Apple - Trochę o tej legendarnej spółce
Powrót do góry Post Apple - Trochę o tej legendarnej spółce
Wysłany: Sro, 27 Lip 2016, 22:20
"Trochę o tej legendarnej spółce, bo warto wiedzieć w co się inwestuje:) Pierwszym produktem firmy był, Apple I – w odróżnieniu od innych komputerów osobistych sprzedawany już w pełni złożony. Sukcesem okazał się rok później Apple II, nie powtórzonym przez dalsze odsłony ani debiutującą w styczniu 1983 serię Lisa – jeden z pierwszych na świecie komputerów osobistych z GUI oraz myszą, który trafił na rynek. Nowe komputery mimo swojego zaawansowania technologicznego nie zdobyły wielu nabywców z uwagi na wysoką cenę."

http://fxparkiet.pl/post.php?id=2755
Powrót do góry Post Komputery Apple
Wysłany: Nie, 11 Gru 2016, 15:32
Moim zdaniem Apple sukcesywnie schodzi z jakości. To już nie jest to co kiedyś. Teraz liczy się sprzedaż, ma się zepsuć, tak jest to obliczone i zaplanowane. Z resztą z każdym sprzętem elektronicznym tak jest

Wysłany: Pon, 23 Sty 2017, 13:02
Doskonałe podsumowanie. Apple z wizjonerstwa przerzuciło się bardziej na śrubowanie wyników sprzedaży. Ostatnie kontrowersje odnośnie jakości sprzedawanych produktów dobitnie dowodzą, iż firma próbuje przetestować jak daleko mogą się posunąć zanim klienci nie zaczną odchodzić od ich rozwiązań. Pozostaje tylko czekać, aż ta magiczna granica w końcu się pojawi.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 24 Maj 2017, 17:45
Chińczycy ich zjedzą.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 06 Cze 2017, 15:41
co by o nich nie mówić ich znak towarowy jest rozpoznawalny na całym świecie Razz ja tam ich szanuje. zresztą zakładając swoją frmę troche się na nich chciałam wzorować, w końcu mierzy się ku górze. jak juz złapałam chwytliwą nazwę to od razu dowiadywałam się jak ją zastrzec http://jakzastrzecnazwefirmy.pl/jak-zastrzec-nazwe-firmy/
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 20 Cze 2017, 22:46
Nie zjedzą, za duża popularność i "elitarność" tego sprzętu. Ludzie chcą mieć apple, a nie huaweie czy inne xiaomi i nie obchodzi ich to, że Huaweie i Xiaomi są pod wieloma względami dużo lepsze niż `te stanowczo za drogie jabłka
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: