DXD - Upadlosc [DXD]

wszystko na temat spółek publicznych
TONY HALIK
Podporucznik
Posty: 19797
Rejestracja: 30 maja 2006 18:38
Lokalizacja: z Jamajki.

Postautor: TONY HALIK » 09 kwie 2014 17:57

smiejcie sie smiejcie zobaczycie co tu p Patrowicz bedzie wyczynial z synem swoim

będzie strzygł barany hehehe :lol: :lol:
Nic więcej nie potrafi :lol: :lol:
" Kryterium przedsięwzięcia w biznesie jest jego zyskowność " Peter Drucker
" WINNERS never quit, and quitters never WIN !"

REKLAMA


?winia
Chorąży
Posty: 831
Rejestracja: 03 kwie 2014 20:47

Postautor: ?winia » 09 kwie 2014 18:00

smiejcie sie smiejcie zobaczycie co tu p Patrowicz bedzie wyczynial z synem swoim

będzie strzygł barany hehehe :lol: :lol:
Nic więcej nie potrafi :lol: :lol:
nie bluznij na p Patrowicza i syna jego oni jako jedyni daja zarabiac krocie

danek112
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2604
Rejestracja: 25 maja 2012 13:17

Postautor: danek112 » 09 kwie 2014 18:12

smiejcie sie smiejcie zobaczycie co tu p Patrowicz bedzie wyczynial z synem swoim
a skąd by się tu wziął P. Patrowicz z synem swoim? ostatnio wypatrywali go ma Doradcach, i jak się skończyło?


coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wisisz na haku i kwiczysz :D

sit
Starszy plutonowy
Posty: 38
Rejestracja: 08 kwie 2014 21:08

Postautor: sit » 09 kwie 2014 20:49

jak cie nie interesuje to po co pytasz

i jestes uposledzony jak kupujesz dla jaj akcje tracac kase na prowizji
Nie place prowizji... od transakcji ponizej 2.5zl:) ja bys zauwazyl to wszystkie moje zlecenia sa takie:D

jarekklin
Chorąży sztabowy
Posty: 5575
Rejestracja: 03 maja 2009 19:21
Lokalizacja: z matrixa

Postautor: jarekklin » 09 kwie 2014 22:32

jak cie nie interesuje to po co pytasz

i jestes uposledzony jak kupujesz dla jaj akcje tracac kase na prowizji
Nie place prowizji... od transakcji ponizej 2.5zl:) ja bys zauwazyl to wszystkie moje zlecenia sa takie:D
to sprzedawac też będziesz w tak dużych pakietach :lol: cyrk normalnie :lol:

sit
Starszy plutonowy
Posty: 38
Rejestracja: 08 kwie 2014 21:08

Postautor: sit » 10 kwie 2014 00:10

jak cie nie interesuje to po co pytasz

i jestes uposledzony jak kupujesz dla jaj akcje tracac kase na prowizji
Nie place prowizji... od transakcji ponizej 2.5zl:) ja bys zauwazyl to wszystkie moje zlecenia sa takie:D
to sprzedawac też będziesz w tak dużych pakietach :lol: cyrk normalnie :lol:
Jak bys nie zauwazyl to ja nie traktuje powaznie tej spolki i jak bys czytal co pisalem wyzej to bys wiedzial o co chodzi. widac ze swinia jest na haku i szuka frajerow by go z tamtad zdjeli. A co mial bym kupic *** za wieksze pieniadze? kupilem dla jaj wiesz co to znaczy 255 sztuk po 3gr w tym dzisiaj sprzedalem sobie 48 po 5gr tez dla jaj. W innych spolkach nie mam mniej nic 50k w danej. i zarejestrowalem sie tutaj tylko po to bo kupilem sobie dla zartow 2 dni temu i wczoraj 1 akcje a swiania sie podszywa ze to on kupil tak wiec chciaem poinformowac ze klamie i tyle:D By nikt glupi nie kupil tego syfu od niego bo widac ostro sobie nagania

?winia
Chorąży
Posty: 831
Rejestracja: 03 kwie 2014 20:47

Postautor: ?winia » 10 kwie 2014 00:20

sit ale mam bajki ladne opowiadasz na dobranoc, kupiles sobie dla jaj a to ciekawe a ile jeszcze masz takich spolek dla jaj? w innych masz min 50k zl a tutak sobie dla jaj calkiem przypadkiem kupiles 255szt hehehe jasne

moze niedlugo bedzie tu przejecie kto to moze wiedziec? moze sit bo sobie dla jaj tu kupil?

sit
Starszy plutonowy
Posty: 38
Rejestracja: 08 kwie 2014 21:08

Postautor: sit » 10 kwie 2014 09:12

sit ale mam bajki ladne opowiadasz na dobranoc, kupiles sobie dla jaj a to ciekawe a ile jeszcze masz takich spolek dla jaj? w innych masz min 50k zl a tutak sobie dla jaj calkiem przypadkiem kupiles 255szt hehehe jasne

moze niedlugo bedzie tu przejecie kto to moze wiedziec? moze sit bo sobie dla jaj tu kupil?
takich ktore juz upadly? Tylko ta:D ale juz sie pozbywam:D

TONY HALIK
Podporucznik
Posty: 19797
Rejestracja: 30 maja 2006 18:38
Lokalizacja: z Jamajki.

Postautor: TONY HALIK » 10 kwie 2014 09:20

jak cie nie interesuje to po co pytasz

i jestes uposledzony jak kupujesz dla jaj akcje tracac kase na prowizji
Nie place prowizji... od transakcji ponizej 2.5zl:) ja bys zauwazyl to wszystkie moje zlecenia sa takie:D
to sprzedawac też będziesz w tak dużych pakietach :lol: cyrk normalnie :lol:
Jak bys nie zauwazyl to ja nie traktuje powaznie tej spolki i jak bys czytal co pisalem wyzej to bys wiedzial o co chodzi. widac ze swinia jest na haku i szuka frajerow by go z tamtad zdjeli. A co mial bym kupic *** za wieksze pieniadze? kupilem dla jaj wiesz co to znaczy 255 sztuk po 3gr w tym dzisiaj sprzedalem sobie 48 po 5gr tez dla jaj. W innych spolkach nie mam mniej nic 50k w danej. i zarejestrowalem sie tutaj tylko po to bo kupilem sobie dla zartow 2 dni temu i wczoraj 1 akcje a swiania sie podszywa ze to on kupil tak wiec chciaem poinformowac ze klamie i tyle:D By nikt glupi nie kupil tego syfu od niego bo widac ostro sobie nagania

straszy parówą :lol: :lol:
" Kryterium przedsięwzięcia w biznesie jest jego zyskowność " Peter Drucker
" WINNERS never quit, and quitters never WIN !"

sit
Starszy plutonowy
Posty: 38
Rejestracja: 08 kwie 2014 21:08

Postautor: sit » 10 kwie 2014 09:32

sit ale mam bajki ladne opowiadasz na dobranoc, kupiles sobie dla jaj a to ciekawe a ile jeszcze masz takich spolek dla jaj? w innych masz min 50k zl a tutak sobie dla jaj calkiem przypadkiem kupiles 255szt hehehe jasne

moze niedlugo bedzie tu przejecie kto to moze wiedziec? moze sit bo sobie dla jaj tu kupil?
Bajki bajkami ale dzisiaj bedziesz mial 3:D i brawda jest taka ze wyzej to juz tego nie sprzedasz w wiekszej ilosci:D

?winia
Chorąży
Posty: 831
Rejestracja: 03 kwie 2014 20:47

Postautor: ?winia » 10 kwie 2014 11:18

sit ale mam bajki ladne opowiadasz na dobranoc, kupiles sobie dla jaj a to ciekawe a ile jeszcze masz takich spolek dla jaj? w innych masz min 50k zl a tutak sobie dla jaj calkiem przypadkiem kupiles 255szt hehehe jasne

moze niedlugo bedzie tu przejecie kto to moze wiedziec? moze sit bo sobie dla jaj tu kupil?
Bajki bajkami ale dzisiaj bedziesz mial 3:D i brawda jest taka ze wyzej to juz tego nie sprzedasz w wiekszej ilosci:D
kurcze patrz nie miales racji upssss

no a teraz troche merytorycznie zrobilem AT i mi wychodzi ze jak przebijemy 10 gr to drogda na 5 zl bedzie otwarta

?winia
Chorąży
Posty: 831
Rejestracja: 03 kwie 2014 20:47

Postautor: ?winia » 10 kwie 2014 11:22

prawda jest taka ze pociag odjezdza i nikt go juz nie zatrzyma

tu tez nikt nie wierzyl i tez od 3 gr zaczynali

http://stooq.pl/q/?s=bge&c=3y&t=c&a=ln&b=0

jarekklin
Chorąży sztabowy
Posty: 5575
Rejestracja: 03 maja 2009 19:21
Lokalizacja: z matrixa

Postautor: jarekklin » 10 kwie 2014 15:23

ktoś orientuje się coś na ten temat
:Zarząd Spółki D&D S.A. w upadłości układowej informuje, że Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych dokonał w dniu 2.09.2013 r. przydziału akcji w wykonaniu zapisów podstawowych i dodatkowych w ramach emisji akcji serii E z prawem poboru. Zgodnie z informacją otrzymaną z KDPW, na akcje serii E w łącznej liczbie 8.640.000 sztuk, złożono 9 zapisów podstawowych na 1.692.019 akcje. Nie dokonano żadnego zapisu dodatkowego. Jednocześnie Zarząd Spółki wskazuje, że ze względu na fakt, iż część akcji została opłacona poprzez potrącenie wierzytelności, wpłaty na pokrycie akcji zostały dokonane w łącznej wysokości 44.319,70 zł. Przekazanie wpłat na akcje na rachunek Spółki nastąpi w terminie dwóch dni od otrzymania przez KDPW oświadczenia Emitenta o zarejestrowaniu przez sąd rejestrowy podwyższenia kapitału zakładowego, wraz z potwierdzającym ten fakt aktualnym odpisem z rejestru przedsiębiorców. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu \"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect\" "

:idea:
co z akcjami??

?winia
Chorąży
Posty: 831
Rejestracja: 03 kwie 2014 20:47

Postautor: ?winia » 10 kwie 2014 15:34

ktoś orientuje się coś na ten temat
:Zarząd Spółki D&D S.A. w upadłości układowej informuje, że Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych dokonał w dniu 2.09.2013 r. przydziału akcji w wykonaniu zapisów podstawowych i dodatkowych w ramach emisji akcji serii E z prawem poboru. Zgodnie z informacją otrzymaną z KDPW, na akcje serii E w łącznej liczbie 8.640.000 sztuk, złożono 9 zapisów podstawowych na 1.692.019 akcje. Nie dokonano żadnego zapisu dodatkowego. Jednocześnie Zarząd Spółki wskazuje, że ze względu na fakt, iż część akcji została opłacona poprzez potrącenie wierzytelności, wpłaty na pokrycie akcji zostały dokonane w łącznej wysokości 44.319,70 zł. Przekazanie wpłat na akcje na rachunek Spółki nastąpi w terminie dwóch dni od otrzymania przez KDPW oświadczenia Emitenta o zarejestrowaniu przez sąd rejestrowy podwyższenia kapitału zakładowego, wraz z potwierdzającym ten fakt aktualnym odpisem z rejestru przedsiębiorców. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect" "

:idea:
co z akcjami??
chdza poloty ze p Patrowicz bral

?winia
Chorąży
Posty: 831
Rejestracja: 03 kwie 2014 20:47

Postautor: ?winia » 10 kwie 2014 15:44

pachnie mi tutaj mega jazda

dlugo raczej tu tak tanio nie bedzie

czyzby sie szykowal sukces w sadzie i uklad....


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości