Dziękujemy Panie Premierze? Giełda i OFE

dyskusja o tym co nas czeka na rynkach
SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SHUN_TZU » 26 cze 2013 10:06

cosik mi się wydaje że ludzie na ulice wyjdą wcześniej niż się wszystkim wydaje.... i ja sobie rzucę kamieniem :evil:
*** awyjdą już nie raz mieli wychodzic i co do czego to garstka osób manifestowała...


zastraszone to wszysko chyba, lub może dobrze im sie zyje za tuska :shock:
masz kamienie?? nie masz??? zacznij zbierać
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

REKLAMA


em_ka
Podporucznik
Posty: 16578
Rejestracja: 16 lis 2008 21:02
Lokalizacja: - , Trafione inwestycje: 4/5,

Postautor: em_ka » 26 cze 2013 10:06

We wrzesniu Strajk Generalny i wielka manifestacja w Warszawie.
dobrze by było żeby tak się stało, ale zobaczycie na szumnych zapowiedziach się skończy ..
a tu jak widac to jedyne rozwiązanie, zanim wszystko w tym kraju roz pie rdolą :evil:

Memento2
Starszy chorąży
Posty: 1697
Rejestracja: 24 wrz 2012 13:31
Lokalizacja: OSTRZEŻENIA 10/5 ANANKOFAN

Postautor: Memento2 » 26 cze 2013 10:07

We wrzesniu Strajk Generalny i wielka manifestacja w Warszawie.
.
Ludzie ekipie Tuska mowia dosc.
.
Sytuacja finansow publicznych fatalna :!: i dlatego te zmiany w OFE.
.
Nikt wprost jednak tego nie powie :idea:
to samo wiele razy pisałem ale Leming to *** do samego końca PO lub jego :lol:
Jacek Rostowski zatrudni sobie w tym tygodniu kolejnego, dziewiątego już wiceministra
Ministerstwo Finansów żąda pełnego wglądu w operacje finansowe Polaków - w konta bankowe, przekazy pocztowe

sanctup
Starszy chorąży
Posty: 1831
Rejestracja: 04 sty 2007 11:25

Postautor: sanctup » 26 cze 2013 10:10

nienawidzę socjalizmu, związków zawodowych, etatyzmu i lewactwa

ale we wrześniu razem ze związkami idę pod kancelarię premiera palić opony...
"Naucz papugę co to jest popyt i podaż a otrzymasz ekonomistę"
-- Thomas Carlyle


Obrazek

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 26 cze 2013 10:12

OFE to przykrywka
obniżyli składę i nic to nie dało.

Jak się nie ma argumentów a ten, którym się wojowało wypalił się ( straszenie PIS-em, SLD, Palikotem) to się zabiera do straszenia OFE, Zagranicznym kapitałem itp.
Tak jak powiedział prof. Jerzy Hausner - same OFE nie są źródłem problemu. Problemów jest więcej. Jeżeli się popatrzy na cały system ubezpieczeń społecznych, to łącznie ze składkami do OFE, dotacja wynosi jakieś 61 miliardów zł, a dzisiaj składki do OFE to jest jakieś 11 miliardów. To dlaczego dyskutujemy o tych 11 mld, a nie o 61 mld.
Obrazek

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 26 cze 2013 10:12

We wrzesniu Strajk Generalny i wielka manifestacja w Warszawie.
.
Ludzie ekipie Tuska mowia dosc.
.
Sytuacja finansow publicznych fatalna :!: i dlatego te zmiany w OFE.
.
Nikt wprost jednak tego nie powie :idea:
to samo wiele razy pisałem ale Leming to *** do samego końca PO lub jego :lol:
ale wy pier.do.lita...taka sytuacja jest w wiekszosci swiata....dlatego bedzie zwala....odkup aktywow...( i wlasnie dlatego dobrze byloby jakby tych szpecow....od brania na gorkach i oddawania na dolkach z OFE zlapali za ryj ) i potem druk...kasy juz nie systemowy ale gospodarczy....

wtedy dlug nie bedzie problemem.....tak wlasnie sobie wlosi radzili ze swoim dlugiem pzrez dekady...ciagla dewaluacja waluty raz mocniejsza raz slabsza...


Pzreca to jasne jak slonce jest ze swiat idzie wlasnie w tym kierunku...

BartoszW
Chorąży sztabowy
Posty: 6599
Rejestracja: 13 wrz 2006 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: BartoszW » 26 cze 2013 10:12

Niby złoto tanie jest, może warto się szybko przerzucić?
Nie walcz z trendem.
Pzdr

Leonardo.DA.Vinci
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 12 cze 2013 09:58
Lokalizacja: z nicka danek.197

Postautor: Leonardo.DA.Vinci » 26 cze 2013 10:15

OFE to przykrywka
obniżyli składę i nic to nie dało.

Jak się nie ma argumentów a ten, którym się wojowało wypalił się ( straszenie PIS-em, SLD, Palikotem) to się zabiera do straszenia OFE, Zagranicznym kapitałem itp.
Tak jak powiedział prof. Jerzy Hausner - same OFE nie są źródłem problemu. Problemów jest więcej. Jeżeli się popatrzy na cały system ubezpieczeń społecznych, to łącznie ze składkami do OFE, dotacja wynosi jakieś 61 miliardów zł, a dzisiaj składki do OFE to jest jakieś 11 miliardów. To dlaczego dyskutujemy o tych 11 mld, a nie o 61 mld.
dokladnie

ale jest PINOKIO z paszportem UK przemawia nie da sie pajaca sluchac tak bredzi

Memento2
Starszy chorąży
Posty: 1697
Rejestracja: 24 wrz 2012 13:31
Lokalizacja: OSTRZEŻENIA 10/5 ANANKOFAN

Postautor: Memento2 » 26 cze 2013 10:17

We wrzesniu Strajk Generalny i wielka manifestacja w Warszawie.
.
Ludzie ekipie Tuska mowia dosc.
.
Sytuacja finansow publicznych fatalna :!: i dlatego te zmiany w OFE.
.
Nikt wprost jednak tego nie powie :idea:
to samo wiele razy pisałem ale Leming to *** do samego końca PO lub jego :lol:
ale wy pier.do.lita...taka sytuacja jest w wiekszosci swiata....dlatego bedzie zwala....odkup aktywow...( i wlasnie dlatego dobrze byloby jakby tych szpecow....od brania na gorkach i oddawania na dolkach z OFE zlapali za ryj ) i potem druk...kasy juz nie systemowy ale gospodarczy....

wtedy dlug nie bedzie problemem.....tak wlasnie sobie wlosi radzili ze swoim dlugiem pzrez dekady...ciagla dewaluacja waluty raz mocniejsza raz slabsza...


Pzreca to jasne jak slonce jest ze swiat idzie wlasnie w tym kierunku...
pocałuj go w *** Analityku z PBG w Stanach niedawno szczyty w Niemczech a u nas co w większość\ci świata Twój Tuskaszenko szedł suchą stopą kryzysu nie widział ale w *** wlazł :lol:
Jacek Rostowski zatrudni sobie w tym tygodniu kolejnego, dziewiątego już wiceministra
Ministerstwo Finansów żąda pełnego wglądu w operacje finansowe Polaków - w konta bankowe, przekazy pocztowe

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 26 cze 2013 10:18

OFE to przykrywka
obniżyli składę i nic to nie dało.

Jak się nie ma argumentów a ten, którym się wojowało wypalił się ( straszenie PIS-em, SLD, Palikotem) to się zabiera do straszenia OFE, Zagranicznym kapitałem itp.
Tak jak powiedział prof. Jerzy Hausner - same OFE nie są źródłem problemu. Problemów jest więcej. Jeżeli się popatrzy na cały system ubezpieczeń społecznych, to łącznie ze składkami do OFE, dotacja wynosi jakieś 61 miliardów zł, a dzisiaj składki do OFE to jest jakieś 11 miliardów. To dlaczego dyskutujemy o tych 11 mld, a nie o 61 mld.

a widziles kase wyplacana z OFE???...ile to bedzie?? zus caly czas wyplaca emerytury renty itp..a ofe co robia...narazie Inwestujom....natomiast w praniu wyplacania duzej kasy nie przetestowano....

kto wie czy nie bedzie to jak z fundami ze jak trzeba duza kase wypalcac to nagle....rozbia mocne pzreceny na rynku zeby uplynnic aktywa...a wtedy sepy sie zlatuja i promocje trza robic....


to OFE ...to mocna sciema moim zdnaiem...feraja sie przytulila do grubej kasy....odcinaja kupony za zarzadzanie..a tak naprawde to system poznamy jak dziala.....jak beda szly duze wyplaty...i cos mi sie zdaje ze wtedy.....bedzie zaciecie...ofe..i swirowanie.....mozliwe nawet ze lacznie z trzymaniem naszych indexow na dole zeby tanie papaiery spoleczne odkupic w prywatne rece...one i bez wyplat oddawaly tanio papaiery albo wogole gasily swiatlo....jak na CEDC


:lol: 8) :lol:


nie badzmy dziecmi.....

Leonardo.DA.Vinci
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 12 cze 2013 09:58
Lokalizacja: z nicka danek.197

Postautor: Leonardo.DA.Vinci » 26 cze 2013 10:19

SLUCHACIE PAJACA w CNBC i jego bredni !!!!!!!!!!!!!


BEDZIEMY MIEC WEGRY II dobrowlne a jedna przymusowe daje 90 % ze tak bedzie

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 26 cze 2013 10:19

No to jak to się skończy panocki? Nie tylko OFE, ale cały ten bajzel? Będzie wojna czy rewolucja?
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 26 cze 2013 10:23

Tobedzie ten armagedon czy nie ? :D
One Ziolo to rule them all.

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 26 cze 2013 10:25

We wrzesniu Strajk Generalny i wielka manifestacja w Warszawie.
.
Ludzie ekipie Tuska mowia dosc.
.
Sytuacja finansow publicznych fatalna :!: i dlatego te zmiany w OFE.
.
Nikt wprost jednak tego nie powie :idea:
to samo wiele razy pisałem ale Leming to *** do samego końca PO lub jego :lol:
ale wy pier.do.lita...taka sytuacja jest w wiekszosci swiata....dlatego bedzie zwala....odkup aktywow...( i wlasnie dlatego dobrze byloby jakby tych szpecow....od brania na gorkach i oddawania na dolkach z OFE zlapali za ryj ) i potem druk...kasy juz nie systemowy ale gospodarczy....

wtedy dlug nie bedzie problemem.....tak wlasnie sobie wlosi radzili ze swoim dlugiem pzrez dekady...ciagla dewaluacja waluty raz mocniejsza raz slabsza...


Pzreca to jasne jak slonce jest ze swiat idzie wlasnie w tym kierunku...
pocałuj go w *** Analityku z PBG w Stanach niedawno szczyty w Niemczech a u nas co w większość\ci świata Twój Tuskaszenko szedł suchą stopą kryzysu nie widział ale w *** wlazł :lol:
ty jednak to gamoń jestes...indexy gdzieniegdzie bily rekordy bo byla pompowana kasa do systemu...to tam gdzie pompowali kase wybierali koga beda pompowac..i dlatego taka argentyne pompowali a brazylii juz nie..taka indonezje pompowali a chin juz nie..taka turcje pompowali a rosji juz nie...

my bylismy w drugiej grupie rynkow...mozesz miec o to pretensje do TUSKA...mnie to wali ale to pokazuje jakim naiwnym ciemniakiem jestes.....


teraz przyjdzie czas na kolejnal faze czyli stopowanie druku...pekanie baniek obligacyjnych problemy z finasowaniem zalmaka na rynkach....i sukcesywny odkup aktywow...wszelkich aktywow....i potem 3 faza...swiatowego druku kasy..zeby zapobiec" implozje gospodarek"....a po drodze to juz tylko pyatnia czy strefa euro sie utrzyma w takiej formie czy nie itp itd...

em_ka
Podporucznik
Posty: 16578
Rejestracja: 16 lis 2008 21:02
Lokalizacja: - , Trafione inwestycje: 4/5,

Postautor: em_ka » 26 cze 2013 10:27

gdzieniegdzie pompowali ..
*** ten alik to ma jakies klapki na oczkach czy jak ..

najważniejsze indeksy śwaitowe na maxach były

stany i zachód europy ..


Wróć do „Prognozy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości