Idź do strony 1, 2, 3  Następny
HotForex
Powrót do góry Post HotForex
Wysłany: Pon, 15 Lut 2016, 18:15
zapraszam do dzielenia sie opiniami na temat znanego brokera HotForex Smile
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 22 Lut 2016, 17:12
Co tu duzo mowic Smile chyba jeden z bardzeij znanych zagranicznych brokerow w polsce. Dobre opinie i dobra oferta.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 29 Lut 2016, 3:51
wiecie moze jak u nich wyglada sytuacja ze scalpingiem? Nie robia problemow gdy sie zarabia?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 29 Lut 2016, 16:57
Mi do tej pory zadnych problemów nie robili.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 10 Mar 2016, 10:30
i co, udalo sie komus zgarnac nagrody realizujac wymagany obrót?

http://www.forexmedia.pl/aktualnosci-forex-media/item/349-promocja-hotforex-poland.html
Powrót do góry Post
Wysłany: Nie, 13 Mar 2016, 0:16
Ja próbowałem, ale nie dałem rady. Kolo 100 lotów wykrecilem. Co to za stronka ? Smile nie znalem jej wcześniej.... ciekawa Smile Wiesz czy może szykuje sie jakiś kolejny konkurs w hot forex?

bartosa napisał:
i co, udalo sie komus zgarnac nagrody realizujac wymagany obrót?

http://www.forexmedia.pl/aktualnosci-forex-media/item/349-promocja-hotforex-poland.html
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 17 Mar 2016, 18:21
jak rozmawialem z supportem to szykuja cos ciekawego w ofercie ale nie chcieli powiedziec nic wiecej. ponoc jakos kwiecien - maj wiec sam czekam. na ten moment otwieram nowy rachunek do bonusu Smile
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 23 Mar 2016, 12:29
Ciekawe co wymysla. Mam calkiej fajnego robota tylko potrzebuje 24h odpalone mt4 - w domu i pracy nie mam takiej mozliwosci. Widzialem ze w hot forex jest VPS. Ktos korzystal z tego?
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 23 Mar 2016, 13:02
naganiacze jaakie maqcie nicki na comparic i nawigatorze
Wysłany: Sro, 13 Kwi 2016, 0:27
VPS nie korzytsałem. Przymierzam się do PAMM, ewentualnie do https://www.hotforex.com/eu/pl/trading-tools/mql5-signals.html
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 14 Kwi 2016, 8:54
uwazajcie z tym PAMM. trzeba mocno przecedzic providerow/dostawcow sygnalow i sprawdzic ich statystyki odnosnie DD, profit factor itd.
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 18 Kwi 2016, 20:01
Dzięki za sugestie. Próbowałeś w to wchodzić? Też się trochę boje, że na jakiś kiepskich dostawców trafie, ale na razie wrzuce mała kase.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 20 Kwi 2016, 0:28
Naganiacze na całego. Ludzie nie szukajcie jakichś dziwnych brokerów. Ptrzcie gdzie mają licencje, co depozytami. Bartosa to naganiacz
Wysłany: Czw, 21 Kwi 2016, 19:37
osobiscie mam rachunki w HFT i HighSky (z licencja KNF a i tak hejtują), Admirals (wielki MM, ale stabilny, jak zarabiasz to i u MM). Podobnie XM, nie mam u nich rachunku, duzy market maker i tez znam ludzi ktorzy od lat u nich graja i wyplacaja kase. nie mowimy oczywiscie o firmach jak plus500, ufx i innego typu podobne.

Kiedys gralem tylko w TMS na platformie Saxo Banku. ogromna renoma, pierwszy broker w PL, licencja KNF a i tak wyszly niezle krzaki w 2015 roku. nie ma reguly - najlepiej do brokera wplacic max 30% kapitalu na inwestycje, reszta w banku. A te 30% jeszcze podzielic na kilku brokerow, ktorykolwiek to by byl.
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 21 Kwi 2016, 22:34
Ja mam do ciebie tylko dwa pytania:

- czy jesteś IB jakiegoś brokera
- jakie masz nicki na nawigatorze i comparic

Tylko nie ściemniaj, że tam się nie udzielasz.
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: