Katarzyna Kalata: Od początku było wiadomo, że mam nie zdać

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Koniec z bankructwami przez ZUS

Postautor: Truth » 15 kwie 2015 07:32

Jeżeli zostanę prezesem ZUS skończy się doprowadzanie uczciwych płatników do bankructwa – deklaruje Katarzyna Kalata w rozmowie z "Forbesem".

Zamierzam się przyjrzeć wszystkim wydatkom ZUS-u. Jako przedsiębiorca nauczyłam się oglądać każdą złotówkę dwa razy zanim ją wydam. I chciałabym to samo zrobić w ZUS-ie – sprawdzić racjonalność wydatków. W tym wszelkie doniesienia medialne o nieprawidłowościach.

http://www.forbes.pl/koniec-z-bankructw ... 5,1,1.html

REKLAMA


Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 15 kwie 2015 08:03

Balcerowicz o Kopacz: co to jest za premier?!

Le­szek Bal­ce­ro­wicz od­niósł się na ła­mach "Super Expres­su" do spra­wy blo­ko­wa­nej przez Mi­ni­ster­stwo Fi­nan­sów, pre­zy­denc­kiej no­we­li po­dat­ko­wej, zgod­nie z którą wąt­pli­wo­ści praw­ne mają być roz­strzy­ga­ne na rzecz po­dat­ni­ka. - Je­że­li rze­czy­wi­ście pre­mier po­pie­ra tę zmia­nę, to jest skan­da­lem, że mi­ni­ster ją blo­ku­je. Ja się pytam, co to jest za pre­mier?! - obu­rza się Bal­ce­ro­wicz. Laughing Laughing Laughing

widac , że Balcer Vabank zna na pamięć Kwinto kto to jest ? Laughing

abe
Chorąży sztabowy
Posty: 6234
Rejestracja: 11 sty 2014 12:55

Re: Koniec z bankructwami przez ZUS

Postautor: abe » 15 kwie 2015 10:44

Jeżeli zostanę prezesem ZUS skończy się doprowadzanie uczciwych płatników do bankructwa – deklaruje Katarzyna Kalata w rozmowie z "Forbesem".

Zamierzam się przyjrzeć wszystkim wydatkom ZUS-u. Jako przedsiębiorca nauczyłam się oglądać każdą złotówkę dwa razy zanim ją wydam. I chciałabym to samo zrobić w ZUS-ie – sprawdzić racjonalność wydatków. W tym wszelkie doniesienia medialne o nieprawidłowościach.

http://www.forbes.pl/koniec-z-bankructw ... 5,1,1.html
jesli zostane ministrem finansow to obnize podatki to mowie ja abe.... :lol:


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości