MBF Group S.A (dawne Mobile Factory) cz. II *NewConnect*

wszystko na temat spółek publicznych
Sinuhe (2)
Starszy chorąży
Posty: 1771
Rejestracja: 12 lut 2011 10:57
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: Sinuhe (2) » 24 cze 2013 18:24

Z dedykacją dla Ekipy Serenity :lol:

Every breath you take
And every move you make
Every bond you break every step you take
I’ll be watching you

Every single day
And every word you say
Every game you play
every night you stay
I’ll be watching you

http://www.youtube.com/watch?v=OMOGaugKpzs
Ostatnio zmieniony 24 cze 2013 18:32 przez Sinuhe (2), łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


zora
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3547
Rejestracja: 07 mar 2007 22:54
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: zora » 24 cze 2013 18:29

ALe o co chodzi z tym Januszem, z Robertem, w kontekście MBF? Napisz mi w spokoju. Bo to że czujesz się oszukany przez Serenity, to już znalazłem w archiwum.

Widzę że jestescie na 'ty'. Robiliście razem interesy, *** ulicę, ale odsunięto was od koryta?
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania naszej wiarygodności, Wam nie przejdzie :P Jestem 6 lat na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Sinuhe i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :evil:

nawoj
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2013 10:19

Postautor: nawoj » 24 cze 2013 18:34

ALe o co chodzi z tym Januszem, z Robertem, w kontekście MBF? Napisz mi w spokoju. Bo to że czujesz się oszukany przez Serenity, to już znalazłem w archiwum.

Widzę że jestescie na 'ty'. Robiliście razem interesy, *** ulicę, ale odsunięto was od koryta?
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania naszej wiarygodności, Wam nie przejdzie :P Jestem 6 lat na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Sinuhe i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :evil:
"Naszej wiarygodności"? To jakaś spółdzielnia naganiaczy na forum parkietu?

Only_Silesia
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 26 lut 2013 01:06

Postautor: Only_Silesia » 24 cze 2013 19:29

ALe o co chodzi z tym Januszem, z Robertem, w kontekście MBF? Napisz mi w spokoju. Bo to że czujesz się oszukany przez Serenity, to już znalazłem w archiwum.

Widzę że jestescie na 'ty'. Robiliście razem interesy, *** ulicę, ale odsunięto was od koryta?
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania naszej wiarygodności, Wam nie przejdzie :P Jestem 6 lat na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Sinuhe i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :evil:
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania mojej wiarygodności, Wam nie przejdzie. Jestem 4 lata na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Lapi, Mroczek i inni i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :roll:

Only_Silesia
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 26 lut 2013 01:06

Postautor: Only_Silesia » 24 cze 2013 19:32

ALe o co chodzi z tym Januszem, z Robertem, w kontekście MBF? Napisz mi w spokoju. Bo to że czujesz się oszukany przez Serenity, to już znalazłem w archiwum.

Widzę że jestescie na 'ty'. Robiliście razem interesy, *** ulicę, ale odsunięto was od koryta?
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania naszej wiarygodności, Wam nie przejdzie :P Jestem 6 lat na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Sinuhe i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :evil:
"Naszej wiarygodności"? To jakaś spółdzielnia naganiaczy na forum parkietu?
Jak widzisz kobiecinie się napisało o dwa słowa za dużo.

Adwokat z Poznania
Chorąży
Posty: 866
Rejestracja: 18 wrz 2012 10:39

Postautor: Adwokat z Poznania » 24 cze 2013 20:20

ALe o co chodzi z tym Januszem, z Robertem, w kontekście MBF? Napisz mi w spokoju. Bo to że czujesz się oszukany przez Serenity, to już znalazłem w archiwum.

Widzę że jestescie na 'ty'. Robiliście razem interesy, *** ulicę, ale odsunięto was od koryta?
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania naszej wiarygodności, Wam nie przejdzie :P Jestem 6 lat na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Sinuhe i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :evil:
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania mojej wiarygodności, Wam nie przejdzie. Jestem 4 lata na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Lapi, Mroczek i inni i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :roll:
no nie kochany nie zgadzam się z tym co napisałeś
bo fakty sa całkowicie inne
mianowicie na forum jestes niestety pare miesiecy tylko
natomiast zora jakby 6 lat
i to sa fakty niezaprzeczalne
no chyba ze zes Piotr to w takim razie faktycznie jestes wiele lat na forum
Piotrek przyznaj sie oficjalnie
przyłapałem piotrek cie na kłamstewku
ale nie jest to ujma na honorze
tylko takie drobne świnstewko

Adwokat z Poznania
Chorąży
Posty: 866
Rejestracja: 18 wrz 2012 10:39

Postautor: Adwokat z Poznania » 24 cze 2013 20:25

ja z moimi kolegami tez uwazamy ze podważa się nasza wiarygodność w dodatku wciagnieto do tego modera który pousuwał moje posty i przywalił mi dwa ostrzezenia
a ja ręcze za mnie i moja uczciwośc oraz moich kolegów
w przeciwieństwie do naganiaczy i tych nazwisk co tutaj były wymieniane
dla paru groszy wciska się tu jakis kit i bzdety i to w swietle jupiterów.

ZawiszaBeDeGie
Sierżant
Posty: 58
Rejestracja: 28 lut 2013 09:56

Postautor: ZawiszaBeDeGie » 24 cze 2013 22:12

Sinuhe, a dlaczego upierasz się, że to ma być przekręt Nalepy? Co on miałby na tym ugrać? Nie rozumiem też powiązania między MBF a SRT. Nie widzę we władzach MBF (obecnych i przeszłych), ani jednej takiej samej osoby co była we władzach SRT (obecnych i przeszłych).

I druga sprawa, jak rozumiem akcji Serenity już nie masz, ale dlaczego nie pasuje Ci, żeby ci ludzi co akcje mają mogli je jednak spieniężyć? Bo jak Ty straciłeś to inni też muszą?

Sinuhe (2)
Starszy chorąży
Posty: 1771
Rejestracja: 12 lut 2011 10:57
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: Sinuhe (2) » 24 cze 2013 22:39

Sinuhe, a dlaczego upierasz się, że to ma być przekręt Nalepy? Co on miałby na tym ugrać? Nie rozumiem też powiązania między MBF a SRT. Nie widzę we władzach MBF (obecnych i przeszłych), ani jednej takiej samej osoby co była we władzach SRT (obecnych i przeszłych).

I druga sprawa, jak rozumiem akcji Serenity już nie masz, ale dlaczego nie pasuje Ci, żeby ci ludzi co akcje mają mogli je jednak spieniężyć? Bo jak Ty straciłeś to inni też muszą?
Wcale nie upieram się, że to przekręt Nalepy, nigdzie tak nie napisałem. Z tzw. "listu intencyjnego" nie wynika, kto miałby być sprzedającym akcje SRT. Może to być Nalepa (przez te panamskie, czy inne słupy) i właśnie to wynikałoby z ostatnich publicznych informacji o SRT, ale może to być Nordstone, czyli Smoleń, jeżeli ostatecznie jemu przypadł ten pakiet. Dla mnie to nie jest istotne. Istotne jest to, co napisano o SRT w tzw. "liście intencyjnym", czyli propaganda za najlepszych czasów pompowania tego balona. A skoro do kwietnia w radzie nadzorczej MBF zasiadały osoby, które bardzo, bardzo dobrze znały sytuację SRT i które zrezygnowały z zasiadania w radzie na rzecz większego zaangażowania się w działalność spółki i wejścia do jej zarządu, to nie widzę możliwości, aby nie były świadome tych bzdur. Nie one podpisały list intencyjny? Ok, ale skoro mają mocniej zaangażować się w działanie spółki, to naiwnością byłoby twierdzenie, że nic nie wiedzą o sprawie, ani nie mają na nią wpływu. Zwłaszcza, gdy spojrzy się na władze spółki-akcjonariusza, który złożył żądanie wprowadzenia uchwał na wza, wystarczy spojrzeć w krs. Jeżeli do stwierdzenia, że na srukonnekt coś dzieje się nieprzypadkowo potrzebne ci jakieś formalne powiązania, to nie znasz tego rynku. Dziką reakcję tutaj budzi jedynie informacja, że osoby podejmujące decyzje w tych spółkach aktywnie udzielają się na forum, zresztą pod wieloma nickami. Tylko i aż tyle.
PS. Nie mam nic przeciwko temu, aby ludzie, którzy stracili pieniądze na SRT mogli je odzyskać. Wręcz przeciwnie, jeżeli mieliby szansę sprzedać te bezwartościowe papiery tym, którzy im wcześniej je dość drogo sprzedali, to jak najbardziej jestem za tym.
PS. Z mojej strony to tyle, bawcie się dobrze, zgodnie z zasadą "widziały gały co brały".

ZawiszaBeDeGie
Sierżant
Posty: 58
Rejestracja: 28 lut 2013 09:56

Postautor: ZawiszaBeDeGie » 25 cze 2013 08:34

Sinuhe, a dlaczego upierasz się, że to ma być przekręt Nalepy? Co on miałby na tym ugrać? Nie rozumiem też powiązania między MBF a SRT. Nie widzę we władzach MBF (obecnych i przeszłych), ani jednej takiej samej osoby co była we władzach SRT (obecnych i przeszłych).

I druga sprawa, jak rozumiem akcji Serenity już nie masz, ale dlaczego nie pasuje Ci, żeby ci ludzi co akcje mają mogli je jednak spieniężyć? Bo jak Ty straciłeś to inni też muszą?
Wcale nie upieram się, że to przekręt Nalepy, nigdzie tak nie napisałem. Z tzw. "listu intencyjnego" nie wynika, kto miałby być sprzedającym akcje SRT. Może to być Nalepa (przez te panamskie, czy inne słupy) i właśnie to wynikałoby z ostatnich publicznych informacji o SRT, ale może to być Nordstone, czyli Smoleń, jeżeli ostatecznie jemu przypadł ten pakiet. Dla mnie to nie jest istotne. Istotne jest to, co napisano o SRT w tzw. "liście intencyjnym", czyli propaganda za najlepszych czasów pompowania tego balona. A skoro do kwietnia w radzie nadzorczej MBF zasiadały osoby, które bardzo, bardzo dobrze znały sytuację SRT i które zrezygnowały z zasiadania w radzie na rzecz większego zaangażowania się w działalność spółki i wejścia do jej zarządu, to nie widzę możliwości, aby nie były świadome tych bzdur. Nie one podpisały list intencyjny? Ok, ale skoro mają mocniej zaangażować się w działanie spółki, to naiwnością byłoby twierdzenie, że nic nie wiedzą o sprawie, ani nie mają na nią wpływu. Zwłaszcza, gdy spojrzy się na władze spółki-akcjonariusza, który złożył żądanie wprowadzenia uchwał na wza, wystarczy spojrzeć w krs. Jeżeli do stwierdzenia, że na srukonnekt coś dzieje się nieprzypadkowo potrzebne ci jakieś formalne powiązania, to nie znasz tego rynku. Dziką reakcję tutaj budzi jedynie informacja, że osoby podejmujące decyzje w tych spółkach aktywnie udzielają się na forum, zresztą pod wieloma nickami. Tylko i aż tyle.
PS. Nie mam nic przeciwko temu, aby ludzie, którzy stracili pieniądze na SRT mogli je odzyskać. Wręcz przeciwnie, jeżeli mieliby szansę sprzedać te bezwartościowe papiery tym, którzy im wcześniej je dość drogo sprzedali, to jak najbardziej jestem za tym.
PS. Z mojej strony to tyle, bawcie się dobrze, zgodnie z zasadą "widziały gały co brały".
To może sobie przemyśl na spokojnie to co nawypisywałeś na otwarcie wątku. Na lewo i prawo rzucasz nazwiskami i sugerujesz przekręty. Chciabyś żeby i o Tobie tak pisano na lewo i prawo tłumacząc że to tylko domysły. Przyda się trochę spokoju i rozwagi...

zora
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3547
Rejestracja: 07 mar 2007 22:54
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: zora » 25 cze 2013 08:55


To może sobie przemyśl na spokojnie to co nawypisywałeś na otwarcie wątku. Na lewo i prawo rzucasz nazwiskami i sugerujesz przekręty. Chciabyś żeby i o Tobie tak pisano na lewo i prawo tłumacząc że to tylko domysły. Przyda się trochę spokoju i rozwagi...
Nie wypowiadam się w imieniu Sinuhe, ale moim własnym i mówię wprost, że niektóre osoby, które są/były formalnie (obecnie poprzez udziały w spółce, wcześniej zasiadając w jej władzach i z takimi planami na przyszłość) i nieformalnie związane z tą spółką (kryjące się za plecami figurantów, jakim był niegdyś p.Marek Bylina w Serenity), maczały swoje łapy w manipulacjach kursem i celowym rozsiewaniu kłamliwych "insajdów" w celu nabijania leszczy w butelkę. Ich stosunek do rynku New Connect, jaki prezentowali wcześniej, z całą pewnością nie uległ zmianie. Zalecam rozwagę i ostrożność, bo po owocach na Serenity nie jeden drobny inwestor już zdążył ich poznać :idea: :!:
Januszu, wiem, że masz tu kilka nicków. Jeden z nich udaje "biednego kotka" - zagubionego drobnego inwestora, który nic nie rozumie. Taki sam teatrzyk grałeś na Serenity, więc skończ już waść, wstydu sobie oszczędź, bo niedobrze się od tego robi :oops: :evil:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2013 09:03 przez zora, łącznie zmieniany 1 raz.

zora
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3547
Rejestracja: 07 mar 2007 22:54
Lokalizacja: Trójmiasto

Postautor: zora » 25 cze 2013 09:02

I jeszcze jedno. Jeśli chcecie stworzyć pozory choć odrobiny uczciwości (bo w UCZCIWOŚĆ Waszą drobni nie mają podstaw wierzyć), to odkupcie akcje Serenity od drobnych inwestorów, których pozostawiliście z nic niewartym ***, żeby mogli sobie chociaż stratę zrealizować :evil: :evil:

Lapi_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1182
Rejestracja: 19 cze 2013 11:28

Postautor: Lapi_reaktywacja » 25 cze 2013 10:02

I co z tego ze chcą?
Ja bym chciał zasiadać w zarządzie PKN Orlen.
I to oznacza ze jestem zarządzającym spółka?
niejaki mordziński też chciał coś w PKN ugrać i gdzie teraz jest?jakoś cicho o nim.
lo co ci chodzi kolego he

Only_Silesia
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 26 lut 2013 01:06

Postautor: Only_Silesia » 25 cze 2013 12:22

ALe o co chodzi z tym Januszem, z Robertem, w kontekście MBF? Napisz mi w spokoju. Bo to że czujesz się oszukany przez Serenity, to już znalazłem w archiwum.

Widzę że jestescie na 'ty'. Robiliście razem interesy, *** ulicę, ale odsunięto was od koryta?
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania naszej wiarygodności, Wam nie przejdzie :P Jestem 6 lat na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Sinuhe i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :evil:
Ta linia obrony, oparta na próbie podważania mojej wiarygodności, Wam nie przejdzie. Jestem 4 lata na forum i każdy, kto mnie zna (a jest takich osób dziesiątki) dobrze wie, że jestem uczciwą osobą, tak jak Lapi, Mroczek i inni i w Wasze "*** ulicy" NIGDY nie byliśmy umaczani :roll:
no nie kochany nie zgadzam się z tym co napisałeś
bo fakty sa całkowicie inne
mianowicie na forum jestes niestety pare miesiecy tylko
natomiast zora jakby 6 lat
i to sa fakty niezaprzeczalne
no chyba ze zes Piotr to w takim razie faktycznie jestes wiele lat na forum
Piotrek przyznaj sie oficjalnie
przyłapałem piotrek cie na kłamstewku
ale nie jest to ujma na honorze
tylko takie drobne świnstewko
Nie wyczułeś ironii. Rozepnij się pod szyją, bo pękniesz z nadymania ;)

Only_Silesia
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 26 lut 2013 01:06

Postautor: Only_Silesia » 25 cze 2013 12:23

Sinuhe, a dlaczego upierasz się, że to ma być przekręt Nalepy? Co on miałby na tym ugrać? Nie rozumiem też powiązania między MBF a SRT. Nie widzę we władzach MBF (obecnych i przeszłych), ani jednej takiej samej osoby co była we władzach SRT (obecnych i przeszłych).

I druga sprawa, jak rozumiem akcji Serenity już nie masz, ale dlaczego nie pasuje Ci, żeby ci ludzi co akcje mają mogli je jednak spieniężyć? Bo jak Ty straciłeś to inni też muszą?
Cóż, to jest nie fair, ale niektórzy tak lubią. Jak mnie się nie udało, to innym też nie może!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości