Ubezpieczenie lokalu a posiadanie systemu alarmowego
Powrót do góry Post Ubezpieczenie lokalu a posiadanie systemu alarmowego
Wysłany: Czw, 19 Mar 2015, 7:25
Czy instalując system alarmowy w lokalu mogę ubiegać się o zniżki związane z ubezpieczeniem. Czy towarzystwa ubezpieczeniowe dają jakieś rabaty z tego tytułu? Czy system alarmowy powinien spełnić jakieś określone normy?
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 19 Mar 2015, 15:55
Aby starać się o rabat na odszkodowanie trzeba mieć system alarmowy spełniający określone normy. Nie może to być jakaś samoróbka która działa jak chce, a jak nie chce to nie działa. Jakie normy powinien spełnić system alarmowy opisane zostało w tym wpisie https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/120,alarmy-domowe-a-ubezpieczenie/
Ze swojej strony dodam jeszcze, że zwykle jest tak, że gdy system nie zadziała to wartość odszkodowania jest pomniejszana o udzielony rabat. Myślę, że jest to uczciwy układ?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 22 Maj 2015, 7:18
Ja wiem ,że jest taka zniżka ale jest ona różna w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Proponuję aby dopytać się u źródla i tam powinni Ci odpowiedzizeć jaka będzie.
Na stronie:
http://superpolisa.pl/

Znajdziesz kontakt do dobrego doradcy. Możesz zostawić tam swój numer telefonu i ktoś powinien oddzwonić. Oczywiście nie trzeba brać tego co od razu zaproponują ale jednak będzie pewne dobre porównanie.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 17 Sty 2017, 12:28
Działalność gospodarcza czyli prowadzenie swojej firmy, niesie ze sobą ryzyko zajścia nieprzewidzianych zdarzeń losowych, których skutki mogą zachwiać stabilnością finansową przedsiębiorstwa, a nawet zaważyć o jego dalszym losie. Aby spać spokojnie i nie martwić się o swój dobytek polecam zapoznać się z ofertą https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm-produkt/1008/majatkowe-dla-firm/ubezpieczenie-malych-i-srednich-firm-gobiznes/
Wyświetl posty z ostatnich:  
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach