Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Sygnał z kosmosu prykomputerze Bill Gates Microsfot Google
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:18
nasdaq programista tak się na mnie zawzorował że niedługo ja będę tym co ma jak samolot nad wierzbica co mi pranie mózgu robi wszystko w tv prawda bo jest sygnał taki z ich sztucznych satelit
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:19
dziwki na siłę jak mi pchali dostęp do wszystkich kibli łazienek mają łóżek
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:21
a pisałem jak w sklepie Bill załóż za konto bo z roboty mi musi płacić on dał sygnał ok a jak oczami kręcić musiałem że pieniędzy nie ma i ta od roku a taki Ecclestone jak mnie wykorzystyała nie dała że ma chłopaka a Twitter i jak mnie szarpała że napiałme do nej hehehehehe i dotąd spokoju nie mam taka nie religijna to mówię napiszę wtedy też kamery i podsłuchy były
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:26
jak fajnie podsłuchiwany jestem jeszcze a pieniędzy nie ma ale mnie Ecclestone wysrała najbardziej i jak mnie potem bill się o niej przyrównał heheheeh a jak kazdy zobaczył ie Ecclestone ma pneiędzy to z nia i nie ze mną bł heheheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:27
a jak mam rachunk maklerski poblokowany bo taki Ecclestone się dowie z Billem i zawszy anty jak przez JPM obie gra na mnie na zamówienie taka dziwka heheheeh a Bill ilu chłopców ma przed msft jak jarają papierosy heheheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:30
O i kopacz z PO spokojnie jak w tym na moją prośbę nic nie znaczyła bill od razu do niej
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:31
ja to piszę jak coś to w więzieniu jestem baba ***** kopacz z tv mnie straszy jeszcze
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:57
dziś byłem w msft bill tak chciał ale nic nie dał już tam nie chodzę popiszę sobie najgorsze mam chyba ze sobą
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 19:58
ciekawe o sygnale kto co ma dopowiedzenia piszcie swoje wrażenia jak was z sygnałów kto jak z boku na Iphone wydymał heheheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 20:00
dałem im mój podpis nie ale mnie wydymali nic wypłacić z tego podpisu nie mogę hhehehhe pisali na mnie że ok damy ci kasę heheheh
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 20:14
za przeproszeniem ale mnie stać na o c piszę reszty nie i zapłacę za to spokojnie heheh ale nie każdemu i płaciłem sygnałem ale nie lubię niektórych i tak zostanie baba z cnn ma piniędzy nie brać ja nie mam ich na summineu będzie mnie mieć papież się cieszy jak wipeer dol dostaje pajacyka se znalazł
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 20:18
już mnie do w yrucha nia naszykowali to wam powiem co i jak hehehe
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 20:26
przez 4 lata to trochę mam materiałów no w sumie
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 20:40
Bill z więzienia daje jak za młodu i wstecz też mnie też jak zadbał psychchiatrę i wysłał każdego miesiąca
Powrót do góry Post
Wysłany: Czw, 08 Wrz 2016, 20:48
Ecclestone Tamara do gruba baba zasrana jeszcze za uchem Billa i nasdaq gada nie płać mu to oszust nie płać mam go na anty on nastawione wszędzie źle robi dziad a ja do niech dawaj +2200 pkt przy niej to zrobiłem a ona ***** alaj do mnie hehehe
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: