Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Czy po OFE kolej przyjdzie na lokaty?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 04 Lip 2016, 21:09
to w co lokować nadwyżki finansowe?
wszystko mogą zabrać,opodatkowac, z lokatami moga zrobic to co na cyprze itp, itd
kur... wychodzi na to ,że najlepiej nie miec duzo tylko w sam raz Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 04 Lip 2016, 21:12
Teraz czas na tego sędziego Stękałę co chodzi od misięcy po TuskVN i stęka żeby wystękał jako jedyny obrońca praw i swobód obywatelskich i tak dzielnie bronił mojego prawa własności przed kradzieżą łysa wuja Rostowskiego pomagiera rudego szkodnika Tuska.

Żeby sędzia Stękała ożekł że opi.e.rdolenie PIS-u OFE to zamach na prywatne oszczędności bo konta w OFE od kiedy zaczął rządzić PIS stały się od razu prywatne.

Forumowy pożyteczny idiota alkoidiota już ma przygotowane laboraty na dówód że tak jest tylko czeka żeby wkleić na oficjalne sędziego Stękały oświdczenie.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Wysłany: Pon, 04 Lip 2016, 21:12
welts napisał:
Najgorsze ze esbeckie emerytury odbiora!
I jak tu teraz grac na gieldzide Laughing

bedziesz musial to jakos przezyc

a moze i przestac grac na gieldzie to tym ciosie dla ciebie Very Happy
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 04 Lip 2016, 21:39
Szczupak_Gieldowy napisał:
welts napisał:
Najgorsze ze esbeckie emerytury odbiora!
I jak tu teraz grac na gieldzide Laughing

bedziesz musial to jakos przezyc

a moze i przestac grac na gieldzie to tym ciosie dla ciebie Very Happy

Masz kiepskie poczucie humoru chlopyszku.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 23 Lis 2016, 15:24
Ja lokuje pieniądze w IKE i to już od roku. Moi rodzice i rodzice znajomych mają bardzo niskie emerytury. Jednym ledwo wystarcza na życie, innym muszą pomagać dzieci. Nie chcę być zależna od swoich dzieci i na stare lata prosić ich o pomoc, a wiem że nie dostanę wysokiej emerytury z ZUS nawet mimo tego, że pracuje na umowę o prace od 20 roku życia i płacę stosunkowo wysokie składki emerytalne. A po tej zmianie w wysokości wieku emerytalnego nie sądzę że będzie lepiej... Polecam ten kalkulator https://www.leggmason.pl/pl/kalkulatory#kalkulatory-emerytalne , mozecie tam obliczyć wysokośc wypłat z IKE i IKZE.
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: