PORZADEK POD KRZYZEM

luźne dyskusje inwestorów
RPP

Postautor: RPP » 10 wrz 2010 09:30

i co ***... kto podkręca atmosfera składając kwiatki pod deskami przy pałacu? :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 10 wrz 2010 11:06

Biedak nie moze sie z tym pogodzic ze wyslal brata na smierc i nie wygral wyb orow. :evil:

InwestorS.A._47214
Podporucznik
Posty: 12429
Rejestracja: 20 sie 2005 02:19

Postautor: InwestorS.A._47214 » 10 wrz 2010 12:25

widzieliście ten transparent co pokazywała TVN24 ?

------------


KRZYŻ DO KOŚCIOŁA

ŻYDZI DO IZRAELA

wszystko ma swoje miejsce...



-------------


tylko podkręcają antysemityzm


POZDR.

0503
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3356
Rejestracja: 05 kwie 2006 20:57

Postautor: 0503 » 16 wrz 2010 08:34

no i krzyż zniknął w nocy :lol:

eryk7
Kapitan
Posty: 43051
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 16 wrz 2010 08:44

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka ... omosc.html


ALE BĘDZIE DZISIAJ MŁYN,jk CHYBA ŻYŁKI POPĘKAJA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Morwa
Młodszy chorąży
Posty: 578
Rejestracja: 15 wrz 2009 15:03

Postautor: Morwa » 16 wrz 2010 11:36

Tu stoi Polska.....


Obrazek

:lol: :lol: :lol:

Od prawej....PsychopataS.A., Marcel Ptaszek i MarcinDK ten ze zdjeciami a obok jego klon w sutannie ..dupe..... :lol: :lol:

frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Postautor: frogulus » 16 wrz 2010 11:48

Będzie rzeź w mediach i poza nimi. Znów nikt o podatkach nie będzie mówił
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

0503
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3356
Rejestracja: 05 kwie 2006 20:57

Postautor: 0503 » 16 wrz 2010 12:27

Będzie rzeź w mediach i poza nimi. Znów nikt o podatkach nie będzie mówił
no to jesli PiS daje sie tak rozgrywać to swiadczy nie tylko o ich głupocie , ale ich zupełnym zidjoceniu
rano wypowiadała sie córka Wassermana - " byłam tam w niedziele , kilka osób w godności oddawało cześc poleglym a inni " zorganizowana grupa " puszczła głośna muzyke a nawet / słyszłam /oddawała mocz na zdjęcia poległych "
jebie sie w łepetynie czy nie ?
też byłem na spacerze w niedziele - muzyka była - piesni powstancze , a głośniki zainstalowane w miejscu okupowanym przez obronców , a mocz ? przy takiej ilości policji i strazy miejskiej nie sadze zeby ktoś mógł reka sięgnąc po ptaka :lol:

eryk7
Kapitan
Posty: 43051
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 16 wrz 2010 12:40

NO JA TEZ TO SŁYSZAŁEM ALE NIE MOWIŁA O POLEGŁYCH TYLKO TYCH OBROŃCACH KRZYŻA ALE RACJA PSY I STRAZ BY DO TEGO NIE DOPUŚCIŁA A TVN 24 NAPEWNO BY O TYM POWIEDZIELI NO ALE MIMO WSZYSTKO PRAWNIK A NIE STANĄŁ W OBRONIE TYCH BIEDAKÓW


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka ... omosc.html


NO SORRY ALE JA BYM SIE NIE PATYCZKOWAŁ TYLKO KAZAŁ TYCH LUDZI WYLEGITYMOWAĆ SPISAĆ W RAZIE NIE POSŁUCHANIA O ROZEJŚCIU SIĘ ZA NIELEGALNE DEMONSTRACJE KOLEGIUM PODEJRZEWAM ŻEBY WSZYSCY ZWATPILI


8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

RPP

Postautor: RPP » 16 wrz 2010 21:50

i *** kaczyński przyszedł... pogrążyć swoja partię.. . :lol: :lol: :lol:

3plus
Kapitan
Posty: 42150
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Postautor: 3plus » 16 wrz 2010 22:30

Na przeczekanie to jednak najlepsza metoda........ :!:

BRAWO..... :!:

erffanus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2917
Rejestracja: 03 lut 2006 17:23

Postautor: erffanus » 16 wrz 2010 23:00

to ja rozumiem ze nie ma juz zadnej wymowki do sprawnego rzadzenia panstwem, wprowadzania reform itp :?:
krzyz byl ostatnia przeszkoda... :roll:

eryk7
Kapitan
Posty: 43051
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 16 wrz 2010 23:35

to ja rozumiem ze nie ma juz zadnej wymowki do sprawnego rzadzenia panstwem, wprowadzania reform itp :?:
krzyz byl ostatnia przeszkoda... :roll:


PROSZĘ CIĘ BĄDŹ BARDZIEJ OBIEKTYWNY =; =; =; =; =; =; =;
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

3plus
Kapitan
Posty: 42150
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Postautor: 3plus » 17 wrz 2010 07:58

to ja rozumiem ze nie ma juz zadnej wymowki do sprawnego rzadzenia panstwem, wprowadzania reform itp :?:
krzyz byl ostatnia przeszkoda... :roll:
Daj już spokój z tymi reformami.Wiadomo że nie będzie żadnych do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych.Chodzi tylko i wyłącznie o to żeby odsunąć od jakiejkolwiek władzy faceta który już kompletnie zwariował.Przykro to pisać ale ktoś kto 10 września nie składa kwiatów na grobie swego brata tylko podjudza durny naród pod krzyżem jest najfałszywszym człowiekiem na świecie,kompletną mendą. :evil: :evil: :evil: To samo wczoraj wieczorem.Nagle zachciało mu się złożyć hołd poległym.Niech zapierrdala na Wawel skoro tam swojego braciszka wcisnął na siłę.
A pieprzenia *** Kempy i Fatygi że to skandal że krzyż usunięto po cichu bo powinno się to zrobić w porozumieniu z PISem nie trzyma żadnej krytyki.Przecież wtedy to dopiero zaczęliby wydzierać swoje mordy. :evil:

erffanus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2917
Rejestracja: 03 lut 2006 17:23

Postautor: erffanus » 17 wrz 2010 08:20

to ja rozumiem ze nie ma juz zadnej wymowki do sprawnego rzadzenia panstwem, wprowadzania reform itp :?:
krzyz byl ostatnia przeszkoda... :roll:
Daj już spokój z tymi reformami.Wiadomo że nie będzie żadnych do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych.Chodzi tylko i wyłącznie o to żeby odsunąć od jakiejkolwiek władzy faceta który już kompletnie zwariował.Przykro to pisać ale ktoś kto 10 września nie składa kwiatów na grobie swego brata tylko podjudza durny naród pod krzyżem jest najfałszywszym człowiekiem na świecie,kompletną mendą. :evil: :evil: :evil: To samo wczoraj wieczorem.Nagle zachciało mu się złożyć hołd poległym.Niech zapierrdala na Wawel skoro tam swojego braciszka wcisnął na siłę.
A pieprzenia *** Kempy i Fatygi że to skandal że krzyż usunięto po cichu bo powinno się to zrobić w porozumieniu z PISem nie trzyma żadnej krytyki.Przecież wtedy to dopiero zaczęliby wydzierać swoje mordy. :evil:
Ja tez ich nie rozumiem. Ale w demokracji nie mozna im odebrac prawa do mowienia tego co mysla i wyrazania swoich uczuc. NA tym polega ten system.
A wymowka do nierobienia reform nie moze byc partia opozycyjna majaca sondazowo 20% poparcia.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości