Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Brokerzy opcji binarnych
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 30 Mar 2015, 14:09
No na ruchy na pewno narzekac nie mozna tylko wstrzelic sie trzeba jeszcze dobrze Smile A grales moze w tej opcji Drabina?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 30 Mar 2015, 22:17
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spotoption.android.optiontrade - fajna apka dedykowana na android
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 04 Kwi 2015, 18:33
No to wlsnie o niej pisalem pare postow wstecz. Korzystales z niej na realnym rachunku?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 14 Kwi 2015, 20:56
wlasnie wertuje ich strone. widze maja konta w PLN i nawet maly bonusik do 1500 zl.
https://www.optiontrade.com/pl/funding/bonuses.html
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 16 Kwi 2015, 19:39
A tez to widzialem bo na maila dostalem info. Fajna promocja i warunki ok sie wydaja.
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 19 Kwi 2015, 21:35
Ktoś może wyrazić swoją opinię na temat TOP OPTION Question
Wysłany: Wto, 14 Lip 2015, 14:39
Kolejne webinary od OptionTrade
https://www.optiontrade.com/pl/binary-education/binary-webinars.html
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 21 Lip 2015, 7:05
Chyba nowe tematy dodali do szkolen. O średnich i wybicia z nocnego kanału to nie kojarze zeby byly wczesniej to chetnie zobacze co tam ciekawego powiedza.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 22 Lip 2015, 19:14
Top option i zarowno option trade maja dosc podobna oferte wiec wybierz tego ktory lepiej ci pasuje. Z tego co wiem to option trade ma akurat lepiej rozbudowana edukacje i dziala w polaczeniu z hot forex co przeklada sie na lepsza infrastrukture.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 22 Lip 2015, 21:28
opcje binarne to mocno ryzykowny biznes a brokerzy jakos malo wiarygodni. wiec to ze hotfx stoi nad nimi jest sporym plusem wg mnie
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 25 Lip 2015, 17:11
Fajna sprawa te opcje binarne. Ostatnio przyglądałem się trochę temu tematowi, bo wydaje się to nieco bardziej przystępne niż forex. Ktoś z Was korzystał z usług Optiontrade, ostatnio właśnie ich ofercie się przyglądałem? Z tego co czytałem na stronie wydają mi się ok. dzięki za odp i pzdr
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 03 Sie 2015, 14:34
Buffet57 napisał:
Fajna sprawa te opcje binarne. Ostatnio przyglądałem się trochę temu tematowi, bo wydaje się to nieco bardziej przystępne niż forex. Ktoś z Was korzystał z usług Optiontrade, ostatnio właśnie ich ofercie się przyglądałem? Z tego co czytałem na stronie wydają mi się ok. dzięki za odp i pzdr

A dlugo korzystasz z ich usług? Ja tylko wiem, że robią szkolenia za free.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 08 Sie 2015, 22:20
Borys32 napisał:
Buffet57 napisał:

Pare miesięcy demo. Teraz od około dwóch mam konto realne.
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 09 Sie 2015, 16:07
Buffet57 napisał:
Borys32 napisał:
Buffet57 napisał:

Pare miesięcy demo. Teraz od około dwóch mam konto realne.

I tak zapytam z ciekawości. Zarobiłeś coś ? Smile Robią jakieś problemy? Spready się nie rozjeżdząją?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 10 Sie 2015, 23:23
Na razie wrzuciłem mniejszą kasę, więc dużych zysków nie ma, ale jestem na plus. Nie zauważyłem jakiś większych problemów. Zawsze można tam do czegoś się przyczepić, ale jak coś jest nie tak to kontaktuje się z nimi.
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: