Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC

Mrzyg?ód
Starszy plutonowy
Kontakt:

Postautor: Mrzyg?ód » 10 lut 2016 21:44

Nie wszystko, co w internecie jest najtańsze. czasem najlepsze oferty sa pod nosem. Nie każdy wie, że na poczcie można kupić najtańsze ubezpieczenie OC...

dwacmoki
Starszy plutonowy
Kontakt:

Postautor: dwacmoki » 15 paź 2016 18:28

Najtańsze wg mnie jest Liberty, ale jak bierze się ubezpieczanie OC razem z AC.

myszka167
Sierżant

strona

Postautor: myszka167 » 15 paź 2016 19:02

Szukacie informacji na tematy związane z branżą finansową? A może potrzebujecie dobrego sposobu na rozwiązanie jakichś problemów, związanych z tą tematyką? Polecam Wam stronę: http://24ubezpieczenia.com.pl/
Znajdziecie tam to wszystko i wiele więcej. Zaglądnijcie koniecznie!

Gigismara
Starszy sierżant

Postautor: Gigismara » 05 gru 2016 09:07

Ja ubezpieczyłam auto w MTU http://www.mtu24.pl/ - to firma, która jest częścią grupy ERGO Hestia, więc wiem, że można im zaufać. Zdecydowałam się na polisę OC i AC, ponieważ uważam, że samo OC to zbyt mała ochrona, szczególnie, że sporo jeżdżę, a stłuczka może przecież przydarzyć się każdemu, nawet najlepszemu kierowcy. Miałam taką sytuację w zeszłym roku i dzięki tej polisie nie musiałam płacić za szkody z własnej kieszeni.Warto skorzystać z kalkulatora OC i AC, który znajduje się na ich stronie, dzięki temu od razu można się dowiedzieć, ile wyniesie składka.

aragz666
Starszy kapral
Kontakt:

Postautor: aragz666 » 16 sty 2017 16:44

Warto sprawdzić u kilku ubezpieczycieli jednocześnie albo najlepiej pójść do takiego który współpracuje z kilkoma różnymi ubezpieczycielami i oni wybiorą nam najkorzystniejszą ofertę. Jeśli jeszcze będzie nam za drogo możemy spróbować przez internet, już za obsługę online powinniśmy otrzymać rabat ok. 5/10%

rafal80
Starszy plutonowy

Re: Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC

Postautor: rafal80 » 09 paź 2017 12:05

Musisz dzwonić i szukać, bo co do tego nie ma reguły. To, że ktoś ma tanie ubezpieczenie w firmie X nie znaczy, że Twoje również takie będzie.

Katarzyna B.
Szeregowy

Re:

Postautor: Katarzyna B. » 24 lis 2017 14:23

Warto sprawdzić u kilku ubezpieczycieli jednocześnie albo najlepiej pójść do takiego który współpracuje z kilkoma różnymi ubezpieczycielami i oni wybiorą nam najkorzystniejszą ofertę. Jeśli jeszcze będzie nam za drogo możemy spróbować przez internet, już za obsługę online powinniśmy otrzymać rabat ok. 5/10%
Dlatego najlepszym wyjściem jest internetowa porównywarka OC, która łączy te zalety, o których piszesz ;) Jedną kalkulacją sprawdzamy oferty różnych ubezpieczycieli, a po wyliczeniu składki można od razu kupić tę najkorzystniejszą polisę online ;)
Ubea.pl - porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mieszkaniowych i na życie

gobaria
Plutonowy

Re: Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC

Postautor: gobaria » 11 gru 2017 15:05

Jak dla mnie OC/AC za mocno poszło do góry swego czasu. Ja akurat mam ubezpieczenie w concordii i myślę, że to był dobry wybór. A tak serio to polecam nawet porozmawiać z konsultantami kilku różnych ubezpieczalniani i wybrać ofertę najlepszą dla siebie.

Wróć do „Polska”