The Farm 51 Group [F51] cz.3; CHVRP, Get Even, WW3

wszystko na temat spółek publicznych
ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 18 sty 2017 15:37

To nie będzie Global Game Jam, myślę ze spotkanie odbędzie w ostatni weekend stycznia
Spotkanie ma być zamknięte, dziennikarze mają zapoznać się z grą przez kilka godzin. Później ma pojawić się dużo recenzji i opisów. Pewnie początek lutego.
Pazdur na twitterze na pytanie czy ta impreza to GGJ:
Nie, to będzie zupełnie inna impreza.
-
to impreza dla dziennikarzy, zamknięta. Po imprezie powinno pojawić się kilkadziesiąt recenzji, opisów i wywiadów
-
o ile wiem będą mieli po kilka godzin na obejrzenie tyle ile zdążą
Wygląda to na konkretny event organizowany przez BN, a skoro zamknięty to dla wybranych dziennikarzy. Na bank pograją, rozerwą się itd... Budżet marketingowy jest m.in. na takie sprawy.
Przy okazji - na pytanie o replay value GE i czy gra jest na wiele razy:
Zdecydowanie tak, fabuła ma wiele rozgałęzień i za jednym razem nie da się odkryć wszystkiego.
...i czy multi przepadło czy tajemnica:
Póki co, chyba tajemnica :)
Co oczywiście nic nie znaczy.

WTF? Sklep chyba idzie na rympał...
https://www.gamestop.ie/SearchResult/Qu ... q=get+even

Ps.
Pazdur jest dzisiaj w Genewie z ChVR na wystawie poświęconej transformacji energetycznej państw Europejskiej Komisji Gospodarczej..

Obrazek

REKLAMA


Stoczek
Chorąży
Posty: 913
Rejestracja: 04 sie 2011 23:10

Postautor: Stoczek » 18 sty 2017 16:00

Preorder za 80€ ?? :shock: :lol:

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 sty 2017 17:21

https://www.facebook.com/chernobylvrpro ... ED&fref=nf

Negocjacie w sprawie handlu uranem.

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 19 sty 2017 17:28

Ale powiem wam ze ktos tu w ciula wali.....ogrywaja maluchy growe na lewo i prawo...a ten MUL....jest w boczniaku....od 2 lat....

DZIWNE.....pewnie erne swoimi akcjami i warrantami....moze tak kiepsko na rynek wplywac.....Bo oni widac ze dlugoterminowymi raczej nie chca byc..obejmuja po 8....PLN..czesto potem wywalaja drozej....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mareqq » 19 sty 2017 17:33

Dokładnie jakieś wynalazki typu mgames w rok 2325% a to *** stoi w miejscu jak zaczarowane.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 sty 2017 17:49

Tutaj bezruch jest. Przy takim obrocie to erne może sobie wywalać 3 lata i 243 dni :D

Myślę, że oni walną jakimiś ruchami większymi. Może na takim straganie jak dziś też coś ładują.

Może i nie są długoterminowi, ale chwilę przed premierą? hmmm.

Mgames dziś się pozbyłem po 0.96 chyba pierwszy raz od roku na szczycie sprzedałem :D A tak to zawszę pod górkę. A nie, przepraszam na Farmie ostatnio po 13.70 na fajki potrzebowałem :D dalie 13.70 a chciałem 13.59. Dobry rok dla mnie :D

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mareqq » 19 sty 2017 17:53

Po ile to mgames brałeś ? Ja to obserwowałem jak było po 3-4 gr ale strach był cokolwiek w tego *** wrzucać :)

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 19 sty 2017 18:09

Po ile to mgames brałeś ? Ja to obserwowałem jak było po 3-4 gr ale strach był cokolwiek w tego *** wrzucać :)
mareqq..pzreciez wtedy spolka miala....1 MLN kapitalziacji...

ja w ogole olalem taki MGS.....bo pzrez dlugui czas...olewalem GRANIE..na gpw..po prostu inwestowalem w wartosc...i praktycznie ruchow nie ...wynonywalem...

ALE..jak juz zaczynaja pompowac....rozne male spoleczki..to Grzech jest nie korzystac.....wiec...JAK CALA FIRMA..jest warta..PARE# MELIONOW..a zaczyna sie MOCY RUCH..wolumenow..wraz ze..ZMIANA>..PROFILU......dzialnosci..itp...

TO WIEDZ ZE COS SIE DZIJE>....i mzoe byc siwy dym..zrobiony....w jakims okresie czasu.......

i tak sie stalo z .... MGS.....

Obrazek
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mareqq » 19 sty 2017 18:15

Po ile to mgames brałeś ? Ja to obserwowałem jak było po 3-4 gr ale strach był cokolwiek w tego *** wrzucać :)
mareqq..pzreciez wtedy spolka miala....1 MLN kapitalziacji...

ja w ogole olalem taki MGS.....bo pzrez dlugui czas...olewalem GRANIE..na gpw..po prostu inwestowalem w wartosc...i praktycznie ruchow nie ...wynonywalem...

ALE..jak juz zaczynaja pompowac....rozne male spoleczki..to Grzech jest nie korzystac.....wiec...JAK CALA FIRMA..jest warta..PARE# MELIONOW..a zaczyna sie MOCY RUCH..wolumenow..wraz ze..ZMIANA>..PROFILU......dzialnosci..itp...

TO WIEDZ ZE COS SIE DZIJE>....i mzoe byc siwy dym..zrobiony....w jakims okresie czasu.......

i tak sie stalo z .... MGS.....

Obrazek
Tak nawet chyba poniżej ok 700k, ale to jest dobra lekcja na przyszłość :)

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 19 sty 2017 18:19

Po ile to mgames brałeś ? Ja to obserwowałem jak było po 3-4 gr ale strach był cokolwiek w tego *** wrzucać :)
mareqq..pzreciez wtedy spolka miala....1 MLN kapitalziacji...

ja w ogole olalem taki MGS.....bo pzrez dlugui czas...olewalem GRANIE..na gpw..po prostu inwestowalem w wartosc...i praktycznie ruchow nie ...wynonywalem...

ALE..jak juz zaczynaja pompowac....rozne male spoleczki..to Grzech jest nie korzystac.....wiec...JAK CALA FIRMA..jest warta..PARE# MELIONOW..a zaczyna sie MOCY RUCH..wolumenow..wraz ze..ZMIANA>..PROFILU......dzialnosci..itp...

TO WIEDZ ZE COS SIE DZIJE>....i mzoe byc siwy dym..zrobiony....w jakims okresie czasu.......

i tak sie stalo z .... MGS.....

Obrazek
Tak nawet chyba poniżej ok 700k, ale to jest dobra lekcja na przyszłość :)
no tak...ale to jakby ci wrzucali po 2 GR....a znajac zycie pewnie tam jakis "tlumek sie ustawial"....wiec juz olejmy to MINIMUM.....


z drugiej strony..tez coraz bardziej sie zastanawiam..po co ja kisze..tu szmalec....jak rozne mikro spoleczki tak pieknie sobie radza.......az zal patrzec..jak tu czlowiek..sie kisi..... nie zarabiajac..juz od paru miechow.....bo krus sie mieli i mieli....i mieli.....

ale....co tam......nie na wszystkim....musi sie zarabic...w tym samym czasie....moze przyjdzie...i wiekszy ruch na FARMIE...chociaz..to idzie SPOLCE.....IDZIE.......jak krew z nosa.....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 sty 2017 18:21

Dokładnie jakieś wynalazki typu mgames w rok 2325% a to *** stoi w miejscu jak zaczarowane.

Nieeee, ja to leszcyna jestem od czapy na trend jak kiedyś w jujubee. po 60 gr ale dziś dałem dyla.


Reality 52 :

https://youtu.be/t9AbTHoFLqM

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 19 sty 2017 18:25

Dokładnie jakieś wynalazki typu mgames w rok 2325% a to *** stoi w miejscu jak zaczarowane.

Nieeee, ja to leszcyna jestem od czapy na trend jak kiedyś w jujubee. po 60 gr ale dziś dałem dyla.


Reality 52 :

https://youtu.be/t9AbTHoFLqM
ALe na tym filmiku pzregieli.....Ktos mogl nawet kopnac w kalendarz......i wtedy by nie bylo wesolo....nikomu......
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 sty 2017 20:58

Noo, znam siebie i bym przypier...

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 19 sty 2017 21:05

Dokładnie jakieś wynalazki typu mgames w rok 2325% a to *** stoi w miejscu jak zaczarowane.

Nieeee, ja to leszcyna jestem od czapy na trend jak kiedyś w jujubee. po 60 gr ale dziś dałem dyla.


Reality 52 :

https://youtu.be/t9AbTHoFLqM
ALe na tym filmiku pzregieli.....Ktos mogl nawet kopnac w kalendarz......i wtedy by nie bylo wesolo....nikomu......
Przecież to się wynajmuje ludzi do udawania :)

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 sty 2017 21:25

Ale mam nowy pomysł na biznnes:D Virtualne okna.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości