GPF Causa[GPF]-->adwokaci Piejko&Szalbierz cz. V *New

wszystko na temat spółek publicznych
staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

GPF Causa[GPF]-->adwokaci Piejko&Szalbierz cz. V *New

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 12:35

link do poprzedniej części wątku numer IV

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... start=2235
Ostatnio zmieniony 01 lut 2014 22:14 przez staryznajomy, łącznie zmieniany 3 razy.

REKLAMA


staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 12:40

najnowsze informacje:

korekta zaportu za III kwartał pokazujący zysk netto i operacyjny narastająco po III kw. 2012 r.

Koreta Raportu za III Kwartał 2012 r.
Zarząd Grupa Prawno-Finansowa CAUSA S.A. z siedzibą we Wrocławiu, w nawiązaniu do raportu okresowego nr 32/2012 r. i w związku z otrzymaniem przez Zarząd Emitenta błędnych danych dotyczących wybranych zagadnień z bilansu oraz rachunku wyników, niniejszym przekazuje dane finansowe po korekcie.

W załączeniu znajduje się treść raportu za III Kwartał 2012 r. po korekcie.

Podstawa prawna: § 5 ust 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Załączniki:
Raport Kwartalny 2012Q3 po korekcie.pdf rozmiar: 293.3 kB

http://d.iplsc.com/ebi/40735/Raport-Kwa ... rekcie.pdf

Osoby reprezentujące spółkę:

Piotr Szalbierz - Prezes Zarządu
Janusz Piejko - V-ce Prezes Zarządu

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 12:41

zaawansowanie prac nad 3 projektami w których GPF CAUSA ma udziały(info z 4 stycznia 2013 r.):
http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=1878560

1. debiut spółki powiązanej Medisword Plus S.A. z siedzibą w Kiełczówku planowany jest na styczeń 2013 r. Do Zarządy Giełdy Papierów Wartościowy w Warszawie został złożony komplet wymaganych dokumentów, niezbędnych do wprowadzenia akcji spółki Medisword Plus S.A. do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect. Aktualnie czekamy na decyzję Zarządu Giełdy.
2. Debiut spółki Mazuria Sport S.A. z siedzibą we Wrocławiu nastąpi w terminie jaki wskazywaliśmy w/w raporcie tj. do dnia 31 styczeń 2012 r. Aktualnie rozpoczęła się oferta akcji spółki Mazuria-Sport S.A. i Zarząd Emitenta planuje udział w emisji na kwotę około 100.000,00 zł.3. Planowany debiut spółki CHEMWIK S.A. z siedzibą we Wrocławiu nastąpi po przekazaniu przez Zarząd spółki CHEMWIK S.A. wszelkich niezbędnych dokumentów i informacji potrzebnych do zakończenia prac nad dokumentem informacyjnym. Zarząd Emitenta zakłada, że debiut ten nastąpi w I kwartale 2013 r.

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 12:42

przerzuciłem ciekwa opinię z poprzedniego wątku:

GPF CAUSA napisał:
GPF Causa to naprawde jedna z nielicznych spolek na NC ktore prowadza jakakolwiek dzialalnosc, posiadaja aktywa w postaci udzialow 3 spolek ktore wybieraja sie na maly rynek, do tego wolne srodki plus akcje w spokach typu EEX i Plasma i byc moze i inne w roznych poziomach zaawansowania. kazdy zakup akcji po kursie zblizonym do ostatniej emisji z pp (0,02) lub emisji dla glownego akcjonariusza Sokolowskiego (0,03 - 25,333 mln akcji plus pakiet ponad 4.5 mln po 0,03-0,07) to byc moze okazja do sporej stopy zwrotu obarczonej malym ryzykiem przy obecnych poziomach cenowych. Kiszonka na papierze trwa z 2 lata, spolka konsekwentnie realizuje swe cele, debiuty sie przesuwaly ale w koncu beda byc moze w lepszym obecnym czasie juz od stycznia tego roku, emisje obligacji sie udala i sa wyplacane terminowo odsetki, SII na ostatnim ZWZ zadal sporo pytan ktore pokazuje ze zainteresowanie akcjonariuszy jest, Zarzad wie ze ktos im patrzy na rece i na dniach powinna w tej sprawie wyjsc informacja. Tak wiec I kwartal powinien byc ciekawy i przelomowy dla spolki i jej postrzegania przez rzesze inwestorow !

oraz

GPF CAUSA napisał:
dodatkowo pragnę zauwazyć, że po ostatniej weryfikacji spółek zagrozonych bankructwem i małopłynnych tj. list HLR i SHLR spólki GPFCAUSA nie ma i nie będzie wg tych kryterów które ustaliła GPW. Lista ta ciągle się powieksza przez co rynek NC będzie bardziej przejrzysty ! Spólka GPF CAUSA wyróżnia sie na tym tle pozytywnie co by o niej nie mówić. Jeśli doprowadzą w styczniu/lutym te dwie spólki których akcje posiadają czyli MedisWord i Mazuria, dogadają z Sokołowskim ( w końcu również Piejko i Szalbierz są w Radzie Nadzorczej CHEMWIK S.A.) sprawy dotyczące brakujących dokumentów i również długo oczekiwany debiut CHEMWIKA nastąpi w tym I kw. 2013 r. klimat wokół spółki się na tyle ociepli, że wrócą mam nadzieję pozytywne oponie na temat spółki i osób nią Zarządzających powinno sie to przełozyć również na kurs akcji bo przypomnę, ze seria G i H którą obejmował Adam Sokołowski była wpladem pieniężnym po 0,03 zł/1 akcja. Ale juz o tym chyba tu czytałem. dlatego jako akcjonariusz spółki uważam, ze kurs 0,02 to była mega promocja, kurs 0,03 to w dalszym ciągu jest promocja, kurs 0,04 okazja a co dalej okaże sie po koszykach zleceń. czy będzie widać groszowych skoczków czy inwestorów którzy poczekają na dużo większą stopę zwrotu

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 12:49

moze zróbmy listę posiadaczy akcji gpf causa

ja mam :D

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 12:55

troche ostatnio pomieszałem potfelem GPFCAUSA, kupiłem, sprzedałem znów kupiłem. strata niewielka na prowizji ale mam dobre warunku w DM więc jeden wypad na panienki mniej :lol:

kwiczo2
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 07 sty 2013 13:52

Postautor: kwiczo2 » 08 sty 2013 13:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 13:37

:mrgreen:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 16:32

wypie..... ze swoimi polityczno-kolezenskimi pstryczkami z mojego wątku :lol:

RetroActive
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2268
Rejestracja: 22 lis 2012 10:15

Postautor: RetroActive » 08 sty 2013 16:43

melduje sie :!:

Marcus_301628
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2201
Rejestracja: 23 kwie 2010 17:21

Postautor: Marcus_301628 » 08 sty 2013 17:09

Stary znajomy mam pytanie, po co ty naganiasz w tak drastyczny sposób? Polska to biedny kraj i jak jakaś spółdzielnia mająca dostęp do informacji poufnych tego nie weźmie za dupę to tu wzrosty zobaczysz tak jak świnia niebo. To nie Stany, gdzie byle nastolatek może naganianiem zachęcać ludzi. Będzie hossa i pod co grać to ktoś się tym zaopiekuje, na razie to spółka z nieudolnym zarządem(choćby akcje EEX kupowane po 19 zł bodajże) i tyle. Są na tym rynku perełki z realnym biznesem przynoszące realne zyski, z inwestorami i są nadal w czarnej D***. A ty chcesz, żeby ci takie "***" rosło

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 08 sty 2013 17:24

Stary znajomy mam pytanie, po co ty naganiasz w tak drastyczny sposób? Polska to biedny kraj i jak jakaś spółdzielnia mająca dostęp do informacji poufnych tego nie weźmie za dupę to tu wzrosty zobaczysz tak jak świnia niebo. To nie Stany, gdzie byle nastolatek może naganianiem zachęcać ludzi. Będzie hossa i pod co grać to ktoś się tym zaopiekuje, na razie to spółka z nieudolnym zarządem(choćby akcje EEX kupowane po 19 zł bodajże) i tyle. Są na tym rynku perełki z realnym biznesem przynoszące realne zyski, z inwestorami i są nadal w czarnej D***. A ty chcesz, żeby ci takie "***" rosło
Mówisz ze w Stanach jedna naganiajaca osoba w młodym wieku zrobi ruch na spółce ? :lol: super :lol:
co do EEX GPFCAUSA jak ci pewnie wiadomo akcje kupione od Sokołowskiego tzn. ponad 26 tys. sztuk dawno sprzedała w cenie średniej ok 20 zł a więc zrealizowała z nich zysk. Później były akcje PLASMA również z sykiem, co mają teraz nie wiem tak jak i nie wiem czy już odkupili czy dopiero mają zamiac "coś" kupić :oops: poza tym wydaje mi się, ze mało sie orientujesz co w spólce sie dzieje, nie czytasz komunikatów, nie uczestniszych w walncyh zgromadzeniach, nie pytasz i nie dzwonisz z pytaniami do tych czy innych osób zainteresowanych/powiazanych a wnioski wyciągasz z "d.u.p.y." poza tym nie naganiam drastycznie tylko wklejam bierzace komunikaty akurat przy zakładaniu nowego wątku. masz z tym problem ? zadzwoń do Kasi :lol: :lol:

Marek B.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2425
Rejestracja: 10 lut 2012 15:50

Postautor: Marek B. » 08 sty 2013 19:26

Aleście zaspamowali dzisiaj na bankierze.
Z takim bagażem leszczy to jedynie saneczkarstwo możecie uprawiać. :shock:

Marek B.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2425
Rejestracja: 10 lut 2012 15:50

Postautor: Marek B. » 08 sty 2013 19:28

Właśnie jakiś qtas dał mi ostrzeżenie za poinformowanie gawiedzi jak ominąć detekcję adblocka na stooqu, no co chamstwo na tym parkiecie. :roll:

RetroActive
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2268
Rejestracja: 22 lis 2012 10:15

Postautor: RetroActive » 09 sty 2013 12:31

niech ktos zatrzyma ten szał kupowania :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości