Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
To Wiktor Janukowycz poprosił o interwencję
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:31
DARO ,

Czy to prawda ,że to ty doprowadziłeś do interwencji Rosyjkiej na Krymie ?

Laughing Laughing

Możesz chyba pisać scenariusz do filmu "jak rozpętałem trzecią wojnę swiatową"

Wink Laughing Laughing

lubię uśrednianie w górę
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:39
Siodlak juz niigdy ze strachu nie wyjdzie z pownicy. Zacznie pisac

Dziennik Dariusza Siodłaka.

Ksiqzke wyda ZNAK
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:40
wtomak napisał:
Siodlak juz niigdy ze strachu nie wyjdzie z pownicy. Zacznie pisac

Dziennik Dariusza Siodłaka.

Ksiqzke wyda ZNAK

dawaj dalej

Laughing
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:42
Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez TomaszMroczek_48338 dnia Wto, 04 Mar 2014, 2:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 1:52
punto2 napisał:
O ku...a a ja mam kat. D-co to znaczy?Do d..y?Pomóżcie czy ja też do wojska Laughing

w 1992-3 roku siedziałem w Chorwacji, robiłem tam coś ze skóry na zlecenie Big Stara i Levi Straussa na Polskę, taka tam była wojna, że codziennie to pokazywali w TV polskiej od rana do nocy. Sam Pan Kraśko siedział na starym czołgu w Zagrzebiu i pierniczył głupoty, a my się bawiliśmy i piliśmy wino.

Owszem każdy miał jakąs broń, bo nie wypadało nie mieć. Front nigdy nie podszedł do Zagrzebia bliżej niż 30 km.

Mam same pozytywne realacje z wojną, może dlatego że ją sam przeżyłem.

PS. Ówczesna waluta tez leciała codziennie na pysk, po 5%, jakoś Hrvatska Republika się dźwignęła z tego i teraz nas, Polskę, znacznie wyprzedza (bo nie wlazła do Unii, a może już włazła, nie sprawdzam).
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 10:27
punto2 napisał:
O ku...a a ja mam kat. D-co to znaczy?Do d..y?Pomóżcie czy ja też do wojska Laughing

razem z niejakim mroczkiem będziecie sie tabletkami wymieniać Laughing Laughing Wink
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 10:50
Samczo_Woncha napisał:
punto2 napisał:

w 1992-3 roku siedziałem w Chorwacji, robiłem tam coś ze skóry na zlecenie Big Stara i Levi Straussa na Polskę, taka tam była wojna, że codziennie to pokazywali w TV polskiej od rana do nocy. Sam Pan Kraśko siedział na starym czołgu w Zagrzebiu i pierniczył głupoty, a my się bawiliśmy i piliśmy wino.

Owszem każdy miał jakąs broń, bo nie wypadało nie mieć. Front nigdy nie podszedł do Zagrzebia bliżej niż 30 km.

Mam same pozytywne realacje z wojną, może dlatego że ją sam przeżyłem.

PS. Ówczesna waluta tez leciała codziennie na pysk, po 5%, jakoś Hrvatska Republika się dźwignęła z tego i teraz nas, Polskę, znacznie wyprzedza (bo nie wlazła do Unii, a może już włazła, nie sprawdzam).

Serbowie blizej nie doszli bo ich Amerykanie bombardowali a wczesniej Niemcy dawnych sojusznikow z czasow wojny poparli przeciwko tym z ktorymi walczyli czyli Jugoslowianom prowadzonym przez Serbow
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 10:50
Prof. Lewicki: Zachód jest bezradny wobec Władimira Putina

"Za­chód stoi bez­rad­ny wobec zde­cy­do­wa­nej i prze­my­śla­nej po­li­ty­ki Rosji. Przy sła­bym pre­zy­den­cie USA Putin czuje się bez­piecz­nie. Rosja może więc za­cho­wy­wać się jak mo­car­stwo. Ukra­ina jest bar­dzo kosz­tow­na i Rosji na nią nie stać. Z chę­cią po­zbę­dzie się jej za Krym, jak kie­dyś po­zby­ła się Gru­zji" - prze­ko­nu­je na ła­mach "Super Expres­su" prof. Zbi­gniew Le­wic­ki.
Władimir Putin Władimir Putin Foto: MIKHAIL KLIMENTYEV / AFP

Ame­ry­ka­ni­sta jest rów­nież zda­nia, że kraje Za­cho­du mogą sprze­dać Krym Rosji w za­mian za świę­ty spo­kój. Wy­da­rze­nia, które dziś roz­gry­wa­ją sią na Ukra­inie po­rów­nu­je do losów Pol­ski tuż po II woj­nie świa­to­wej. "Zgo­dzi­li się oddać ją Sta­li­no­wi, bo i tak już tu był ze swo­imi woj­ska­mi. Świat się po­obu­rza, ale tak na­praw­dę ode­tchnie z ulgą, że Kijów jest nie­za­gro­żo­ny" - mówi dalej.

"Swego czasu cały świat bał się wojny Rosji z Gru­zją i za­ję­cia tego kraju. I kiedy oka­za­ło się, że Rosja za­do­wa­la się Ab­cha­zją i Ose­tią, to wszy­scy ode­tchnę­li z ulgą. Teraz po­wie­dzą, że dobry car mógł wziąć całą Ukra­inę, a wziął tylko Krym" - czy­ta­my w "SE".
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 11:02
Cui Bono ??

Patrzac na to jak porozumienie Rosji z Janukowyczem podcielo kursy naszych spolek chemicznych to teraz brak porozumienia i zaognienie stosunkow na linii Rosja- antyJanukowycze te kursy ostro podnosi

cena gazu u konkurencji !!
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 11:04
Antonijo napisał:
Prof. Lewicki: Zachód jest bezradny wobec Władimira Putina

"Za­chód stoi bez­rad­ny wobec zde­cy­do­wa­nej i prze­my­śla­nej po­li­ty­ki Rosji. Przy sła­bym pre­zy­den­cie USA Putin czuje się bez­piecz­nie. Rosja może więc za­cho­wy­wać się jak mo­car­stwo. Ukra­ina jest bar­dzo kosz­tow­na i Rosji na nią nie stać. Z chę­cią po­zbę­dzie się jej za Krym, jak kie­dyś po­zby­ła się Gru­zji" - prze­ko­nu­je na ła­mach "Super Expres­su" prof. Zbi­gniew Le­wic­ki.
Władimir Putin Władimir Putin Foto: MIKHAIL KLIMENTYEV / AFP

Ame­ry­ka­ni­sta jest rów­nież zda­nia, że kraje Za­cho­du mogą sprze­dać Krym Rosji w za­mian za świę­ty spo­kój. Wy­da­rze­nia, które dziś roz­gry­wa­ją sią na Ukra­inie po­rów­nu­je do losów Pol­ski tuż po II woj­nie świa­to­wej. "Zgo­dzi­li się oddać ją Sta­li­no­wi, bo i tak już tu był ze swo­imi woj­ska­mi. Świat się po­obu­rza, ale tak na­praw­dę ode­tchnie z ulgą, że Kijów jest nie­za­gro­żo­ny" - mówi dalej.

"Swego czasu cały świat bał się wojny Rosji z Gru­zją i za­ję­cia tego kraju. I kiedy oka­za­ło się, że Rosja za­do­wa­la się Ab­cha­zją i Ose­tią, to wszy­scy ode­tchnę­li z ulgą. Teraz po­wie­dzą, że dobry car mógł wziąć całą Ukra­inę, a wziął tylko Krym" - czy­ta­my w "SE".
KRYM dawno juz przepadl Rolling Eyes Wink
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 11:16
Rano pojawiły się informacje o potencjalnych sankcjach USA wobec Rosji, jeśli ta nie wycofa się z Ukrainy. Chodziło m.in. o zamrożenie aktywów rosyjskich firm. Rosja nie pozostaje dłużna. Doradca prezydenta Rosji Siergiej Głazjew poinformował, że jeśli USA zastosują sankcje wobec Rosji za jej działania na Ukrainie, Moskwa może zrezygnować z dolara jako waluty, w której trzyma rezerwy i odmówić spłacania zadłużenia w amerykańskich bankach. Warto przypomnieć, że obecnie rezerwy walutowe Rosji wynoszą 453 mld dolarów.
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 11:30
Ogolnie to mnie sie to wszystko nie podoba ale miło posłuchac jak ruski stawia w szergu wuja sama , my juz dawno powinnismy ich z wizami tak samo postawic a nie lizac po ... Wink
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 14:03
z innego watku

Władimir Putin zadeklarował, że nie planuje interwencji militarnej na Krymie.

- Nie będziemy walczyć przeciwko narodowi ukraińskiemu. W tej chwili nie widzimy konieczności interwencji, zdecydujemy się na to jedynie, jeśli zagrożone będzie życie i zdrowie naszych obywateli i obywateli bratniego kraju Ukrainy – mówi Władimir Putin, prezydent Rosji, na specjalnej konferencji prasowej.

Zapewnia, że nie będzie to agresja, lecz pomoc
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 15:05
Prezydent Władimir Putin powiedział we wtorek na konferencji prasowej, że Rosja nie uzna wyników wyborów prezydenckich na Ukrainie, jeśli zostaną one przeprowadzone "w obecnej atmosferze terroru".
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 15:30
pitello napisał:
To Wiktor Janukowycz zwrócił się w liście do prezydenta Rosji Władimira Putina z prośbą o interwencję zbrojną na Ukrainie - oświadczył w Nowym Jorku ambasador Rosji przy ONZ Witalij Czurkin. W Nowym Jorku trwa posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ poświęcone sytuacji na Ukrainie.

cytat z onetu
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/napiecie-na-krymie-relacja-na-zywo/e8hjk

Jesli to prawda ,to mają rację Ukraińcy nawet Banderowcy ,że go wyp.ie.p.rzyli.

Ja rozumiem ,ze propaganda moze działać z każdej strony i nasze informacje też są stronnicze ,ale jeśli to prawda ,ze Janukowycz poszedł do ościennego państwa żebrać o interwencje , po to by ratować swoją władzę to już jest zdrada i powinni go nabić na pal

Szubienica ,rozstrzelanie czy komora gazowa,niech sobie janukowycz sam wybierze

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: