Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Sygnał z kosmosu prykomputerze Bill Gates Microsfot Google
Powrót do góry Post Sygnał z kosmosu prykomputerze Bill Gates Microsfot Google
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:45
Kajrzycie jak co was dręczy o takie sygnały to właśnie dziś w msft byłem *****łem dziadom że się *****ą chcą wykorzystać czlowieka proprostu to wa pisze Ecesltone jeszcze i papie w to miaeszany jest
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:46
I jak coś to róbicie co uważacie z tym mnie chcieli zagiąć to im *****łem czemu wojyny ja się z ptinem nie będę doagadywał ***** mnie to o to w tym to hodzi jak pranie mózgu robią to już nie piszę kacyśnki też w tym jest on tylko popatrzy pieniędzy mi płacić nie chcieli a ruchać chcieli
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:50
w wierzbicy koło radomia chcieli mnie do więzienia za to zamkną wam mówię nerwy tylko i jaki hałas z tego tylko jest pan obama jaki fajny też jest w tym wszystkim
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:52
ogólnie całe nasdaq w to zamieszane jest i mnie wyruchać chcieli z domu mnie nawet wyganiali za wszelką cenę wodę z kałuży kazali pić mendy zasrane heheheeh. No mówię wam i jeszcze jak dokuczają o to w tym to chodzi żeby ludzi tępić bo piszą żze śmierdzą srasznei heheheheeh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:54
a jak patrzą mi naręcę to mówią że nie nadaje się do żadnej pracy i nieuk ***** jestem tak mi piszą tym sygnaem o to w tmy to chodzi i się spytajcie zy ja Mateusz taki z wierzbicy byłem i jak oszukiwali w msft sygnałem apple też bierze udzuał w tym cały świat polkityczny w sumie ja kładę na nich piszę bo niestety mówią i mi dokuczają
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:56
papież też na dniach młodzieży jak się śmiał ze mnie i ch stronę trzymał że bieda ze mnie w tv jakchcą im dupę wylzać bo ja się na nic nie znam tak mówią
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:57
mogę wam nawijać o czym gadają i jak szmacą życia heheheheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 18:59
piszę żeby mieć spokój tylko to i nic więcej heheheh żeby każy znał też prawdę o nich jak ludzi traktują aż mi głupio
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:01
ta pani mend a jak na tvn nadaje e to moja winia i jak zgania pani Pochanke w tvn i polityków jesce bronić chce 8.09.216 godizna 19:01 ona tam ma zawsze bo z msft jest
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:02
a pani prezydent warszawy gronkiewicz ile kasy z msft nachała się podzileić z billem nie chciała i teraz mają kłopot u ludzi heheheheh to mi nie zależy o te kaminice jak wyszło
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:05
mało będize bo zawsze oszusta rosto poznam to spokojnie heheh a wiecie e między i pan duda rezydent te jak kasę brał z nasadq to nie powiem na kżego mam co chce i w tyj jak jescze mi dać chcą za to że chciałem mieć L na wig i zapachać ryj jeszcze chcieli papaiż zawse z nimi nie bo w dupi ma ludzi jak tego pilota z samolotu z fimu o nim
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:08
po prostu za bez pieniędzy chcieli mnie wykorzystać jak dałna a tu kicha z wami nie popisze nie będę zazdrosny od europy wszyscy politycy w usa wszyscy politycy całe fbi w wierzbicy i też mnie ***** tą z urzędu już się trzymać i wysresać nie można wszędzie kamery i podsłuchy mam nawet co kto ja czy kto co robi i sygna jaki i samoloty nad wierzbicą jakie fajne i mnie zastraszały
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:10
soloż z polsatu najlepszy nie dawać u pieniędzy i za kurw ę go traktować heheheh nie buli leszcz tani zasrany
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:13
jak ja se musiałem tytuł Sir u królowej z Anglii załatwać żeby mnie ten urząd z wierzbicy gminy nie rozniósł heheheheh bo to ich sygnał jest i w wierzbicy o to walka aż mnie za kozła ofiarnego wzięli bill tak chciał bill gates
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:16
a Cesarz japonii pan Kim z koreii Północnej u Billa jaki w tv widziany na mój koszt od Billa Gates heheheheh ja to już mi się nawet patrzeć nie chce król Salman od ropy jaki bogaty bo mnie wyzyskali i mówi nie blokuj do mnie mi ropy Bill wszystko załatwi hehehe
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: