W jakich branżach najwyższe zarobki?
Powrót do góry Post W jakich branżach najwyższe zarobki?
Wysłany: Wto, 29 Gru 2015, 11:14
Jakie dziedziny i branże polecilibyście dla kogoś kto wybiera się na studia i nie wie jaką ścieżkę kariery wybrać?
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 29 Gru 2015, 12:48
Nie ma jako takiej reguły. Wysokie zarobki można wygenerować w niemal każdej branży. Wiele zależy od wydajności.
Gdybym miał wskazywać jakieś konkretne branże, to pewnie byłyby to branża bankowa, finansowa, nieruchomościowa. Poczytaj sobie opinie o pracach w agencjach nieruchomościowych. Poczytaj o pracy w Tecnocasa w Krakowie. Pierwszy lepszy wątek. Ciekawa dyskusja na temat warunków pracy i płacy.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 09 Maj 2016, 15:42
Na twoim miejscu w pierwszej kolejności zastanowiłbym się co lubisz robić i co cię interesuje. Kasa to nie wszystko, wiadomo, że to jedne z kluczowych czynników przy wyborze przyszłego zawodu, ale jak np. nie lubisz finansów i presji, to bez sensu, żebyś na przykład myślał o banku czy innych firmach finansowych.

Oczywiście trzeba to realnie oceniać też w kwestii przyszłych zarodków. Nie to mam na myśli, żeby nie brać tego czynnika pod uwagę, ale praca, którą lubisz nie męczy. Najgorsze co może człowieka spotkać w kwestiach zawodowych to wstawanie co rano z cierpieniem, że znowu trzeba iść do tej roboty. Niestety większość ludzi to właśnie spotyka.

Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 13 Maj 2016, 11:54
Wydaje mi się, że branża IT jest całkiem dobrym pomysłe, pod warunkiem oczywiście, że ma sie do tego dryg. Bo jeżeli jesteś typowym humanistą to może być Ci ciężko.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 16 Maj 2016, 22:33
Aby mieć dobre to zarobki wcale nie trzeba skończyć medycyny czy programowania. Wystarczy mieć fach w rekach. Dobry mechanik, kulturalny i wyszkolony też zarobi dużo, jeśli prowadzi własny biznes.
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 21 Sie 2016, 12:52
Programista - jeżeli nie zmęczy Cię ciągłe patrzenie w komputer. Lekarz - jeżeli nie boisz się pracy z chorymi ludźmi, chcesz pomagać i masz dobre nastawienie. Mechanik, spawacz - wydaje się super. Wiele kierunków na Politechnice gwarantuje dobrą pracę, ale są to studia wymagające.
Wysłany: Sro, 19 Paź 2016, 19:19
A mnie hydraulik skasował na niezłą sumkę. Warto więc nauczyć się skręcać rury.

Wysłany: Czw, 18 Maj 2017, 14:34
Na pewno dużo zarabia się po medycynie i prawie. Również informatyk może być dobrze płatnym zawodem.
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: