Tablet, smartfon do gry na giełdzie?
Powrót do góry Post Tablet, smartfon do gry na giełdzie?
Wysłany: Sob, 24 Lis 2012, 12:22
W ostatnim czasie na rynku mamy wysyp urządzeń mobilnych typu tablety, smartfony z dużymi ekranami, coraz lżejszymi, do tego ceny spadają a same urządzenia są jak małe komputerki....

Na co dzień co nieco wykorzystuję Nokię E6 ale ma mały ekran
Dlatego zastanawiam się nad ponad 5 calowym Samsungiem Galaxy Note z wbudowanym rysikiem albo nad jakimś 7 calowym tabletem z 3G

Korzystacie z takich nowinek?
Jakie modele polecacie?

Czy na Adndroidzie działają notowania w czasie rzeczywistym?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 27 Lis 2012, 20:45
bez komentarza inwestory Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 27 Lis 2012, 21:34
Również poszukuję tabletu m.in. do giełdy. Mam kartę sim Aero2 i to kolejny wymóg jaki musi spełnić urządzenie. Darmowy dostęp 512kb/s idealnie pasuje do tego celu.

Ostatnio zmieniony przez RyszardD dnia Czw, 20 Gru 2012, 19:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 27 Lis 2012, 23:15
NAJLEPSZY JEST OMNITRIX Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 30 Lis 2012, 15:13
eryk7 napisał:
NAJLEPSZY JEST OMNITRIX Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Napisał Ełyk Połyk co wiedział.
Cymbał jeden.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 30 Lis 2012, 20:01
GOŃ SIĘ gnido Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Cze 2017, 11:42
Wybierz coś ze strony http://ispot.pl/iphone Apple działa jak w szwajcarskim zegarku. Gdy firma udostępnia nową aktualizację systemu, ta pojawia się natychmiast u użytkowników. Obejmuje nawet starsze modele - dla przykładu najnowszy iOS 10 dostępny jest też dla użytkowników iPhone 5 sprzed czterech lat. W Androidzie luksus aktualizacji starszych modeli rzadko jest spotykany.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 26 Cze 2017, 22:59
To jest odwieczna walka, który system lepszy iOS czy Android. Mi się wydaje, że to tylko i wyłącznie decyzja użytkownika, bo oba systemy są równie dobre. A jeśli chodzi o kwestię jaki smartfon wybrać to najlepiej polegać po prostu na opinii znajomych lub testerów. Wszystkie najnowsze modele można dostać w http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe,przekatna-wyswietlacza-cale-4-6-4-9.bhtml , jest też możliwość wzięcia na raty. 2 tygodnie temu kupiłam właśnie samsunga s7 w ratach 10x0%
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: