APEL DO GPW
Powrót do góry Post APEL DO GPW
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 15:26
prosze w imieniu inwestorów zniesc obowiazek publikacji wyników finansowych spólek bo to nie ma sensu skoro sa publikowane prawie z kwartalnym opóznieniem ,czym mniejsza spolka tym pózniej raport ,przeciez nawet idiota zrobi bilans tych spólek przez kilka dni ale nie wy działacie w imieniu oszustów i to tolerujecie skoro pozwalacie na to ,przeciez kazdy wie ze ci co maja dostep do informacji w takim czasie moga zrobic co chca z akcjami ,dlaczego nie mozna tak jak w us przeciez tamta jedna spólka ma wiekszy przychód niz cała gpw ,zenada i złodziejstwo przez tyle lat nie mozna wprowadzic przepisu ze do np30lipca maja byc raporty ale po co niech kolesie zarabjaja a leszcze sponsoruja
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 15:28
banan co sie dziwisz Laughing
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 15:36
Tak na szybko kilka powodow za NIE:

- Nie da sie
- nie mozna
- po co
- ale po co zmieniac
- przeciez zawsze tak bylo
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 15:39
kamilp napisał:

- Nie da sie
- nie mozna
- po co
- ale po co zmieniac

Czego można się spodziewać po obecnym prezesie??? Chyba tylko zwiększenia objętości własnego brzucha, nieruchliwy jegomość zatrudniony przez sitwę PO
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 15:41
...kilka lat temu, gdzieś jak gpw szło na giełdę wysłałem taką polemikę-zapytanie do gpw i knf . nie mam juz tych odpowiedzi na kompie, ale kuriozalność tych odpowiedzi powiązana z niemocą kogokolwiek w tej materii utwierdziła mnie w przekonaniu, że żyjemy w państwie biurokratyczno-etatystycznej niemocy,,,,,,,,,,,,,
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 16:04
kamilp napisał:

- Nie da sie
- nie mozna
- po co
- ale po co zmieniac

Dodałbym jeszcze:
sorry taki mamy klimat
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 16:07
leser napisał:
...kilka lat temu, gdzieś jak gpw szło na giełdę wysłałem taką polemikę-zapytanie do gpw i knf . nie mam juz tych odpowiedzi na kompie, ale kuriozalność tych odpowiedzi powiązana z niemocą kogokolwiek w tej materii utwierdziła mnie w przekonaniu, że żyjemy w państwie biurokratyczno-etatystycznej niemocy,,,,,,,,,,,,,

to proste oni nie byli gotowi i przeszkoleni na taki scenariusz - w którym obywatel pisze do nich z zapytaniem i prośbą o odpowiedź
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 16:11
leser napisał:

tzw dziadowskie panstwo zamykajace sie w formule 3Ś - smieciowa praca
smieciowa gospodarka smieciowa gielda
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 16:12
to skoro juz mamy takich tepych ksiegowych wg giełdy ze potrzebuja tyle czasy to mam prostsze rozwiazanie ,
• Członkowie zarządów i rad nadzorczych, a także inne osoby pełniące w spółce określone funkcje, nie mogą zawierać transakcji akcjami i innymi instrumentami finansnowymi swojej spółki (oraz pochodnymi powiązanymi z tymi instrumentami) w tzw. okresach zamkniętych (2 tygodnie przed publikacją raportu kwartalnego, miesiąc przed publikacją raportu półrocznego i 2 miesiące przed publikacją raportu rocznego, a także w każdym przypadku wejścia w posiadanie informacji poufnej, do czasu jej opublikowania).---------------- zrobic im np przed półrocznym zakaz 3 miesiace gwarantuje ze raporty beda do 15lipca Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 16:32
pazdzioch napisał:
to skoro juz mamy takich tepych ksiegowych wg giełdy ze potrzebuja tyle czasy to mam prostsze rozwiazanie ,
• Członkowie zarządów i rad nadzorczych, a także inne osoby pełniące w spółce określone funkcje, nie mogą zawierać transakcji akcjami i innymi instrumentami finansnowymi swojej spółki (oraz pochodnymi powiązanymi z tymi instrumentami) w tzw. okresach zamkniętych (2 tygodnie przed publikacją raportu kwartalnego, miesiąc przed publikacją raportu półrocznego i 2 miesiące przed publikacją raportu rocznego, a także w każdym przypadku wejścia w posiadanie informacji poufnej, do czasu jej opublikowania).---------------- zrobic im np przed półrocznym zakaz 3 miesiace gwarantuje ze raporty beda do 15lipca Laughing

Zakaz nic nie da, poniewaz handlowac beda ich rodziny.
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 16:44
Lepiej jakby ktoś się wziął za porządki, połowę spółek wywalić na dwa fixy, bo większość albo się nie otwiera w ciągu dnia, albo jest kilka transakcji do 10 000 obrotu, takie spóły nie powinny być ani na nc, ani na głównym, bo tworzą tylko sztuczny tłok. Skoro i tak nie ma na nich handlu - nie można ani wejść, wyjść po rozsądnej cenie, by nie powodować wzrostu/spadku o XX% - to jaki sens takie spółki trzymać?

Tymczasem mam nowe wieści z frontu:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?t=135621&postdays=0&postorder=asc&start=245
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 17:01
dzieciaki z was ...

Laughing Laughing Laughing

macie pretensje o jakieś papierowe raporty, w których i tak dominuje wirtualna księgowość, a na GPW z dnia na dzień znikają akcje z obrotu, i GPW jedynie składa kondolencje posiadaczom

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Producent-Zubrowki-znika-z-gieldy-2851949.html

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/anulowanie;akcji;nova;kbm;na;co;powinni;uwazac;inwestorzy;z;gpw,183,0,1454775.html

Very Happy
Laughing
Twisted Evil Razz Laughing
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 20:35
Widmowy_Roger_666 napisał:
dzieciaki z was ...

macie pretensje o jakieś papierowe raporty, w których i tak dominuje wirtualna księgowość, a na GPW z dnia na dzień znikają akcje z obrotu, i GPW jedynie składa kondolencje posiadaczom

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/anulowanie;akcji;nova;kbm;na;co;powinni;uwazac;inwestorzy;z;gpw,183,0,1454775.html

Very Happy
Laughing

ZA TAKIE PRZYZWOLENIE NA PRZEKRET AMERYKANSKO-ROSYJSKI , KTORY MOZNA OKRESLIC JAKO W ZASADZIE "DZIALANIE ZORGANIZOWANEJ GRUPY OSZUSTOW" (JESZCZE DEKLAROWALI WYKUP/REKOMPENSATE, A POTEM JAKBY NIC SIE WYCOFALI PRZY BIERNOSCI NADZORU , ZA CEDC NALEZALOBY OBCIAZYC NADZOR OBOWIAZKIEM ZWROTU CHOCBY TYCH DEKLAROWANYCH KOSZTOW

KBM TO BYLO JUZ NASLADOWNICTWO
Wysłany: Czw, 23 Lip 2015, 22:19
Trolejbus napisał:
Lepiej jakby ktoś się wziął za porządki, połowę spółek wywalić na dwa fixy, bo większość albo się nie otwiera w ciągu dnia, albo jest kilka transakcji do 10 000 obrotu, takie spóły nie powinny być ani na nc, ani na głównym, bo tworzą tylko sztuczny tłok. Skoro i tak nie ma na nich handlu - nie można ani wejść, wyjść po rozsądnej cenie, by nie powodować wzrostu/spadku o XX% - to jaki sens takie spółki trzymać?

Tymczasem mam nowe wieści z frontu:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?t=135621&postdays=0&postorder=asc&start=245

ostatnio czytałem wypowiedź jakiegoś anala, co stwierdził, że są za duże i długie procedury aby wejść na giełdę, że mniejsze firmy rodzinne powinny się pojawiać na giełdzie, żeby ożywiły rynek, i że się boją, że ktoś ich przejmie,czujecie??
jeszcze więcej syfu?

będziemy kupowali akcje dosłownie większego warzywniaka i emocjonowali się w raportach ile w 1q sprzedał kg cebuli Laughing Laughing to już by był koniec świata Shocked

w mojej ocenie 100 na gpw i 100nc to max, reszte wywalić,
ponadto zabronić scalania, kurs min. 50gr, jak spadnie niżej to albo wykluczenie z obrotu, albo emitent musi dokonywać skupu akcji własnych

może jak będzie porządek to będzie hossa Very Happy
Powrót do góry Post
Wysłany: Sob, 22 Sie 2015, 22:56
Widmowy_Roger_666 napisał:
dzieciaki z was ...

Very Happy
Laughing

zwlaszcza CEDC nie powinno byc zapomniane

Zubrowka u nas ciagle jest produkowana
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: