Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Kto wywolal kryzys na Ukrainie ...
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:27
pro

forma wpis usuwam

Ostatnio zmieniony przez TomaszMroczek_48338 dnia Wto, 04 Mar 2014, 2:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:28
MarceLuewiczPtakov napisał:
Nie pie.rdool ja uważam że obydwie postacie są KULTOWE na naszym forumie.
A ich dialogi to najwyższy poziom kultowości.

Żałuje tylko że tak rzadko z sobą rozmawiają i dostarczają nam tych niezapomnianych wrażeń ze swoich dialogów z sobą.

"Kultowe"? To ulubione slowo pismakow z gazeta.pl
Czytujesz. Wydalo sie Shocked
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:28
Jak w ciagu 5 minut zakonczyc kryzys ukrainski? Wystarczy ze pitello mlody byczek z lublina zadzwoni do angeli merkel i powie jej ze wyda sprawce tego impasu dariusza siodlaka z krakowa ksywa ,, wirujacy wardzel,,, ktory zachwial inwestycjami gazpromu na rynku new connect.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:29
TomaszMroczek napisał:
Lady Ana napisał:
wtomak napisał:
Lady Ana napisał:
wtomak napisał:
TomaszMroczek napisał:
wtomak napisał:
Kryzys na ukrainie wywołał dariusz siodlak z krakowa.

jakbyś czytał forum TELGAMA,
to byś wiedział, że prezes TLG
pozwał Pana Darka do sądu - art.212 k.k.

na miejscu Pana Darka, wydrukowałbym twoje wpisy,
i dowodził przed sądem, że to wpisy prezesa TLG
i
sąd nie będzie miał wyjścia - zidentyfikuje się cie po IP

zapewniam, że tak będzie

zresztą jestem przekonany, że "WTOMEK" to prezes TLG
i tylko sąd musi to udowodnić....
zwróci się do parkiet.com
i wszystko będzie jasne

Laughing Laughing

siodlak przypominam ze jeszcze tydzien temu bylem podrazka czy innym wymyslem twojego chorego umyslu

fakt jest taki ze to ty stoisz za kryzysem ukrainskim i jestes odpowiedzialny za wszystko, taka wersje wydarzen przedstaw na kolejnej komsultacji lekarskiej.

A ty pare dni temu twierdziles ze ja jestem Siodlakiem. To moze wezcie sie pod reke i idzcie do specjalisty razem

Nic podobmego, to siodlak twierdzil ze ty jestes siodlakiem. Poszukaj tego postu i wklej link a szybko sie przekonasz ze sie napromieniowales przez internet jak ta fukuszima ***** i po prosty mozg ci sie odkleil.

Ty jestes naprawde chory. Masz objawy psychotyczne. Mozna je leczyc, ale to dlugo trwa i nie zawsze sie udaje.

pozwolisz, że zrobię SCREENA z twojego wpisu Question
przyda się do wniosku sądowego

zobaczymy, kto to ten "WTOMEK"

Laughing Laughing

Pozwole Laughing Laughing
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:29
TomaszMroczek napisał:

....

Grzesiu, uważaj
prezes TLG mnie pozwał do sądu,
i
przed sądem będę wnioskował, że WTOMEK, to kolejny nick prezesa TLG,

jak go są zidentyfikuje,
zobaczymy co to za typ

Laughing Laughing Laughing

Daruś

Nie odpuszczaj Wickowi obaj jesteście KULTOWI

Daruniu,

A czy ja jestem prezesem jakiejś spółki. A wiedziałeś że Matejko też jest z Pogwizdowa województwo Podkarpackie Powiat Żężeszczyński.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:33
,, Laughing

Ostatnio zmieniony przez TomaszMroczek_48338 dnia Wto, 04 Mar 2014, 2:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Lady Ana napisał:
wtomak napisał:
Lady Ana napisał:
wtomak napisał:
TomaszMroczek napisał:
wtomak napisał:
Kryzys na ukrainie wywołał dariusz siodlak z krakowa.

jakbyś czytał forum TELGAMA,
to byś wiedział, że prezes TLG
pozwał Pana Darka do sądu - art.212 k.k.

na miejscu Pana Darka, wydrukowałbym twoje wpisy,
i dowodził przed sądem, że to wpisy prezesa TLG
i
sąd nie będzie miał wyjścia - zidentyfikuje się cie po IP

zapewniam, że tak będzie

zresztą jestem przekonany, że "WTOMEK" to prezes TLG
i tylko sąd musi to udowodnić....
zwróci się do parkiet.com
i wszystko będzie jasne

Laughing Laughing

siodlak przypominam ze jeszcze tydzien temu bylem podrazka czy innym wymyslem twojego chorego umyslu

fakt jest taki ze to ty stoisz za kryzysem ukrainskim i jestes odpowiedzialny za wszystko, taka wersje wydarzen przedstaw na kolejnej komsultacji lekarskiej.

A ty pare dni temu twierdziles ze ja jestem Siodlakiem. To moze wezcie sie pod reke i idzcie do specjalisty razem

Nic podobmego, to siodlak twierdzil ze ty jestes siodlakiem. Poszukaj tego postu i wklej link a szybko sie przekonasz ze sie napromieniowales przez internet jak ta fukuszima ***** i po prosty mozg ci sie odkleil.

Ty jestes naprawde chory. Masz objawy psychotyczne. Mozna je leczyc, ale to dlugo trwa i nie zawsze sie udaje.

widzisz siodlak i takie grepsy ciebie gubia, bo opisujesz swoje dolegliwosci i swoje doswiadczenia,

nie mam zielomegompojecia co to objawy psychotyczne ale wiem ze koles ktory po eksplozji w japonskiej elektrowni jadrowej w ktorej zginelo wielu ludzi zaklada sobie na forumie nick ,, lady fukushima,, jest po prostu piiierdolniety.
Powrót do góry Post
Lady Ana napisał:

Żałuje tylko że tak rzadko z sobą rozmawiają i dostarczają nam tych niezapomnianych wrażeń ze swoich dialogów z sobą.

No to już wiem dlaczego KAzik Staszewski nazwał swój zespół KULT . Na część Michnika. Dzięki lubie kiedy czytający Gówno Wybiórcze tusko lemming poszerza moje światopoglądy.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:37
Oddac siodlaka Putinowi za wycofanie floty czarnomorskiej z wod wokol krymu.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:38
Laughing Laughing

Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:39
wtomak napisał:
widzisz siodlak i takie grepsy ciebie gubia, bo opisujesz swoje dolegliwosci i swoje doswiadczenia,

nie mam zielomegompojecia co to objawy psychotyczne ale wiem ze koles ktory po eksplozji w japonskiej elektrowni jadrowej w ktorej zginelo wielu ludzi zaklada sobie na forumie nick ,, lady fukushima,, jest po prostu piiierdolniety.

Skoro nie wiesz to powinienes wiecej o tych objawach poczytac. Co do reszty - nic dziwnego ze w tej sytuacji mozg ci troche szwankuje
Z dedykacja dla ciebie:
http://youtu.be/IWsQgmq-fNs
http://youtu.be/M1i-tHS4GQA - za to tu czesciowo z lacinskimi napisami. Ale poki nie podejmiesz leczenia szanse na to ze cos zalapiesz nie sa zbyt duze.
Szybkiego powrotu do zdrowia

Ostatnio zmieniony przez Lady Ana dnia Wto, 04 Mar 2014, 3:26, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:41
Siodlak to KONIEC. Ida po ciebie.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:42
wtomak napisał:
Siodlak to KONIEC. Ida po ciebie.

dawaj dalej
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:44
Lady Ana napisał:

No to już wiem dlaczego KAzik Staszewski nazwał swój zespół KULT . Na część Michnika. Dzięki lubie kiedy czytający Gówno Wybiórcze tusko lemming poszerza moje światopoglądy.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nie jestem tuskolemingiem. A czytam duzo roznych rzeczy, bo wiele rzeczy mnie interesuje, wyborcza czytam rowniez.
Przymiotnika "kultowy" jest tak czesto naduzywany ze stal sie najbardziej zalosnym przejawem nieporadnosci jezykowej i ubogiej polszczyzny mlodego pokolenia. Nad horyzontami musisz jeszcze dlugo pracowac.
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:57
I jeszcze jedno bo przegapilam
wtomak napisał:
ale wiem ze koles ktory ...

Nie jestem kolesiem. Mam gdzies ze tobie sie to niepodoba. Jesli wolisz kolesi to przylepiaj sie do Marcelego Ptaszka

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: