CAPITAL PARTNERS [CPA] księga XXXIV

wszystko na temat spółek publicznych
FREDKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2004
Rejestracja: 29 gru 2009 19:34

Postautor: FREDKO » 14 mar 2015 22:48

Oby się fred nie odezwał, zawsze potem spada :twisted:
oj bedzie jazda bez trzymanki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


tatu
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2015 11:19

Postautor: tatu » 17 mar 2015 22:12

Tak jak pisałem, kierunek północ. Wyrazny wzrost wolumenu!

sluzbowa.nokia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 24 maja 2011 11:19

Wyniki CP FIZ + rozmowa z Prezesem

Postautor: sluzbowa.nokia » 04 kwie 2015 17:34

Fundusz wypracował świetne wyniki za ostatnie miesiące
szczegóły: http://www.pandl.pl/aktualnosc/items/ca ... -3863.html

jan_malas
Sierżant sztabowy
Posty: 115
Rejestracja: 25 wrz 2014 11:07

Postautor: jan_malas » 27 maja 2015 20:53

coraz większym zainteresowaniem inwestorów cieszy się oferta CP FIZ. Obecnie wartość aktywów przekracza 49 mln zł.
- Cieszymy się, że nasza ekskluzywna oferta zyskała uznanie inwestorów. Oferujemy bowiem unikalne możliwości zarabiania dzięki transakcjom dostępnym dotychczas jedynie dla dużych międzynarodowych inwestorów, jednocześnie korzystając z zalet klasycznego funduszu, jak chociażby z płynności certyfikatów, czyli możliwości relatywnie częstego wejścia i wyjścia z inwestycji – powiedział Adam Chełchowski, Prezes Zarządu TFI Capital Partners.
http://www.analizy.pl/fundusze/wiadomos ... p-fiz.html[/url]

pan.magister
Sierżant sztabowy
Posty: 163
Rejestracja: 26 mar 2012 12:39

Alior Bank wspiera spółkę portfelową TFI Capital Partners

Postautor: pan.magister » 30 cze 2015 11:49

Symbio Polska SA, spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała z Alior Bank SA umowę kredytową, zapewniającą spółce finansowanie w kwocie 3,5 mln zł. Są to dodatkowe środki po pozyskaniu przez spółkę 3 mln zł od funduszu CP FIZ w styczniu 2015 roku. Posłużą one do realizacji strategii wzrostu sprzedaży detalicznej i rozbudowy bazy zaopatrzenia w surowce ekologiczne.

http://www.pandl.pl/aktualnosc/items/ca ... -4208.html

krystyna.dziki
Starszy sierżant
Posty: 88
Rejestracja: 14 wrz 2014 17:48

Postautor: krystyna.dziki » 02 lip 2015 22:06

W trakcie pierwszych trzech kwartałów od rozpoczęcia sprzedaży certyfikatów zewnętrznym inwestorom subfundusze CP FIZ zanotowały stopy zwrotu +28,3% (CP Private Equity) oraz +21,7% (CP Absolute Return). W tym samym okresie wartość WIG, indeksu szerokiego rynku akcji GPW, spadła o 2,8%.

Drugi kwartał 2015 roku był kolejnym okresem, w którym pomimo spadków na rynku akcji fundusz CP FIZ zanotował wzrosty – wycena subfunduszu Absolute Return wzrosła o prawie 5%, a subfunduszu Private Equity – o blisko 7%. W tym samym okresie indeks WIG spadł o niecałe 1,5%.

krop_l
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 251
Rejestracja: 31 mar 2011 13:04

Postautor: krop_l » 02 lip 2015 22:37

W trakcie pierwszych trzech kwartałów od rozpoczęcia sprzedaży certyfikatów zewnętrznym inwestorom subfundusze CP FIZ zanotowały stopy zwrotu +28,3% (CP Private Equity) oraz +21,7% (CP Absolute Return). W tym samym okresie wartość WIG, indeksu szerokiego rynku akcji GPW, spadła o 2,8%.

Drugi kwartał 2015 roku był kolejnym okresem, w którym pomimo spadków na rynku akcji fundusz CP FIZ zanotował wzrosty – wycena subfunduszu Absolute Return wzrosła o prawie 5%, a subfunduszu Private Equity – o blisko 7%. W tym samym okresie indeks WIG spadł o niecałe 1,5%.
teraz czas na kurs, do wyników 3,50 PLN powinno być :shock: :shock: :shock:

krop_l
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 251
Rejestracja: 31 mar 2011 13:04

Postautor: krop_l » 02 lip 2015 22:39

http://www.pandl.pl/aktualnosc/items/ca ... -4216.html

czas podciągnąć tego gniota trochę do góry

KAMAR
Chorąży sztabowy
Posty: 4047
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: KAMAR » 12 lip 2015 20:23

napiszcie mi czy ja czegoś nie qumam?

spółka posiada w portfelu sensowne inwetycje: Gekoplast, Symbio, Duon i pomniejsze, wyceny tych spółek są adekwatne do ich sytuacji fundamentalnej (przynajmniej tak oceniam Gekoplast i Duon)

Wycena aktywów + aktywa obrotowe to ok 100 mln

Zadłużenie = zero

Czemu to nie jest wyceniane na 3,5-4 pln tylko na 2,5?

Dzisiaj poczytałęm sporo o spółce

Rozwijają fundusze itp więc nie powinno być zaskoczeń w II kw, wycena Duon da pozytywne wyniki, reszta tez ok

O co kaman? o przeszłość? przyszłość?

z góry dzięki

abe
Chorąży sztabowy
Posty: 6234
Rejestracja: 11 sty 2014 12:55

Postautor: abe » 12 lip 2015 21:46

napiszcie mi czy ja czegoś nie qumam?

spółka posiada w portfelu sensowne inwetycje: Gekoplast, Symbio, Duon i pomniejsze, wyceny tych spółek są adekwatne do ich sytuacji fundamentalnej (przynajmniej tak oceniam Gekoplast i Duon)

Wycena aktywów + aktywa obrotowe to ok 100 mln

Zadłużenie = zero

Czemu to nie jest wyceniane na 3,5-4 pln tylko na 2,5?

Dzisiaj poczytałęm sporo o spółce

Rozwijają fundusze itp więc nie powinno być zaskoczeń w II kw, wycena Duon da pozytywne wyniki, reszta tez ok

O co kaman? o przeszłość? przyszłość?

z góry dzięki
rynek nie zaufania do takich workow z aktywami i wycenia z dyskontem
mozeby gdyby capital placil regularnie dywidende
a tak to jest dyskonto
czy sluszne - patrzac to sciezki zdrowia jakie przezywali akcjonariusze innych spolek typu "capital" to chyba uzasadnione

KAMAR
Chorąży sztabowy
Posty: 4047
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: KAMAR » 13 lip 2015 08:53

masz rację ale to nie jest MCI gdzie jest wycena managerska
tutaj główne aktywa - Gekoplast, Doun, Symbio są na rynku Wg mnie nie są przewartościowane

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 13 lip 2015 16:27

masz rację ale to nie jest MCI gdzie jest wycena managerska
tutaj główne aktywa - Gekoplast, Doun, Symbio są na rynku Wg mnie nie są przewartościowane
Mam szacunek dla weteranow forum, jednak (znajac dosc dobrze MCI) w tym wypadku, kolega "zatrzymal sie" tak gdzies lat temu...10 ;)

KAMAR
Chorąży sztabowy
Posty: 4047
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: KAMAR » 13 lip 2015 18:37

nie zaprzeczę :)

10 to nie ale jakieś 3-5 lat temu się zatrzymałem :)

co nie zmienia faktu że nie qumam wyceny Capitala :(

nie sprawdzałem wycen na koniec I i II kw ale Duon da trochę do wyniku i powinien być solidny plus

dodatkowo będzie dyw w Gekoplast dla Capitala itp

pokryli straty z poprzednich lat to może pokusza się o dyw za 2015? choć fund to raczej będzie trudno o to

tak gdybam, jeszcze nie kupuję bo cchę zebrać opnie ale o te trudno :)

pzdr

hossboss
Starszy plutonowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2012 11:13

Postautor: hossboss » 24 lip 2015 11:16

Doun rośnie jak na drożdżach, a Capital śpi od ściany, może czas się obudzić :)

Emitent
Starszy chorąży
Posty: 1778
Rejestracja: 18 lip 2006 16:04

Postautor: Emitent » 30 lip 2015 22:36

"Gekoplast rozpoczął działania mające na celu przeniesienie notowań z NewConnect na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka ma nadzieję, że debiut na nim nastąpi przed końcem 2015 r., poinformował prezes Piotr Górowski.
W związku z potrzebą zwiększenia płynności, niewielki pakiet akcji może zaoferować główny akcjonariusz Gekoplastu - Capital Partners. To główny akcjonariusz zdecyduje także o możliwej emisji i jej wielkości."Górna granica zwiększenia płynności jest taka, żeby Capital Partners miał nadal pakiet kontrolujący. Minimum to taka wielkość, jaka za pierwszym razem, czyli 850 tys akcji" - powiedział Górowski."

http://stooq.pl/n/?f=981390

8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości