Jaka drukarnia do wydruku wizytówek?

Alex33
Starszy sierżant sztabowy
Kontakt:

Jaka drukarnia do wydruku wizytówek?

Postautor: Alex33 » 29 paź 2014 12:02

Szukam drukarni która wydrukowałaby podwójne, składane wizytówki. Przejrzałem sporo ofert na allegro. Chodzi o około 2 tys sztuk. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.

pitar
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: pitar » 29 paź 2014 13:01

Szukam drukarni która wydrukowałaby podwójne, składane wizytówki. Przejrzałem sporo ofert na allegro. Chodzi o około 2 tys sztuk. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.
W Openprint obecnie mają najlepsze ceny:
http://www.openprint.pl/ - jeśli zależy Ci na tym najbardziej. Za 2000 wizytówek zapłacisz tam niecałe 170 zł.
Sam od jakiegoś czasu drukuję tam foldery i broszury do firmy. Zrezygnowałem z drukarni stacjonarnej z jakiej korzystałem do tej pory na rzecz właśnie tej ( polecił mi kumpel). Jest o wiele taniej i da się ograniczyć w firmie zbędne koszta.

byledalej
Sierżant

Postautor: byledalej » 29 gru 2015 16:09

Napisz sobie do tej drukarni: http://letica.pl/ ja zamawiałem tam nietypowe wizytówki na indywidualne zamówienie. A z zamawianiem na Allegro wizytówek to bym sobie dał spokój ale ja akurat jestem zrażony do aukcji.

zamalowana
Starszy szeregowy
Kontakt:

Postautor: zamalowana » 31 gru 2015 10:03

A wiecie czy jest jakaś drukarnia, która drukuje wizytówki w 3D?

tymon.kr
Szeregowy

Postautor: tymon.kr » 02 sty 2016 19:54

Nie wiem, jak z 3d, ale jeśli chodzi o wydruk standardowych wizytówek, to nie polecam zamawiać ich na Allegro od użytkowników, którzy nie mają też standardowej oferty poza serwisem aukcyjnym. Może się okazać, że wizytówki wydrukuje nam 12 letni Jasio na swojej domowej drukarce... Ja wszystkie materiały promocyjne zamawiam w Graffiko.eu. Mają też zamówienia on-line, które realizują całkiem szybko, także polecam.

manxon
Starszy szeregowy

Re: Jaka drukarnia do wydruku wizytówek?

Postautor: manxon » 04 lut 2016 13:12

Napisz do nich - mają ulotki składane, wizytówki też powinni dać radę wydrukować https://drukarniaspeed.pl/produkty/pokaz/wizytowki

Millo
Kapral
Kontakt:

Postautor: Millo » 09 lut 2016 10:59

Ludzie polecają Ci różne drukarnie, a prawda jest taka, że każda się w tym sprawdzi. Warto tylko zobaczyć na gotowe realizacje i cenę. Jest wiele takich drukarni, które pozwalają zamówić wszystko przez internet więc na dobrą sprawę nie trzeba wychodzić nawet ze swojego domu.

Stempelek
Starszy szeregowy

Postautor: Stempelek » 16 mar 2016 20:00

Technika druku poszła na tyle do przodu, że teraz do wydruku wizytówek nie trzeba drukarni offsetowej. Dobrej jakości materiał (mi najbardziej podobają się matowe kartony) i przy pomocy druku cyfrowego można uzyskać dobry efekt. I to właściwie od ręki bo nie ma zawracania głowy z przygotowaniami do druku jak w offsecie, matryca, farba itp. Robiłem wizytówki w www.metal-art.com.pl i naprawdę wyszły bardzo dobrze. Potrzebowałem tylko 100 szt. - może przy większych nakładach jednak lepiej drukować na offsecie.

parszdan
Starszy kapral

Postautor: parszdan » 18 mar 2016 10:56

Porównaj oferty drukarni, które reklamują się w internecie. Często przy zapewnieniu o dłuższej współpracy oferują zniżki dla klientów. Warto popytać :)

doba
Starszy szeregowy
Kontakt:

Postautor: doba » 18 mar 2016 21:27

Osobiście nie zamawiam usług tego typu na Allegro. Fajne wizytówki robią tutaj http://www.druk-reklamy.pl/ ja zamówiłem sobie plastikowe i wyszły super. Przy projekcie trochę wymyślałem ale dali rade i mam tak jak sobie to zażyczyłem.

oldi1410
Starszy szeregowy

Postautor: oldi1410 » 21 mar 2016 13:04

Dlaczego nie zamawiasz tego typu usług na Allegro? Oczywiście, jeżeli można wiedzieć.

j_krzyzan
Szeregowy

Postautor: j_krzyzan » 01 cze 2016 13:13

Ja korzystałem z usług firmy Atemi – wszystko załatwiłem przez internet, poszło bardzo sprawnie. Ceny mają konkurencyjne, czas realizacji jest szybki. Mają gotowe wzory, ale też projektują dla Ciebie nowe. Wedle uznania.

Anicia
Starszy szeregowy

Postautor: Anicia » 16 sie 2016 08:50

A może ta drukarnia internetowa? Mają całkiem fajne ceny i zachwycają jakością wydruku. Z całą pewnością dobra drukarnia online, która dba o klientów. Mają duży wybór produktów, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

myszka167
Sierżant

s

Postautor: myszka167 » 15 paź 2016 19:12

Zapraszam Was na stronę: http://portalinfo.pl/
Jest tam wiele przydatnych informacji, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Mnóstwo praktycznych porad i rzetelnych wypowiedzi na tematy związane z branżą finansową.

Gigismara
Starszy sierżant

Postautor: Gigismara » 07 lis 2016 16:00

Polecam drukarnie internetowe - zamawiasz online, wybierasz adres dostarczenia przesyłki i czekasz na kuriera. Od jakiegoś czasu wszystkie materiały reklamowe dla firmy zamawiam wyłącznie tutaj http://www.viperprint.pl/produkt/ulotki-skladane/UL072, ponieważ przekonałem się, że świetna jakość idzie w parze ze świetną ceną, zwłaszcza dla stałych klientów. Możesz, oczywiście, najpierw zamówić bezpłatne próbki, żeby sprawdzić, czy wykonanie usługi spełnia Twoje oczekiwania.

Wróć do „Polska”