w każdym miejscu na ziemi będzie można spotkać. Mówił że potem nadejdzie czas że Chiny napiją się wody w Bugu. A Polacy będą się chronić pod Rosyjskim krzyżem.

Co wy na to?
Tak mi się przypomniało bo byłem na wsi z dziadkiem a historia ma już brodę...

W końcu na młodym facecie(dziadku) zrobiła wrażenie jak facet powiedział że on młody może tego doczeka.
wegiel nasza nadzieja....

pies_łańcuchowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3114
Rejestracja: 11 paź 2007 10:45
Lokalizacja: z Giełdowej

Postautor: pies_łańcuchowy » 16 sie 2010 22:19

Powiem wam że starszych trzeba szanować a mój jeszcze żyjący dziadek kiedyś mi opowiedział taką historię.
Pare lat po wojnie on jako młody pojechał ze starszymi ludźmi ze wsi do młyna. Był tam stary facet Polak co zdezerterował z armii bo nie chciał jechać do Mandżurii. I mówił że przyjdą czasy że Polaka i Rosjanina w każdym miejscu na ziemi będzie można spotkać. Mówił że potem nadejdzie czas że Chiny napiją się wody w Bugu. A Polacy będą się chronić pod Rosyjskim krzyżem.

Co wy na to?
Tak mi się przypomniało bo byłem na wsi z dziadkiem a historia ma już brodę...

W końcu na młodym facecie(dziadku) zrobiła wrażenie jak facet powiedział że on młody może tego doczeka.
a o W20 dziadek coś prognozował ? :lol:


trampek3 - mnie osobiście Żydzi wyruchali bez wazeliny w interesach, na czczo zza winkla bez znieczulenia i w świetle reflektorów. Na bezczela. Nie mówie że robiłem interesy z 50 nacjami - ale jakimś cudem trafiło na ***** Haima z Tel Aviwu, który okradł mnie i jak na razie moge sobie wsadzić w dupe korzystny dla mnie wyrok sądu a lata lecą.
Dla Żyda oszukać goja to jest CEL ; to jest coś otwarcie chwalebnego.

figury retoryczne typu 'dlaczego mnie nienawidzisz' możesz zachować sobie dla rodziny; nie znam cie i mam cie w związku z tym w D***: natomiast Żydów jako grupę oceniam jako ludzi podstępnych, oszukańczych, bezwzględnych, i uważam że trzeba z nimi walczyć jak się da.
you were doing pretty good until the fight started


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości