11bit studios [11b] NC cz.VII-Pincet odwołane sadzą drzewa

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 22 gru 2014 18:45

na tygidniowym swieczka byla wymowna wiec co sie dziwicie
hahahaha....... :lol: 8) :lol:

nastepny zaginiony w akcji....sie pojawil.....ten co na NC..nie inwestuje.... :lol: 8) :lol:
nie nie inwestuje ..... gratuluje posiadaczom.... ja przerzucilem sie na stany ...bo na tej umieralni to mozna sobie inwestowac po 5 tysuecy.... jedna spolka na 400 gdzie sie cos dzieje reszta padaka....plynnosc zerowa....

nie mam czasu na pisanie na forum
pieknie....kier.wa...cudownie...niedawno jarales sie ze taki z ciebie kozak..ze wyjmujesz.po 7 kafli na tydzien jak ci sie uda...i....ze 20 k..wyjmujesz....na miesiac..jak dobrze wejdziesz.....i juz GPW...jest dla ciebie za mala??.... :lol: 8) :lol:

juz USA>..podbijasz.... :lol: 8) :lol:

t
Ja...pier.do.le....zo za jazda.... :lol: 8) :lol:
tam sa o wiele wieksze mozliwosci ale jak ktos inwestyuje po 2-3 tysie to rynek polski mu odpowiada ....rzeczywiscie wtedy nie ma sensu sie przerzucac hehe

pozdro.
wez mumia ..nie osmieszaj..sie...z ta kreacja...na ***.j wie jakiego bambera....juz w stroj faraona wskoczyles...mocneij nie musisz sie starac..... :lol: 8) :lol:

wez zobacz sobie na 11 bit..i jego obroty...w ostatnim miesiacu..(nawet dzisiaj zrobili 1.5 mln...obrotu...)i skoncz..pie.rdo.lic....ze ...na calej GPW..i NC..mozesz tylko za 2..3 k..pograc....bo wpadasz juz niebezpieczny ***.... :lol: 8) :lol:
alina nie osmieszaj sie no widac ze nie wiesz co porownujesz hehe

z reszta chyba czytac nie potrafisz bo napisalem ze oprocz 11bit to sie tutaj nic nie dzieje (na obrotach)

ale co ty porownujesz 1,5mln zl za sesje ??

jak chcialbys wiejsc i wyjsc np. za 300 kola i wyjsc w tym samym dniu to generujesz kierwa polowe obrotu dzxiennego

a tam masz ok 4 tys spolek... nasdaq plus nyse.... gdzie na sredniawkach na ktorych gram masz obroty gdzies miedzy 10 a 100 mln dolarow zalezy od spolki....(a jest ich od zaje.ba.nia)

wiec co ty kierwa porownujesz hehe

nie masz pojecia o czym piszesz
no i....jakbys za 300 K wszedl po 15...poprostu mialbys....20 k kwitow....czy to znaczy ze by cie ubrali??..jak myslisz...

Tutaj przyjdzie czas na realizacje zyskow..jak pzrejda na glowny..i funudze beda sie pakowaly....pod juz dojrzala spolke z konkretnymi wynikami..i perspektywami...tyle ze nie po tej cenie ....co teraz widzimy...CDR tez kosztowal kiedys...60-100 MLN....tu pojdzie wszytko duzo szybciej....cos mi sie zdaje....do konkretniejszych kapitalziacji....


P.S ja nie porownuje STANOW...do GPW..a tym bardziej do NC...ale smieje sie z ciebie..ze KREUJESZ sie na TAKIEGO ....BOGACZA..ze nasza gielda..z 1000 spolek..jest dla ciebie za CIASNA>....i szukasz.PLYNNOSCI ZA OCEANEM.....BUAHAHAHAHAHAHA :lol: 8) :lol:
ty jestes ***.

jedna spolka na 400 czy 800 gpw plus nc ....odpalila miales mega farta bo nakpowales smieci po 1 tysiac zlotych...i akurat odpalilas i twierdzisz ze jest wszystko git....pewnie wlozyles 2 tysie jak w terre i emersson i jedyne co to ci zrekompensowala wtopy na innych

no jak chcialbys sobie trejdowac wieksza kwota na naszym bananie przy tej plynnosci i zmiennosci to powodzenia...na nikogo sie nie kreuje stwierdzam tylko fat ze to umieralnia...i frajde maja tylko ci co na new connecie graja bo jest zmiennosc.....ale za to nie ma plynnosci..wiec dwoma kaflami mozna sobie pykac ale wieksza kwota sobie nie popykasz barani lbie...

dobra koncze ta dyskusje bo ty zyjesz forum ..wiec mozesz w nieskonczonosc...ta pier.dolic...nie pomoge ci ze jestes goals..nara
kier.wa ty jestes ***.....

Ja moge ci wymienic...conajmniej 5 spolek..z mocnymi perspektywami ...gdzie bedzie mozna wyjac..spora kase....oczywiscie jak sie kupi w odpowiednim moemcie..i sadze ze ten moment dopiero nadejdzie....

Ale...ty pier.do.lisz o pykaniu...czyli o ciglym trejdowaniu....tak zachowuja sie tylko ci co musza wyrobic..na bierzace ....wydatki..albo faktycznie zawodowcy..w tym sie specjalizujacy( a na takiego mi nie wygladasz)....co na kontraktach i na forexie....handlu..np cukru w cukrze.....Tez juz masz za malo miejsca???....

Sprawa jest prosta...zarowno nickiem..jak i tym..pier.do.leniem chcesz zbudowac otoczke wokol siebie...ze jestes tak roz.je.bany kasa..ze nasz grajdol jest dla ciebie za maly....ze musisz wyjsc na stany zeby TREJDOWAC....ale po ***.j to wogole musisz robic skoro jestes taki NADZIANY..nie elepij poczekac..i poszukac okazji??....

Ale oczywiscie znowu nie skumasz..o czym mowie....BARANI LBIE..i bedziesz swirowal...ze np GRAJAC NA KONTRAKTACH NA S NA KGH....tez za malo bys zarobil..lub byla za mala plynnosc....

wez sie chopie nie osmieszaj....z tym zwoim pier.do.leniem...jakim to FARAONEM JESTES>...

Obrazek

REKLAMA


zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 gru 2014 18:48

jestes zalosny i nie chce mi sie z toba gadac...inwestuj sobie na sru connecie... wklejaj suknie slubne ..itp..

je.bie.e mnie szczerze to co o mnie myslisz...***

widze ze na tym forum tylko sie mozna potaplac w goownie nic wiecej

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 22 gru 2014 18:51

jestes zalosny i nie chce mi sie z toba gadac...inwestuj sobie na sru connecie... wklejaj suknie slubne ..itp..

je.bie.e mnie szczerze to co o mnie myslisz...***

widze ze na tym forum tylko sie mozna potaplac w goownie nic wiecej
wklej ***..skany jak to twoje pozycje SPX....pompowaly w grudniu....... :lol: 8) :lol:

a ***..tu ty wygrzebales..jak rajcowales sie spadkiem..tym ze pare kilo na tydzien zarabiasz.....ze w miesiac 20 k....targasz od zcasu do czasu....skany wklejales..i oczekiwales tego od innych..sadzac..ze jestes nie do za.je bania...i jedyny MISTRZ w swoim rodzaju....

to teraz to sie bedzie za toba ciagnelo....a jeszce w tym momencie dajesz do pieca..ze KIER>WA...nasz RYNEK ma za mala plynnosc dla takiego BOGACZA....wlaczajac w to instrumenty pochodne..itp.itd... :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014 18:54 przez alkoita1, łącznie zmieniany 1 raz.

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 gru 2014 18:54

jestes zalosny i nie chce mi sie z toba gadac...inwestuj sobie na sru connecie... wklejaj suknie slubne ..itp..

je.bie.e mnie szczerze to co o mnie myslisz...***

widze ze na tym forum tylko sie mozna potaplac w goownie nic wiecej
wklej ***..skany jak to twoje pozycje SPX....pompowaly w grudniu....... :lol: 8) :lol:
przykro mi ze ci zal *** sciska ze po wyzerowaniu sie na PBG zostal ci tylko sru connect.....

napisalem tylko ze siweczka a tygodniowym byla chusteczkowa wiec nie ma co sie dziwic spadkom ...a ty od razu jakis ata na moja osobe zaczales


widze ze masz tak zalosne zycie ze obrzucanie sie goownem..na forum sprawia ci najwieksza radoche ...

przykro mi ...widze ze nie ma sensu sie odzywac..nara

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 22 gru 2014 18:57

jestes zalosny i nie chce mi sie z toba gadac...inwestuj sobie na sru connecie... wklejaj suknie slubne ..itp..

je.bie.e mnie szczerze to co o mnie myslisz...***

widze ze na tym forum tylko sie mozna potaplac w goownie nic wiecej
wklej ***..skany jak to twoje pozycje SPX....pompowaly w grudniu....... :lol: 8) :lol:
przykro mi ze ci zal *** sciska ze po wyzerowaniu sie na PBG zostal ci tylko sru connect.....

napisalem tylko ze siweczka a tygodniowym byla chusteczkowa wiec nie ma co sie dziwic spadkom ...a ty od razu jakis ata na moja osobe zaczales


widze ze masz tak zalosne zycie ze obrzucanie sie goownem..na forum sprawia ci najwieksza radoche ...

przykro mi ...widze ze nie ma sensu sie odzywac..nara
***..tu ty wygrzebales..jak rajcowales sie spadkiem..tym ze pare kilo na tydzien zarabiasz.....ze w miesiac 20 k....targasz od zcasu do czasu....skany wklejales..i oczekiwales tego od innych..sadzac..ze jestes nie do za.je bania...i jedyny MISTRZ w swoim rodzaju....

to teraz to sie bedzie za toba ciagnelo....a jeszce w tym momencie dajesz do pieca..ze KIER>WA...nasz RYNEK ma za mala plynnosc dla takiego BOGACZA....wlaczajac w to instrumenty pochodne..itp.itd... :lol: 8) :lol:


P.S ja nie narzekam...swietnie sie czuje...mam radoche z zycia....wracam powoli do intensywnych podrozy bo dzieciaki ...juz maja pare lat....i moga podrozowac..z mniejszymi peryuabcjami....a ty....bredzluj sie swoim nickiem...i silka..budowaniem brzucha...na wyjazd z ktorego nic nie wyjdzie...ale w sumie one cie nie rajcuja..wiec ..siedz w chalupie..bo to lubisz....
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014 18:58 przez alkoita1, łącznie zmieniany 1 raz.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 22 gru 2014 18:58

Fiu fiu burzliwa atmosfera :shock:

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5456
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 22 gru 2014 18:59

FarCry4 od rana ledwie 10 recenzji więcej :oops: Same pudełka ludzie teraz kupują, czy co?

-Lpatop
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2800
Rejestracja: 25 lis 2014 16:21

Postautor: -Lpatop » 22 gru 2014 19:00

no to gratulacje tym co zrobili akcje wystawiania na 100 hehehe gruby zobaczyl i sruuuuuu kiedy nastepna wystawka hehehhe

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 22 gru 2014 19:01

Fiu fiu burzliwa atmosfera :shock:
to tylko mumia..wskoczyl...oznajmiajac..ze nasz banan jest dla niego za ciasny.....i w ameryce teraz inwestuje...

dziwe sie ze nadal..w tej czestochowie..mieszka...a nie do NEW YORKU..sie nie pzreprowadzil..albo..innego MIAMI....bo pzreciez taki swiatowiec..i bogacz..sie z niego kier.wa zrobil.... :lol: 8) :lol:

hytrus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2212
Rejestracja: 11 sty 2007 02:53

Postautor: hytrus » 22 gru 2014 19:07

jestes zalosny i nie chce mi sie z toba gadac...inwestuj sobie na sru connecie... wklejaj suknie slubne ..itp..

je.bie.e mnie szczerze to co o mnie myslisz...***

widze ze na tym forum tylko sie mozna potaplac w goownie nic wiecej
wklej ***..skany jak to twoje pozycje SPX....pompowaly w grudniu....... :lol: 8) :lol:
przykro mi ze ci zal *** sciska ze po wyzerowaniu sie na PBG zostal ci tylko sru connect.....

napisalem tylko ze siweczka a tygodniowym byla chusteczkowa wiec nie ma co sie dziwic spadkom ...a ty od razu jakis ata na moja osobe zaczales


widze ze masz tak zalosne zycie ze obrzucanie sie goownem..na forum sprawia ci najwieksza radoche ...

przykro mi ...widze ze nie ma sensu sie odzywac..nara
alinie na musk sie rzucilo pisalem mu w zeszlym tygodniu ze gleba bo ulica nazarta po 7 to lon swoje w kolko o pudelkach i rantingach jutro mu zrobio jesien sredniowiecza z rzyci lon dalej bydzie o pudelkach sztukach spredanych jak po praniu muskownicy :lol:
HYTRY ZYSKUJE 10 RAZY
GUPI TRACI 100 RAZY

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 22 gru 2014 19:10

no to gratulacje tym co zrobili akcje wystawiania na 100 hehehe gruby zobaczyl i sruuuuuu kiedy nastepna wystawka hehehhe
To teraz trzeba czekać aż sprzedadzą ten towar na przecenie 8)

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 22 gru 2014 19:17

a tak poza tym.....

to WESLOYCH SWIĄT...MUMIA>.....

PEACE....juz postaram sie...nie ....targac..miedzy nami...spięć...to co bylo to bylo....

LUZIK....chociaz..swego czasu z ziomalami..ostro pogrywales...

NARA....

punto2
Chorąży sztabowy
Posty: 4435
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: punto2 » 22 gru 2014 20:22

Mamy Top- ale 60 na obecną chwilę :wink:

maciejkatowice
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7697
Rejestracja: 03 kwie 2006 11:43

Postautor: maciejkatowice » 22 gru 2014 20:28

ale wy macie naje..bane w główkach, żeby tak siedzieć 2 dni przed wigilią
nonstop na forum.

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5456
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 22 gru 2014 20:33

Taaaa, tylko że z tych 60 tylko 6 dało przecenę -15% lub mniej.

Za dwa dni się troszkę przetrze z przodu https://steamdb.info/sales/

Za parę chwil pęknie 4,4k recenzji 8)
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014 20:34 przez klaxon, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości