Dziękujemy Panie Premierze? Giełda i OFE

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
Usel
Starszy sierżant
Posty: 95
Rejestracja: 29 lis 2012 10:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Usel » 26 cze 2013 09:54

Czy Donald Tusk sprzeda sukienki Małgosi, aby oddać mi kasę którą dzisiaj stracę na GPW?
Co to jest "nowa wersja programu"?
- Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe.... Obrazek

REKLAMA


jarek67_116912
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7149
Rejestracja: 14 mar 2007 09:17

Re: Dziękuje Panie Premierze? Giełda i OFE

Postautor: jarek67_116912 » 26 cze 2013 09:54

Jestem prawie pewien, że będzie opcja taka, że obligacje przejdą do ZUS i zostaną umorzone więc nie ma co płakać bo za chwilę OFE będą sprzedawać obligacje i dopakowywać akcji pod korek żeby zachować jak najwięcej aktywów w zarządzaniu. :D
Pzdr
CO JAK NA CEDC :idea:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 26 cze 2013 09:54

Czy Donald Tusk sprzeda sukienki Małgosi, aby oddać mi kasę którą dzisiaj stracę na GPW?
Nie, ale będziesz mógł gościnnie wpisać się na blogu jego córki.
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SHUN_TZU » 26 cze 2013 09:56

cosik mi się wydaje że ludzie na ulice wyjdą wcześniej niż się wszystkim wydaje.... i ja sobie rzucę kamieniem :evil:
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

Memento2
Starszy chorąży
Posty: 1697
Rejestracja: 24 wrz 2012 13:31
Lokalizacja: OSTRZEŻENIA 10/5 ANANKOFAN

Postautor: Memento2 » 26 cze 2013 09:57

KACZYŃSKI ZWARIOWAŁ JAK ZAGRANICA NAS ODBIERZE , WYJDZIE ŻE JESTEŚMY NIEPRZEWIDYWALNI JAK WĘGRZY CZAS NA ZMIANY MOŹE KTOŚ MŁODY NAJLEPIEJ LIBERAŁ MOZĘ TUSK TAK TO JEST DOBRY KANDYDAT MA DOŚWIADCZENIE W MALOWANIU KOMINÓW :lol: :lol: :lol:
Jacek Rostowski zatrudni sobie w tym tygodniu kolejnego, dziewiątego już wiceministra
Ministerstwo Finansów żąda pełnego wglądu w operacje finansowe Polaków - w konta bankowe, przekazy pocztowe

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 26 cze 2013 09:58

Fiskus kładzie łapę na kontach i majątkach firm dzisiaj, 06:16 Skarbówka chce blokować rachunki bankowe przedsiębiorców, nawet bez kontroli sądowej - pisze "Puls Biznesu". Pomysł Ministerstwa Finansów zapisano w projekcie założeń nowelizacji ordynacji podatkowej. Fiskus chciałby nie tylko lustrować konta bankowe firm, ale i blokować je według własnego uznania nawet na samym początku kontroli. "To prawo przysługiwałoby Generalnemu Inspektorowi Kontroli Skarbowej oraz dyrektorom urzędów kontroli skarbowej" - informuje Maciej Grabowski, wiceminister finansów. Kontrolerzy mogliby zajmować całe konta firm na trzy miesiące - obecnie nie mają takiego prawa. Do blokowania dochodziłoby, jeśli kontrolerzy zaczęliby podejrzewać, że doszło do uchylania się od opodatkowania, oszustwa lub wyłudzania zwrotu VAT czy akcyzy. W ocenie Anny Zięby, ekspertki podatkowej Business Centre Club, propozycje resortu finansów mogą mieć negatywne konsekwencje dla całej gospodarki. Jej zdaniem, pomysł resortu uderzy także w Skarb Państwa, ponieważ firmy będą występować o odszkodowania wynikłe z zablokowania kont. Propozycje ministerstwa krytykują także prawnicy z Rządowego Centrum Legislacji i inne resorty. Zdaniem RCL, blokowanie kont jest niezgodne z konstytucją. Paweł Orłowski, wiceminister rozwoju regionalnego ostrzega, że proponowane zmiany mogą negatywnie wpłynąć na realizację projektów współfinansowanych przez UE.
i to jest..qu.re stwo....ale nie to ze chca zrobic porzadek z tymi grubasami OFE i cala ferajna do nich pzreyklejona...

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 26 cze 2013 09:59

cosik mi się wydaje że ludzie na ulice wyjdą wcześniej niż się wszystkim wydaje.... i ja sobie rzucę kamieniem :evil:
Mam kilka granitowych okazów specjalnie na tą okazję.
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 26 cze 2013 10:01

A New Connect nadal na zielono :lol:
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Czereśnia
Starszy chorąży
Posty: 1867
Rejestracja: 28 cze 2012 21:35

Postautor: Czereśnia » 26 cze 2013 10:01

rostkowski robi ze skarbowki niszczyciela ludzi i biznesow
bo nic innego nie potrafi zamykaja firmy ludzie znow nie beda inwestowac beda uciekac za granice i tam zakladac biznesy

em_ka
Podporucznik
Posty: 16578
Rejestracja: 16 lis 2008 21:02
Lokalizacja: - , Trafione inwestycje: 4/5,

Postautor: em_ka » 26 cze 2013 10:02

cosik mi się wydaje że ludzie na ulice wyjdą wcześniej niż się wszystkim wydaje.... i ja sobie rzucę kamieniem :evil:
*** awyjdą już nie raz mieli wychodzic i co do czego to garstka osób manifestowała...


zastraszone to wszysko chyba, lub może dobrze im sie zyje za tuska :shock:

Usel
Starszy sierżant
Posty: 95
Rejestracja: 29 lis 2012 10:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Usel » 26 cze 2013 10:03

rostkowski robi ze skarbowki niszczyciela ludzi i biznesow
bo nic innego nie potrafi zamykaja firmy ludzie znow nie beda inwestowac beda uciekac za granice i tam zakladac biznesy
Zgadzam się. To jest jakiś dramat: http://www.rp.pl/artykul/1023441.html#. ... I.facebook
Co to jest "nowa wersja programu"?
- Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe.... Obrazek

akkilles
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2836
Rejestracja: 04 lis 2008 12:07

Postautor: akkilles » 26 cze 2013 10:03

Jak OFE bedzie zmuszone do sprzedazy akcji to zagranica je lyknie za bezcen.
Za pare nasi bedą lykac w hossie od zgranicy akcje na górce. I tak o ten kraj zawsze bedzie biedny bo glupi

Bazuka
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2321
Rejestracja: 21 gru 2011 09:52
Lokalizacja: z Bazy" Adam"

Postautor: Bazuka » 26 cze 2013 10:04

zlodzieje :!: zlodzieje :!:
:arrow: Eko-Hossa do 2015r
Obrazek

fino
Chorąży sztabowy
Posty: 4208
Rejestracja: 05 lip 2006 14:33

Postautor: fino » 26 cze 2013 10:05

We wrzesniu Strajk Generalny i wielka manifestacja w Warszawie.
.
Ludzie ekipie Tuska mowia dosc.
.
Sytuacja finansow publicznych fatalna :!: i dlatego te zmiany w OFE.
.
Nikt wprost jednak tego nie powie :idea:

Usel
Starszy sierżant
Posty: 95
Rejestracja: 29 lis 2012 10:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Usel » 26 cze 2013 10:06

Niby złoto tanie jest, może warto się szybko przerzucić?
Co to jest "nowa wersja programu"?
- Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe.... Obrazek


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości