Co dalej? Co myślicie?

luźne dyskusje inwestorów
ptysio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 223
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Co dalej? Co myślicie?

Postautor: ptysio » 31 sie 2005 20:53

Patrze na ostatnie dane makro z rynków USA. Są coraz słabsze! Np dzisiejszy wskaźnik PMI)w rejonie Chicago spadł w sierpniu aż do 49,2 pkt z 63,5 pkt w lipcu. Analitycy spodziewali się spadku indeksu do 61,0 pkt.
poniżej 50 to recesja. Indeks ten spadł poraz pierwszy ponizej 50 od 2003. Wcześniejsze indeksy równiez coraz słabsze. Ropa prawie 70 dolarów, Katarina poczynila ogromne zniszczenia - 25 mld dolarów zwiane zostało w kilka godzin. Teraz decyzja o uwolnieniu rezerw ropy - przeciez ten fakt to młyn na wode jesli chodzi o zakupy Chin czy Indii - według mnie spadek cen te kraje wykorzystają do wzmozonych zakupów.
A co na to amerykańskie indexy? A nic stoją jak wryte - w ogole nie spadają?


REKLAMA


.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: .djmis. » 31 sie 2005 21:10

Taki trend - po nim wszystko uderzy w dwójnasób.
Póki co - do góry. Choć 1 września często bywał przełomowy.

laptop_44270
Porucznik
Posty: 26558
Rejestracja: 05 lip 2005 11:08
Lokalizacja: Płock

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: laptop_44270 » 31 sie 2005 21:30

wiecie dobrze nasza gielda bananowa i nie przewidywalna wszedzie spada a u nas rosnie jak u nas spadaja indeksy to tam rosna

dygnitarz
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9381
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00

Odp:Co dalej? Co my¶licie?

Postautor: dygnitarz » 31 sie 2005 21:34

u nas bananówka na maksa, ale ***** a¿ mi³o nawet jak sie ofermy posr... ¿eby utzrymac rynek.
Kiedy z³amie siê drzewo, zg³asza siê wielu drwali

dawca
Młodszy chorąży
Posty: 650
Rejestracja: 27 kwie 2005 14:55

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: dawca » 31 sie 2005 21:44

Ptysio....proponuje Ciebie na FEDA...jestes spec od pisania czarnych wizji....cytuje "spadek ten wykorzystaja do wzmozonych zakupow...""i co z tego wynika?? Zbiora lwia czesc zapasow strategicznych i co??????..Masz jakas wizje ..Orwelowska moze????.....Bo ja w tych Twych tlumaczeniach opartych na analach nie moge sie spojnosci doszukac.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2005 21:46 przez dawca, łącznie zmieniany 1 raz.

ptysio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 223
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: ptysio » 31 sie 2005 21:58

Ptysio....proponuje Ciebie na FEDA...jestes spec od pisania czarnych wizji....cytuje "spadek ten wykorzystaja do wzmozonych zakupow...""i co z tego wynika?? Zbiora lwia czesc zapasow strategicznych i co??????..Masz jakas wizje ..Orwelowska moze????.....Bo ja w tych Twych tlumaczeniach opartych na analach nie moge sie spojnosci doszukac.
Przede wszystkim jestem kobietą - zwracam Ci na to uwagę, jak nie potrafisz odrózniać zaimków osobowych (poprzedni mój post i Twoje czepianie się)
Kultury uczą juz w szkole podstawowej.
Czep się może walentynki a podyskutować mozesz sobie właśnie z Fredkiem czy jak mu tam.
Grzecznie pytam, uczę sie inwestowania na giełdzie, pytam, daję swoją opinię i szukam innych. Jak masz inna opinię to możesz napisać, a jak masz zamiar z kogoś szydzić czy osmieszać bądź obrzucać błotem to zapraszam do inncy wątków, MĄDRALO INWESTYCYJNA, Myślę,że tam się niewątpliwie wykażesz.

dawca
Młodszy chorąży
Posty: 650
Rejestracja: 27 kwie 2005 14:55

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: dawca » 31 sie 2005 22:04

Szanowna pani PTYSIO>>(mam kolege ktory taka ma ksywke ,fajtlapa z niego niesamowita) Prosze mi wskazac miejsce zaimka osobowego ktory mowi ze jestes plcia piekna.I moze jeszcze miejsce gdzie z szanownej mlodej inwestorki szydze...Z powazaniem..

dawca
Młodszy chorąży
Posty: 650
Rejestracja: 27 kwie 2005 14:55

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: dawca » 31 sie 2005 22:07

Poruszylas kobieto niesamowita moc watkow..Dokoncz swe mysli ,i oswiec mnie bo zabierajac glos w dyskusji trzeba tez wykazac swe racje.

ircia
Młodszy chorąży
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2005 13:26

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: ircia » 31 sie 2005 22:11

Witam
Porusze inny temat : fuzja PeKaO i BPH. Dojdzie do przed wyborami czy sie "szanowna góra" sie nie dogada??

dawca
Młodszy chorąży
Posty: 650
Rejestracja: 27 kwie 2005 14:55

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: dawca » 31 sie 2005 22:11

Ptysio wedlug Czaplinskieg.... to rodzaj nijaki..Ptysia rodzaj zenski. Ptys rodzaj meski..Proponuje doksztalcenie sie. Pozdrawiam

dawca
Młodszy chorąży
Posty: 650
Rejestracja: 27 kwie 2005 14:55

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: dawca » 31 sie 2005 22:14

Ircia ,szanowna gora sie nie dogada.BPH czeka na zgode naszego sektora bankowego..Podejrzewam ze nikt przy zdrowych zmyslach nie podpisze przed wyborami ,gdyz obawiac sie bedzie nastepnej komisji sledczej.Pozdrawiam.

ptysio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 223
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: ptysio » 31 sie 2005 22:14

Poruszylas kobieto niesamowita moc watkow..Dokoncz swe mysli ,i oswiec mnie bo zabierajac glos w dyskusji trzeba tez wykazac swe racje.
Poszukaj sobie zaimka osobowego.
Ilość nie oznacza jakości i co Cie to obchodzi jak często zabieram głos
Proponuje Ci zmienić wątek, gdzie swoimi mądrościami oświecisz i poszydzisz sobie z ludzi, z którymi dzielisz to forum.
Żegnam oziemble.

ptysio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 223
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: ptysio » 31 sie 2005 22:17

Ptysio wedlug Czaplinskieg.... to rodzaj nijaki..Ptysia rodzaj zenski. Ptys rodzaj meski..Proponuje doksztalcenie sie. Pozdrawiam
Zapomniałam o linku:
http://www.parkiet.com/posts/list/18808.page

Chyba zaimki osobowe miałeś w szkole, więc na pewno nie sprawi Ci problemu odnalezienie go.
Nie zamierzam Ci więcej odpowiadać.

dawca
Młodszy chorąży
Posty: 650
Rejestracja: 27 kwie 2005 14:55

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: dawca » 31 sie 2005 22:28

Na godzinowych świecach widać głowę z ramionami. 1 ramię 1 sierpnia godz 16. Następnie dolek 4 sierpnia 130. Głowa 10 sierpnia godzina 120. dołek 12 sierpnia godzina 16. Jezeli poprowadzimy linie po dołkach to mamy spadek wynikajacy z tej formacji do 2150-2160. Tu na dziennych świecach jest szczyt z 2021 sierpnia a ponadto mozna znowu poprowadzić linie trndu wzrostowego na świeczkach godzinowych poprzez 12 lipca z godziny otwarcia przez 22 lipca z godziny 13. Pozatym w okolicy 2150-60 na wykresie dziennym przebiega średnia krocząca 45 tygodniowa. Zatem czekam na spadek w te okolice a co bedzie dalej to zobaczymy.
....Pozwolilem sobie zacytowac..Wczoraj byl rekord na wigu........wszechczasow..a dzis obroty na dawno nie notowanym poziomie.To tak na potwierdznie wklejanych przez Ciebie informacji.Koniec polemiki... w doradzaniu naprawde jestes DOBRA.

waIentynka
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2005 16:52

Odp:Co dalej? Co myślicie?

Postautor: waIentynka » 31 sie 2005 22:39

Na godzinowych świecach widać głowę z ramionami. 1 ramię 1 sierpnia godz 16. Następnie dolek 4 sierpnia 130. Głowa 10 sierpnia godzina 120. dołek 12 sierpnia godzina 16. Jezeli poprowadzimy linie po dołkach to mamy spadek wynikajacy z tej formacji do 2150-2160. Tu na dziennych świecach jest szczyt z 2021 sierpnia a ponadto mozna znowu poprowadzić linie trndu wzrostowego na świeczkach godzinowych poprzez 12 lipca z godziny otwarcia przez 22 lipca z godziny 13. Pozatym w okolicy 2150-60 na wykresie dziennym przebiega średnia krocząca 45 tygodniowa. Zatem czekam na spadek w te okolice a co bedzie dalej to zobaczymy.
....Pozwolilem sobie zacytowac..Wczoraj byl rekord na wigu........wszechczasow..a dzis obroty na dawno nie notowanym poziomie.To tak na potwierdznie wklejanych przez Ciebie informacji.Koniec polemiki... w doradzaniu naprawde jestes DOBRA.
Dawca - smrodzie- gdzie ta dziewuszka komus doradza? *** DO KWADRATU! Naucz się czytać baranie ze zrozumieniem przanalizowała wtedy wykres godzinowy wigu20 pod kątem AT i nie widzę tam zdania zeby kogos namawiała na kupno czy sprzedaż kontraktu! Inna sprawą jest, że jej przeczucie sie nie sprawdziło PSIA KOŃCÓWKO! - co zresztą napisała - mówie naucz się czytać FRAJERSKI PAZNOKCIU!
A JAK JESTES TAKI FIFA - RAFA, GRAMATYCZNY TĘPAKU, TO ZAPRASZAM JUTRO NA STARE FORUM - PODYSKUTUJEMY, PSIA KOŃCÓWKO!
PS. CIMOSZEWICZ NA PREZYDENTA!


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości