Idź do strony 1, 2, 3 ... 757, 758, 759  Następny
KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2
Powrót do góry Post KRÓTKA CZY DŁUGA? cz.2
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 22:04
Zapraszam do kontynuacji wątków:

KRÓTKA CZY DŁUGA ??

Długa czy krótka?
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 22:10
a moze tak z nowa odslona jakas amnestia bedzie
np skasowanie po dwoch ostrzezen

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 22:55
Nakapu ładowanie S na koniec miesiąca to troche chwytanie spadajacego noza. Wczorajsze zawał na Murzynie i Dax spowodował spadek, notaene Murzyn wszystko odrobił jak banan był zamkniety. Naprawde nie wiem na co liczysz - na kreski bo cos tam ???? Już raz zostales z S na 1770...
S 12881 SL 12925 Niemiec
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 23:00
horianek napisał:
Wczorajsze zawał na Murzynie i Dax

a widzisz tzn nic nie widzisz
wczoraj w usa od poczatku sesji czyli od otwarcia kasowego byl juz ustalony trend ktory trwa nieprzerwanie do chwili obecnej
a i dax zakonczyl o 16:30 wczoraj spadki i trend rowniez trwa do teraz
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 23:04
Ja odwróciłem sie na FIx na L widząc nieposkromiony apetyt na L ..widze po sesji w USA że nie najgorzej zrobiłem .. powtórze to co pisałem na poprzednim wątku czeka nas jeszcze jedna fala wzrostowa do 1920-1950
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 23:05
moze cos innego czyli z investinga

sp500 oryginal czyli ichnia sucz kasowa

Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 23:07
tytan napisał:
powtórze to co pisałem na poprzednim wątku czeka nas jeszcze jedna fala wzrostowa do 1920-1950

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

P L A G I A T

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 25 Lut 2016, 23:30
a to ktos pamieta

no moze nikt nie pamieta tylko kto zna

https://www.youtube.com/watch?v=0sB3Fjw3Uvc
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Lut 2016, 9:39
co si dzieji
nowa odslona i sie wstydzimy
czy tez nie wiemy o co kaman

na scierwie mamy inside bara to ta ostatnia zielona swieca z bardzo duzym prawdipodobienstwem wyjscia z tego ukladu gora

ps powaznie martwie sie o wdoopka
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Lut 2016, 9:47
wdoopek niech spada .. przeszkadzał zarabiać
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Lut 2016, 9:51
teoretycznie o ile sucz bedzie rosla to powinna minimum zaliczyc 161% fibo czyli czerwana kreske nr dwa

Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Lut 2016, 9:58
muminek1 napisał:
teoretycznie o ile sucz bedzie rosla to powinna minimum zaliczyc 161% fibo czyli czerwana kreske nr dwa

czemu tam powinno dojsc?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Lut 2016, 9:59
paulina napisał:

o ile dobrze pamietam paulinko to opisal to Jared Martinez
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Lut 2016, 10:12
muminek1 napisał:
paulina napisał:

o ile dobrze pamietam paulinko to opisal to Jared Martinez

Wink opisz w skrócie, ciekawska jestem
Powrót do góry Post
Wysłany: Pią, 26 Lut 2016, 10:25
paulina napisał:
opisz w skrócie, ciekawska jestem

oj leniuszek leniuszek

tak w skrocie
jezeli cos odbija ood zniesienia fibo powyzej 50 % to ruch powrotny ma zasieg do 127% zniesienia fibo a jezeli pozizej 50% to zasieg odbicia wynosi 161% lub 261%
Strona 1 z 759 Idź do strony 1, 2, 3 ... 757, 758, 759  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: