Idź do strony 1, 2  Następny
Czy Twój broker Forex wypłaca Ci środki natychmiast?
Powrót do góry Post Czy Twój broker Forex wypłaca Ci środki natychmiast?
Wysłany: Pon, 05 Sie 2013, 20:50
Czy Twój broker Forex wypłaca Ci środki natychmiast?

Jeżeli broker, z którym inwestujesz ze zwłoką wypłaca Ci zarobione pieniądze, wypróbuj rachunek brokera EXNESS.
Tylko EXNESS oferuje automatyczną wypłatę środków,
zapewniając swoim klientom całodobowy dostęp do środków na rachunkach inwestycyjnych.
Ponad 98% wszystkich wypłat środków z kont EXNESS realizowanych jest automatycznie.
https://www.exness.com/exness_autowithdrawal_pl?id=pol4&sz=728x90&lg=pol&ws=pol1
Spread EURUSD: od 0.1 !!!

System ECN w EXNESS

EXNESS oferuje inwestorom dostęp do rynku międzybankowego za pośrednictwem systemu ECN, działającego w oparciu o program agregujący, który koordynuje realizację zleceń klienta po najlepszych kursach spośród ofert szeregu renomowanych brokerów i banków połączonych z systemem.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 05 Sie 2013, 21:28
Wypłaca, bez najmniejszego problemu. Cool

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 10 Sie 2013, 23:23
Ja mam Alior Tradera (ECN rzecz jasna) i jak mam ochotę, to bezpośrednio po transakcji mogę w kapciach zjechać windą do bankomatu, który mam przy wejściu do domu, więc długo to nie trwa ... jakieś 30 sekund Wink Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 10 Sie 2013, 23:50
News-Trader napisał:
Ja mam Alior Tradera (ECN rzecz jasna) i jak mam ochotę, to bezpośrednio po transakcji mogę w kapciach zjechać windą do bankomatu, który mam przy wejściu do domu, więc długo to nie trwa ... jakieś 30 sekund Wink Laughing

Hi hi hi Laughing Laughing Laughing ja też ale u innego broka

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 11 Sie 2013, 10:02
News-Trader napisał:

Alior to dobry brok Smile
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 13 Sie 2013, 19:57
to jakiego broka najlepiej polecacie bo muszę zmienić bo chce przejść z mikrolotów na wyższy poziom
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 14 Sie 2013, 21:04
joey napisał:
to jakiego broka najlepiej polecacie bo muszę zmienić bo chce przejść z mikrolotów na wyższy poziom

Najlepiej wypróbować kilku brokerów jeżeli inwestujesz na poważnie:
Weź pod uwagę:
support po polsku (telefoniczny)
reputację (fora i grupy dyskusyjne)
model MM czy ECN
spready na poszczególnych parach
bonusy i promocje jeżeli są
platformę ( jest nie tylko MT4)
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 15 Sie 2013, 15:00
Forex_zysk napisał:
joey napisał:

Najlepiej wypróbować kilku brokerów jeżeli inwestujesz na poważnie:
Weź pod uwagę:
support po polsku (telefoniczny)
reputację (fora i grupy dyskusyjne)
model MM czy ECN
spready na poszczególnych parach
bonusy i promocje jeżeli są
platformę ( jest nie tylko MT4)

bonusy i promocje mnie nie interesują, chciałbym aby rozliczali PIT( wysyłali)
i żeby dźwignia przy 1 000 000zł(depozyt) była 1:100.Zlecenia od 20 do 50lotów (para EUR/USD tylko i wyłoncznie) Nie interesuje mnie scalping czy daytrading
chce zawierać transakcje z perspektywa od 1 tygodnia do 1 miesiąca Platforma oczywiście standardowa MT4
Powrót do góry Post dobry broker
Wysłany: Nie, 06 Kwi 2014, 11:55
u mnie to praktycznie dziala jak automat, tak jak kolega powiedział o pojsciu do bankomatu, u mnie to wszystko wyglada calkowicie podobnie Smile bez sensu jest byc u brokera ktory zwleka z wyplatami, dajcie spokoj szkoda nerwow. mnie dobrze pracuje sie z brokerem xm, wlasciwie nie mam mu czego zarzucic.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 08 Kwi 2014, 17:48
Co można zrobić z EURUSD
http://www.investtracer.com/trackrecords/view.htm?name=GRP2M2
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 10 Kwi 2014, 15:55
ładnie Smile da się. Ostatnio wpadł mi w ręce zabawny artykuł, że forex nie jest ryzykowny. Są zabezpieczenia prawda, ale ryzyka nigdy się nie pogoni na 100 %. np u xm mam gwarancje stop loss i limit.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Sty 2015, 18:47
Mój broker wypłaca szybko, bez problemów, a jak będą problemy to zmienię firmę, teraz jest ogromny wybór.
Wysłany: Czw, 05 Mar 2015, 22:17
Najszybciej wypłacane są środki przez skrill i większość brokerów obsługuje ten rodzaj płatności, zarówno przy wpłatach jak i wypłatach. Jeśli ktoś ma ciśnienie na szybką wypłatę gotówki to praktycznie najlepsza opcja na rynku.
Powrót do góry Post Broker Easy Forex
Wysłany: Wto, 28 Lip 2015, 14:10
joey napisał:

Jeżeli chcesz zmienić brokera (albo ogólnie, jeśli ktoś chce zacząć przygodę rynkiem Forex od podstaw) to powinieneś się zainteresować Easy Forex. Będziesz miał dostęp do platformy 24h/7 dni w tygodniu, bezpłatne wpłaty i wypłaty, a także co ważne, jeśli aktywnie działasz na rynku Forex - gwarantowany stop loss, który zapewni ochronę przed negatywnym bilansem konta
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 21 Lip 2016, 14:40
Pytaj w Xbulls. Dopiero z nimi zaczynam, ale przynajmniej jak na razie wyglądają znakomicie, o wszystko można się dogadać, nie ma problemów z komunikacją, porządne i konkretne materiały. Nie wiem na jakie wyniki to się przełoży, ale nastawienie mam pozytywne. Niedlugo demo systemu.
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: