Nie krach i nie s(t)rach jak niektórzy piszą....
Powrót do góry Post Nie krach i nie s(t)rach jak niektórzy piszą....
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 5:05
Amerykanie zawieszają współpracę wojskową z Rosją - ogłosił Pentagon. Nie będzie między innymi wspólnych ćwiczeń wojskowych, rozmów i konferencji. To reakcja na groźbę interwencji na Ukrainie. Rzecznik Pentagonu, kontradmirał John Kirby, wezwał Rosję do zaprzestania eskalacji kryzysu na Krymie.

We wtorek w Brukseli kolejna nadzwyczajna narada ambasadorów NATO w sprawie Ukrainy i wydarzeń na Krymie. Tym razem spotkanie odbędzie się na wniosek Polski w ramach artykułu 4. Traktatu Waszyngtońskiego. Stanowi on, że sojusznicy będą się konsultować, jeśli zdaniem któregokolwiek z nich zagrożona jest jego integralność terytorialna lub bezpieczeństwo.

Rosję potępiła Unia Europejska. Zagroziła też sankcjami, ale jeszcze nie zdecydowała się na ich nałożenie. Takie są wnioski z nadzwyczajnego spotkania ministrów spraw zagranicznych Wspólnoty w Brukseli. Naradę zwołano w trybie pilnym w związku z wydarzeniami na Krymie. To akt agresji - uznali unijni szefowie dyplomacji. Zażądali wycofania rosyjskich wojsk z Krymu i ich powrotu do baz.

Nadzwyczajny szczyt Unii Europejskiej w sprawie Ukrainy odbędzie się w czwartek. Tak zdecydował szef Rady Europejskiej Herman Van Rompuy. Minister Radosław Sikorski powiedział w Brukseli, że na spotkanie z udziałem unijnych liderów powinien być zaproszony także premier Ukrainy. Z kolei Barack Obama proponuje Rosji rozmieszczenie na Krymie i we wschodniej Ukrainie obserwatorów międzynarodowych. Barack Obama ocenił, że to, co dzieje się na Krymie, jest bardzo niepokojące i poinformował, że jego rząd przygotowuje sankcje dyplomatyczne i gospodarcze, które mogą zostać zastosowane wobec Rosji, jeśli nie zejdzie z obecnej drogi.


WNIOSKI.

Bardzo się Putin przestraszy braku wspólnych manewrów z USA.

UE, ONZ, NATO, żal. Już dzisiaj miały być wydane oświadczenia i ekipa ekspertów siedzieć na Ukrainie/Krymie, teraz jak się okazuje, to dopiero propozycje, jak koleś przerzuca po 6-8 tysięcy żołnierzy co dobę...

Sankcje, jakie ? Gospodarcze ? Był kiedyś taki mały kolo, nie lubię się bawić w politykę, który miał pomysł, żeby nas od ruskiego gazu uwolnić, był i się o jakieś drzewo rozbił rowerem, czy czymś innym...

Jak i wczoraj, jeszcze mniejszy kolo, jakimś wklejonym artykułem chcial zabłysnąć, że ponoć Ruscy są uzależnieni od Niemiec drogimi autami i lekarstwami a Niemcy tylko ropą i gazem, hahaha....

Brak mi słów....

Jedyny dla nas pozytywny scenariusz. Codziennie Putin i jego kraj dostaną po mordzie na zasadzie giełdy, zwały rubla i już nie set metrowych kolejek do bankomatów a kilometrowych.

Ta wierchuszka, która go wyniosła na szczyt (bo jeśli ktoś się interesował historią Rossiji, to byli agenci KGB, obecnie mafiozi/oligarchowie, mu wywalczyli stanowisko), lekko się wkurzy, bo im Krym/Srym nie potrzebne, im "dziengi uciekajet"... I może, idiocie, bo rzadko kiedy takich słów używam, będąc człowiekiem spokojnym, przypadkiem łeb odstrzelą, jak wyjdzie na jakieś zgromadzenie.

To się przypadkiem MIedwiedew też uspokoi, aczkolwiek ten do jakiś normalnych należy.

Tach mi dopomoż Boh....
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 8:01
Ni z tego ni z owego, mój scenariusz się sprawdza. Naczelna Rada Dumy, nie do końca zadowolona z wczorajszych rozwiązań + rosyjscy milionerzy jednak zrobili swoje. Dziadzia Władimir mięknie.

Chce tylko Krym.

Jeśli będzie dalej odpowiedzialny to na parodniowym strachu się skończy, a jego poplecznicy kupili tanio ruskie spółki, w których zaraz sie akcjonariat zmieni. Ruskie a może i nie tylko ruskie ?

Who knows ?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 9:07
dziś HOSSA na szerokim rynku!
_________________
DORADCY24 - firma staje na nogi, pierwsze przychody, pierwsze zyski. Tylko patrzyć jak ruszy z kopyta a z 2 groszy dziś być może zrobi się 2 złote za rok, dwa?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 04 Mar 2014, 11:06
Diango napisał:
dziś HOSSA na szerokim rynku!


zapomniałeś dodać: MEGA HOSSA NA D24

Laughing
Wyświetl posty z ostatnich:  
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach